Українські хроніки

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Олесь Вахній

Re: Українські хроніки

Повідомлення Олесь Вахній » 04 квітня 2018, 09:54

ЇЇ дії більшості були незрозумілими. Тому й ополчились дружньо

smisha

Повідомлення smisha » 04 квітня 2018, 10:14

Бо більшість годується з нинішньої корумпованої медичної системи, тому і "нерозуміли".
Vo_Vik

Повідомлення Vo_Vik » 04 квітня 2018, 10:34

Вони не можуть її звільнити. Вона ніколи не була міністром, а завжди ВО. Верховна рада не призначає ВО.
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 04 квітня 2018, 12:09

жопоблок думає, що знову Бога за бороду спіймав. думають, що розхитуючи і так підігріте незадоволення некомпетентністю деяких реформ зможуть якийсь реванш взяти. вони тільки погано розуміють, що вони перші в списку якщо що..... але ж дурні. думаю багато-кого вже дістало, що вони за своїм "рятівником" сховались і ніякої взагалі відповідальності не понесли. а самі зараз цього ж "рятівника" тихенько по мірі сил мочать.

весь прикол в тому, що йде послідовний саботаж всіх реформ, в тому числі медичної. найпевніше в середній і нижній ланках. частково це і через некомпетентність і проблеми з підбором кадрів та формуванням команд (в тому числі команд з перевірок якості реформ - найкраще туди було б брати айтішніків, що працюють в забезпеченні якості - вони найменше піддаються корупції).
тобто статистику десь вище середини малюють одну, а як йдеш вниз - там щось трохи не те, або ну геть зовсім. в результаті верхи думають, що все більш-менш з реформами (в тому числі медичною). а люди, що пожинають плоди реформування, досить часто просто охрінівають від результату. :wacko:

до речі щодо Савченко взагалі мовчки охрініваю .... не знаю що там з нею більше не так - чи накопали щось під час тюремного життя в Мордорі і знають як психологічно маніпулювати, чи трохи головою двинулась - але те з ким вона ручкається в Верховній Раді багато про що говорить...

- Jiddu Krishnamurti -
Олесь Вахній

Повідомлення Олесь Вахній » 24 травня 2018, 06:00

Вгамували нетверезого бешкетника
https://www.youtube.com/watch?time_continue=117&v=gIOZpu6dpUE
vip

Повідомлення vip » 24 травня 2018, 08:59

Олесь Вахній писав:Вгамували нетверезого бешкетника

Це "вгамувати" можна замінити на "вбити" тому що так як цей бешкетник впав на бруківку після нокауту - померти після такого удару можна легко. Щонайменше, отримати струс мозку. Поведінка "боксера" не менш дика ніж поведінка алкоголіка.
smisha

Повідомлення smisha » 24 травня 2018, 11:10

Сподівався побачити втручанея поліції, але не побачив.
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 24 травня 2018, 23:28

ну не знаю... це як вальс якийсь. як на мене то вони навіть не б"ють один одного.
по-моєму вони просто двоє закоханих, які ніяк і з усіх сил стараються вийти зі шкафу :wink:
Горбату Гору всі дивились?
це я більше про першу половину там де двоє один одного п"яно ялозили

але потім прийшов справжній боксер і спитав котра година....

- Jiddu Krishnamurti -
Олесь Вахній

Повідомлення Олесь Вахній » 04 червня 2018, 14:46

Судячи з шаликів на руці, це торгаш. Подія відбулась в часі футболу. Фанатів англійської й іспанської команд в той час в Києві було більше ніж достатньо. Як на мене, ситуацій за які українцям довелося б червоніти і без цієї події вистачало

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей