Інтернет

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

San-Frankivsko
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:
27 червня 2020, 22:13
Щойно згадав що є такий Fizz, хтось має досвід з їхнім сервісом?
в дружини мобільний на їхньому "лоукост сервісі"... нарікань немає....

на рах інтернету... в мережі є як захолено-позитивні... так і вкрай негативні відгуки...

тобто... нє всьо так адназначна.... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
Oleksandr
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Oleksandr »

Нещодавно познайомився з GTA telecom (той що gtatel). Так, вони з Торонто але при цьому є в Монреалі. На веб сторінці одразу сподобалось: "All of our Internet packages feature unlimited bandwidth" як принципова позиція. Для lasalle в них є FTTN (vdsl) 50/10 ($45) та 25/10 ($40). Важливий нюанс: модеми-замовлення послуг - встановлення - візити технішианів (а також всі інші види розводу на грошенята в країні розвинутого інтернету) в даній конторі повністю включені в місячний тариф!
Так як upload в них 10 для всіх тарифів, то в мому випадку я брав 25/10 - мені важливий максимум ап (для здвінків та конференцій фізичний максимум на лінії в мене все одно тільки 7мбіт на вихід), а торренти я не закачую, тому 25 down мені повністю хватає.

Сам сервіс мінімалістично-працюючий: після замовлення одразу прийшов емейл з підтвердженням ( підключення дали на 10 липня, перша ж доступна дата - через 5 днів від дати замовлення). В означений день технішиан поміряв, підключив, все одразу працювало.

Для порівняння - якби я замовляв TekSavvy то наприклад схожа швидкість 15/10 - $44. Але (в них кілька "але" і всі за гроші :evil: )
* Activation fee of $49.95 applies,
* Compatible modem ... rented from TekSavvy : (with $10 fee for shipping) біля $10 /місяць
* technician : не пишуть, але враховуючи любов даної контори до extra-fee є сильна підозра що мінімум полтінік.
Таким чином, за рік: GTA мені вийде 40*12 = 480, а Teksavvy : 44*12 + 50 + 10*12 +10 + 50 = вже 758 (до таксів)

Що ж стосується гегемонів місцевого телеком-ринку (бел-відеотрон та їм подібні), дуже сподіваюсь дожити до моменту, коли під радісні віражі сателітів старлінк над головою, у колективну труну даних прекрасних компаній - засновників телеком-картелю, буде накінець дзвінко забито останній цвях. (Але все ж на цей абзац сильно не зважайте - то персональне)
0de55a
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення 0de55a »

Я вже з Тексаві кілька років:
- швидкість відповідає зазначеній у рекламі;
- ніяких "лімітованих" пакетів;
- стабільність (себто коли ви навіть не думаєте, що можуть бути будь-які проблеми з доступом до інтернету). З власного досвіду - Hydro Quebec частіше мав сервісне заплановане/незаплановане відключення, ніж TeckSavvy за останні роки.
- скільки разів переїжджав - безкоштовне перепідключення та активація. Додаткові витрати - це з власного бажання, але завжди даю щедрі чайові. Як знаю що щедрі? Це помітно по очах та по здивованій посмішці :)
- в мене 120/20 - $70.95. Це повністю покриваю всі потреби родини у щоденному доступі до інтернету (PS4, Steam, Netflix, Prime, Youtube, та все інше);
- високоякісна технічна підтримка;
- безкоштовно поновили модем, щоб відповідав швидкостям поточному пакету.

Але так, конкуренція має бути. Якщо є альтернативи у вартості, за умови збереження надійності з'єднання, якості послуг та грамотного тех. сервісу- завжди цікавий дізнатися про альтернативні варіанти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”