Вбили Аміну Окуєву

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

але це блін не значить що у вбивстві Аміни були зацікавлені українськіолігархи. Можливо комусь таке цікаво було би але питання в тому кому це треба було найбільше. З твоїх слів Міша виходить ніби вбивство було потрібне саме українським штовхачам вниз.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

ozi писав:
пане Олесю, чому ви до сих пір не на фронті? замість того щоб плювати в людей які хоч щось роблять, ви б краще з печі злізли і пішли щось зробили там де гаряче.
Протидія злу не обмежується участю в бойових діях. В 1990-му я вступив ло лав СНУМ, котра згодлм була перейменоааною в СУМ. Я не бачив в лавах тих хто боровся за знищення Савєцького Союзу нинішніх "героїв". Не бачив її і в 90-тих, коли за зруйнований пам'ятник Леніну СБУ влаштовувало проблеии за місцем навсання. От нехай ті хто мовчав і воюють.
За себе мені є що сказати
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

дядьку, це свинство Героя України та ще й жінку, яка за свободу і країну померла, лайном поливати.
Вкладення
neZdavaisia.jpg
neZdavaisia.jpg (34.75 Кіб) Переглянуто 5371 раз
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ви знали її особито? Ви впевнені що вона за свободу і країну померла? І відколи це вона Героєм України стала?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Вона була нагороджена орденом "Народний Герой України". Якщо пан Олесь має сумніви що-до причин загибелі Аміни то бажано висловити свої підозри та надати свою версію її загибелі.Те що ця жінка загинула в наслідок своєї активної громадсьої діялності сумнівів як-би не викликає.Ї взагалі досить дивно що пан Олесь маючи такі яскраво виражені ксенофобські погляди досі цікавиться цим канадськім ресурсом та не кляне клятих америкосів. :-D
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Шановний Alex Geneve! До Вашого відому, і я, і Окуєва є (про неї вже в минулому) помічниками-консультантаминародного депутата Ігря Мосійчука. Тому пишу про неї не зі слухів, а з особистих вражень.
Воне не була етнічною чеченкою. Напівмосквинка, напів ще хто знає що. Чеченською не володіла. Її чоловік син мільйонера. Там тейпові, міжчеченські міжсобойчики. Кадиров в конфлікті з його батьком, тому він і тікає з Рашки. Прикро, що їхні війни переносяться на нашу територію.
Окуєву ніхто толком зрозуміи не міг. Вона рідне москвинське кинула, українське зневажала, а до чеченського толком пристати не могла. Навіщо Україні такі?
Показово лізла товаришувати з владою.
Клясти америкосів не збираюсь і не планую. Це політична нація, яка виборола для себе державу, створила закони. Щиро зичу їм гараздів.
На цьому форумі я вивішував власну статтю "Щиро про несправедливо покривдженого". В ній подаю свідчення ув'язненого Кремлем знайомого, котрий тід тиском обмовив мене. Не зе карі очі, а за конкретні дії. Тому, маю підстави стверджувати, що серед осіб котрі під ударом, згадане і моє ім'я.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Олесь Вахній писав:Навіщо Україні такі?
От чому мені відразу 1918-й рік на згадку лізе?
Ви, мабуть думаєте що в Україні зараз мільйони громадян які свідомо готові виступати проти загарбника і ризикувати своїм життям?
Або може ви думаєте що Кадиров це окремо, Путін окремо?
Ви взагалі не зрозуміли що трапилось коли Окуєву вбили. Жаль.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Запевняю, що маючи дещо більше інформації, такої що не підлягає поки що розголосу, знаю що відбулось
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Олесь Вахній писав:Запевняю, що маючи дещо більше інформації, такої що не підлягає поки що розголосу, знаю що відбулось
Кожна людина має свої інтереси. Чи ви впевнені що розповсюджувач вашої "секретної інформації" не користується цим методом "ексклюзиву" заради власних інтересів?
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

в більшості випадків я на стороні Олеся но тут... Я не знаю шо сказать вам... Прям всі так купились на інформацію що не підлягає розголосу.... да, інформація точно варта багато....
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

vip писав:
Олесь Вахній писав:Запевняю, що маючи дещо більше інформації, такої що не підлягає поки що розголосу, знаю що відбулось
Кожна людина має свої інтереси. Чи ви впевнені що розповсюджувач вашої "секретної інформації" не користується цим методом "ексклюзиву" заради власних інтересів?
Так не хочеться лаятись...
Посилаюсь не на розповсюджувачів, а про те що знаю особисто. Я чуа її зневажливі випади в бік християнства й ісламський фанатизм. Так і казала, що прийде час, і ми станемо ворогами.
Її батьки не українці. І виховали відповідно. Доля склалась так, що опинилась не по бік Кадирова. Її тесть, батько Адама, в конфлікті з Кадировим. Міжтейповий міжсобойчик. А Адам, а вслід за ним і його дружина, хоробрими виявились репетувати з України, знаючи що в Рашці за таке язика вирвуть. Прикро що їхні ійни на нашу територію пееходять, а вони втягують нас у свої війни. Нам, українцям це треба?
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Олесь, те що Аміна була далекоглядна і могла передбачити майбутні війни активного радікального ісламу з послабленим зсередини християнством, ще не роблять її ворогом.
Я теж маю великий жаль що Україна в процесі деградації і регресу в багатьох аспектах і маю велику надію що держава зможе оминути окупацію в майбутньому світі постправди хоча дуже великий сумнів щодо цього.
Багато хто з України каже те що не могли казати з Росії. Ми вже ворогуємо з державним авторитаризмом Росії, тому зараз, як козаки об'єднувалися з татарами, час об'єднуватися з усіма хто нам допоможе в цьому протистоянні. А далі вже будемо дивитися якщо християн і атеїстів залишиться в Україні хоча б 30% в 2100-му :)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Я бачив її ставлення до України й укаїнців. Запевняю, воно геть не таке як декарують нині. А угоди з тимчасовими союзниками мають базуватись виключно на нашій вигоді і доречності. Згадана угода Хмельницького з татарвою була доя наших предків геть не рівноправною. Народна пісня "Ой Морозе-Морозенко" оповідає якраз про підлу зраду. Згадати проставлення чеченців до українців які приїхали їх захищати від москвинів? Здебільше також зневажливе. Присутні - добре, але ви всеодно кафіри
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Може в Україні це не так відчутно, але ісламізація вже стає частиною нашого життя. Можливі варіанти:
1) заплющити на це очі як олені роблять коли виходять на дорогу і дивляться на промінь фар машини що їх зіб'є;
2) почати працювати з ісламом як з невід'ємним фактором сучасної політики будь-якої цивілізованої країни.

Україна вже загубила 14% свого населення з 1993-го року, з 52,2 до 45, зараз не маємо контролю над ще 6 млн (Крим + Донбас), тобто ми вже до 39 млн з'їхали. Ресурсу "баби нарожают" вже давно нема бо "баби" не рожають в Україні в достатній кількості (1,54 дитини на одну жінку в 2017, CIA factbook). Країну можна вже не атакувати. Вона спустошується, треба лише почекати як китайці чекають на Сибір.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

І в які це такі війни нас втягують а Олесь?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

vip писав: 1) заплющити на це очі як олені роблять коли виходять на дорогу і дивляться на промінь фар машини що їх зіб'є;
2) почати працювати з ісламом як з невід'ємним фактором сучасної політики будь-якої цивілізованої країни.
Не поспішайте підіймати руки і здаватись. Песимізм - не найкращий варіант.
UniformAlpha писав:І в які це такі війни нас втягують а Олесь?
Міжчеченські міжсобойчики. Навіщо це Україні?
Відповісти

Повернутись до “Україна”