профондуй аудіокниги від "Нашого Формату"

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

профондуй аудіокниги від "Нашого Формату"

Повідомлення San-Frankivsko »

Видавництво "Наш Формат" збирає кошти на видання аудіокниг українською мовою методом краудфандингу...
(цей сегмент наразі просто в катастрофічному стані)



Цитата з сайту:
Хто ми і що вже зробили?

«Наш формат» видає якісний світовий та український нон-фікшн.
За останні 6 років ми представили читачам більш ніж 300 бестселерів з бізнесу, психології, мотивації і саморозвитку, історії та суспільно-політичних наук. Видавництво одним з перших почало системно видавати аудіокнижки. Ми записали понад 30 творів, серед яких «Моє життя та робота» Генрі Форда, «Спогади» Павла Скоропадського, «Чорний лебідь» Насіма Талеба, «Та ви жартуєте, містере Фейнман!» Річарда Фейнмана.

Ми віримо, що цей формат є таким само важливим елементом культурної й інтелектуальної системи нашої країни, як паперові книжки, фільми, музика, подкасти чи онлайн-курси. На жаль, запис аудіокнижок є неприбутковим в Україні. Й одні з основних причин — це значна кількість піратських ресурсів і поширене уявлення, начебто електронний контент є безкоштовним. Однак ми плануємо продовжити запис аудіокнижок, а також створити окрему серію з п'яти суспільно значущих аудіовидань на основі краудфандингу.
можна підтримати, наприклад видання аудіокниги Христі Фріланд "Плутократи"... :good:

https://nashformat.ua/products/audioboo ... aty-610172

Зображення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

27 травня головний редактор видавництва Наш формат Ольга Дубчак повідомила, що вона і весь його її топ-менеджмент звільнилися через конфлікт із власником Владиславом Кириченком.

«Особисто я чесно написала власнику компанії, що питання будь-якого зв'язку з росіянами - для мене межа між добром і злом. Були наведені аргументи (не мною, командою, я не вмію зібратися, коли мене тригерить), чому цю книгу не варто брати в роботу, були запропоновані варіанти з інших країн», - описує вона протест проти того, щоб видавати книгу Баранової.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Нажаль, в Україні ще достатньо "бізнесменів", котрі вважають себе такими собі поміщиками... а персонал сприймають як кріпаків... з відповідним до них ставленням...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”