Фільм "Червоний"

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератори: smisha, San-Frankivsko

0de55a

Фільм "Червоний"

Повідомлення 0de55a » 10 серпня 2018, 17:05

Коли майже рік тому фільм "Червоний" вийшов у прокат, то я шукав посилання на нього у Канадському медійному просторі. Шкода, але нічого так і не знайшов. Хотів замовити DVD з України, але не було DVD у продажу. Сподівався на показ цього фільму в Канаді... Але, в решті решт, фільм з'явився у вільному показі на youtube.

Наразі фільм є доступним у youtube від телеканалу ICTV під назвою: "Фильм ЧЕРВОНЫЙ – украинский исторический боевик" та має більше 1 мільйону переглядів.

Шкода, що український телеканал викладає в Мережу фільм саме під такою назвою. Особливо враховуючи, що цей фільм було створено за участю "Державного Агентства України з Питань Кіно" , а отже має бути певна злагодженість у таких справах... Проте, як кажуть люди: "хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається."

Щодо фільму - добре показані події які відбувались в радянських концентраційних таборах того часу. Ось посилання на трейлер.

Гарного перегляду!

San-Frankivsko

Re: Фільм "Червоний"

Повідомлення San-Frankivsko » 12 серпня 2018, 18:09

Шкода, що український телеканал викладає в Мережу фільм саме під такою назвою.

шкода... це не то слово.... :punish:

якби не закон про квоти, то навряд чи взагалі б той фільм показали....
Українець не той, у кого діди українці...
а той, у кого діти українці!...
ozi

Re: Фільм "Червоний"

Повідомлення ozi » 17 серпня 2018, 20:53

я думаю це щоб більше кліків привернути. типу от клінемо, а там хоп - і революція світобачення. додавимо халявою і схожістю тобто...
особливо враховуючи, що там здаєтся "люто" достатньо зараз на айсітіві ( :evil: )....

- Jiddu Krishnamurti -

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість