COVID-19: Карантин, наші історії

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

в нашому кварталі теж поширюють італійський флешмоб.Це дуже зворушливо
90982813_1108321889504419_3585589765585502208_n.jpg
91311616_1108321989504409_8753180324621451264_n.jpg
91076852_1108322026171072_3883625728167641088_n.jpg
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Pierre Bédard:
Lumières du Pont Samuel de Champlain ce soir - Ça va bien aller
Зображення
YuliyaPyvovar
Повідомлень: 12
З нами з: 17 квітня 2019, 16:33
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення YuliyaPyvovar »

smisha писав:
25 березня 2020, 00:06
Можна по різному дивитись на речі, але нехтуючи елементарними правилами поведінки в період офіційно оголошеної епідемії covid 19, ви не стільки своє здоровя не цінуєте, скільки сприяєте поширенню вірусу серед інших людей, таким чином зводячи нанівець мету, заради якої наша еономіка в даний момент вводиться в стан коми.
Якби я це побачив на власні очі, то подзвонив би в поліцію.
"Є у мене думка, що ти, дорогенький, стукачок" ("Місце зустрічі змінити не можна")
Ти ще за часів Сталіна народився?!))))
Чи взагалі НЕ українець: волелюбна, працьовита людина, добре фізично розвинена та підтримуюча імунітет нормальною їжею, а не цим канадським сміттям з магазинів?!
В світі багато інших хвороб, що передаються від людини до людини: кір, жовтуха, менінгіт, туберкульоз, СНІД та багатсько інших, нажаль. І далеко не всі знають, що являються носіями чи хворіють. Чом ти про них не печешся?! Вони ж люди і теж хочуть жити! Ну то повзи на кладовище! Ну немає у мене почуття приналежності до стада - чого ж це погано?! Так, багато часу проводжу в чотирьох стінах, видумуючи, чим би зайнятися вдома за такої гарної погоди як сьогодні. Випрала все, що під руку потрапило, прибрала на балконі і помила єдине вікно перед святами, як звикла це робити в Україні, привела до тями квіти і підготувала їх до початку сезону.
"Я тобі одну річ скажу (напишу), тільки ти не ображайся". Перед тим, як звинувачувати когось у чомусь, запитайся, які міри людина прийняла, щоб не наробити лиха ні собі, ні оточуючим і, можливо, людина тобі тут не розклала по деталях, чому саме повинна вийти з дому і щось таке важливе зробити для себе та/чи інших. Ну не можу я дистанційно працювати: вся необхідна документація на роботі, пошти щодня отримуємо щось важливе звичайною поштою на адресу офісу та т.ін.
Он, поляки, меседжі в інеті публікують: акумулюють сили, щоб допомогти своїм, принести продукти, ліки. А чим ти корисний для світу?! Заховав дупу в тепло і розказуєш іншим, які вони неправі?! "Від більшості людей залишається лише тире між двома датами" ("Доживемо до понеділка").
Сам ти, судячи з усього, взагалі не виходиш: ні в магазини, щось купити, ні сміття винести,... Чи... все ж таки?))) Скільки, кажеш, тобі рочків?)))) А чи ти знаєш, щоб "залетіти", вистачить одного живчика, і, так само, щоб підхопити вірус, достатньо й одного віруса - тобі не знадобляться всі їх мільйони!
Для інших, що встигла пробігти по диагоналі. І я не бачу, що канадська держава робить для того, щоб у вільному доступі знову з'явилися маски та рукавички, навіть якщо вони не допомагать навіть на 50%, санітайзера також.
Ще одне, у зв'язку з тим, що буси зараз стали безкоштовними, вони повні бомжів зі всіма супутніми спецефектами, переносників будь-чого і завжди. Чи канадська влада дезинфікує кожного дня ті буси - тільки поручні. Влада в цій країні так само не готова попри те, що це вже далеко не перша хвиля чогось масштабно небезпечного. Де держрезерв, де програма на випадки форс-мажору?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Будь-ласка, пишіть по темі. Ви вже накидали сюди купу всякого лайна в перемішку з цитатками з савєтських фільмів. Що мені до вашого єдиного вікна?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

будь ласка без образ :) приєднуйтесь краще до скайп конференці у нас тут весело :) https://join.skype.com/Hhftg9vGafb7
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

YuliyaPyvovar, я цілком погоджуюсь на рахунок того, що влада досі допускає критичні помилки. Ніякої готовності взагалі. Вони могли признати свою помилку, damage control і так далі. Замість того вони продовжують поширювати дезінформацію щодо масок.
Думаю Ви робите більше ніж середній мешканець Монреалю і навіть гуляючи парком стараєтесь тримати дистанцію.
І я не зовсім зрозумів що smisha мав на увазі... Не ображайтеся, нині ми всі в незвично поганому настрої.

Ситуація насправді досить важка. Депресія на краще нічого не змінить, але й легковажність людей деколи шокує. Я знаю людей які взагалі навідріз відмовляються вірити в те що відбувається і продовжують жити нормальним життям ходячи в гості один до одного великими компаніями.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:
01 квітня 2020, 01:56
Ніякої готовності взагалі.
Не перебільшуй!
Канада готова надати допомогу в інтенсивній терапіі одночасно 8000 хворим.Без допомоги арміі(це ще додаткові місця).
Італія тому і захлинулася,що немала такої можливості.Плюс,додатково,уряд вивчив можливіості,де,при необхідності,і як швидко будуть виробляти дихательні апарати.В звичайному режимі в інтенсивній терапіі нема потреби в великій кількості цих апаратів.В звичайному повсякденні іх треба десятки.Це вперше в історіі коли медицина іх потребує тисячами.
Канада мобілізує медпрацівників і шукає можливі резерви.Вже прозвучало,що в разі необхідності,будуть долучені емігранти-медики,з іноземними дипломами.
Канада робить тести.250 095 протестовано.Із них інфікованих,на сьогодні, 9 255.Ще раз прочитай уважно,яке співвідношення 250095 зроблених тестів! Налагодили виробництво тестів.
Канада створює програми для підтримки всіх працюючих і не працюючих,і для бізнесів.
Загтотовляти і перейматися масками,перчатками і дезінфектантами Канада почала набагато раніше,ніж зупинила підпріємства.Останій місяць,перед закриттям,ми вже працювали з директивою користуватися своіми запасами,перш ніж замовляти.І компанія,в якій ми робимо закупи,нас інформувала про те,що будуть обмеження при замовленні.
Тощо...
І якби уряд не почав закривати підпріємства 2 тиждні тому-хворих було би набагато більше.
Alex Diamantopulo писав:
01 квітня 2020, 01:56
YuliyaPyvovar, я цілком погоджуюсь на рахунок того, що влада досі допускає критичні помилки.
Не існує ідеального уряду,як,власно,і ідеальних людей.А до того що робить чи не робить уряд додається ще людсткий фактор.Хтось не так зрозумів.Хтось не так виконав.Хтось поставивися безвідподально і за ним будуть розгрібати.Але це інтернаціональне явище,яке існує у всіх урядах світу
Alex Diamantopulo писав:
01 квітня 2020, 01:56
Вони могли признати свою помилку, damage control і так далі. Замість того вони продовжують поширювати дезінформацію щодо масок.
Тут правда,трохи не зрозуміло.Ульяна Супрун,яка не має до канадського уряду ніякого відношення,теж весь час каже що здоровим людям не потрібно носити маски.
Плюс ніхто не інформує,що маски теж діють обмеженний час,їх треба правильно знімати,як і перчатки.

Alex Diamantopulo писав:
01 квітня 2020, 01:56
..
Ситуація насправді досить важка. Депресія на краще нічого не змінить, але й легковажність людей деколи шокує. Я знаю людей які взагалі навідріз відмовляються вірити в те що відбувається і продовжують жити нормальним життям ходячи в гості один до одного великими компаніями.
Ото і є -людський фактор.Що уряд тут може вдіяти?Вони зробили все можливе,щоб ми обмежили свої контакти.А оті компаніі самі підставляються і інших підставляють.Бо є ще таке поняття як “носій”-ти переносиш інфекцію,не маючи жодного симптому і сам не хворіючи. А іншій захворіє.
Alex Diamantopulo писав:
01 квітня 2020, 01:56
... нині ми всі в незвично поганому настрої.
Покращуй свй настрій.Роби,що можеш.Від більшості з нас нічого не залежить.А от наш настрій,як раз,залежить від нас самих.Тримайся!

P.S: є чудова книга “Диванні експерти. Як необмежений доступ до інформації робить нас тупішими”,Томас М. Николс .Про те,що у наш час кожен вважає себе експертом. Усі дають поради, як керувати країною, реформувати економіку, лікувати хвороби чи правильно харчуватися.
А то як в анекдоті “Звідки у мене в друзях стільки вірусологів? Нормальні ж політологи були!”
:drinks:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”