Монреаль та квартири: 2020

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

О, це гарна новина. Вдалого переїзду!
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Вдалого переїзду! Я думаю що завжди можна щось хороше знайти якщо добре шукати :)
Дякую що поділилися досвідом!
---
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Дякую всім. Тепер про пошук.


Outil
Шукав я в основному на кіжіжі. Як правило, це єдиний ресурс де мінімум посередників та Ейрбнб. Останні - це переважна більшість оголошень на мордокнижці (так, там є карта, але ...), падмаппер (який чомусь грохнув свій плагін кіжіжі, і даремно) та всі інші сайтики що вилазять на першій сторінці пошуку гугла.
Quoi
Із врахуванням бюджету, корона-ситуації, а також по велінню душі, фільтри були наступні: 400 ... 850 , non sous-sol, non-coloc, non Hochelaga (вже після кількох візитів, коли я зрозумів що в мене алергія на треш). Далі приорітет: останній поверх (в 50% випадків він 2й), балкон. (розглядав звичайно ж й інші варіанти). В основному 70% результатів - класичний 3,5 таунхаус, 25% 3-4 поверхові стайні-гетто, 2% бетонки, ну і незрозуміла решта.
Ou
Oколиці зеленої гілки (Mercier, Tetrauville, Rosemont, Sud-Ouest, Verdun, Lasalle) + Longeuil - St Lambert
Comment
За описаними критеріями було біля 10..20 нормальних оголошень на день. Далі ситуація наступна: за першу годину таке оголошення отримує:
  • до півтисяч дзвінків,
  • із 500 повідомлень кіжіжі,
  • тонни емейлу.
Вже не перший рік, як орендодавці, багато хто, уникають вказати телефон, орієнтуючись тільки на повідомлення кіжіжі або дають додатково емейл. (Мій поточний орендодавець - чемний кебекуа, за старою звичкою втулив в оголошення свій номер у суботу вранці. Після обіду було понад 1000 пропущених. Телефоном він не користувався після того ще десь тиждень. Схожу картину мені описували й кілька інших знайомих лендлордів). Особисто мені за 2 тижні пошуків вдалось дозвонитись тільки 1 раз - на автовідповідач..
Таким чином єдиний працюючий варіант - повідомлення. Задача у даному випадку - бути у першій трійці потенційних кандидатів. Це означає що як мінімум: а) відповісти потрібно за перших 2 - 5 хв після того як анонс з'явився на світ і б) кожень рядок повідомлення повинен бути цінною інфою, яка одразу відповідає на всі основні питання по кандидатурі. Хінт: вірогідність контакту набагато зростає у період після 23-00 з неділі та першій половині тижня (тут теж як варіант - тільки писати, вночі особливо не розвонишся)
Succès
Якщо пощастило втрапити у шорт-ліст потенційних кандидатів, то далі, як правило коротенька переписка і / або здвінок щоб домовитись про оглядини.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”