Монреаль: націоналізм та супутні проблеми

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Монреаль: націоналізм та супутні проблеми

Повідомлення smisha »

 ! Повідомлення з: Alex Diamantopulo
Ця тема є продовженням теми Перевірки в громадскьому транспорті Монреалю
Alex Geneve писав:Чому є деякий "бордель" у сервісі громадського транспорта Монреаля не тяжко здогадатися.
В чому проявляється бордель? В перевірках проїзного? Як на мене, це забезпечення порядку. Аналогічно з роботою поліцейських.
Alex Geneve писав: Перше це цілковита монополія...
Є десь в Канаді не монопольний громадський транспорт? Чи в штатах?
Alex Geneve писав: то нижні верстви персоналу або отримують копійки за досить важку роботу водіїв та технічного персоналу.
http://www.tvanouvelles.ca/2010/07/15/s ... -de-la-stm

необгрунтовані витрати - є таке. Але назвати зарплатню шофера автобусу в 60 тисяч - жебрацькою, якось язик не повертається.
Alex Geneve писав: Перше чергова причина того що тіж самі студенти корисуються підробленими картами Опус це зубожіня населення та шалені ціни на проїзд а зовсім не якісь прагнення обдурити на проїзді.Потрібно скоротити кількість дармоїдів у офісах,збільшити кількість водіїв та тех-персоналу,підняти їм зарплатню та зменшити оплату за проїзд на 50% мінімум.Ну і з рештою надати умови для розвитку конкурентів у цій галузі.Де конкуренція там прогрес.
82 долари на місяць - це не шалені ціни. в Торонто - 141 долар. Люди будуть шахраювати завжди, якщо буде така можливість.
Я не уявляю конкуренцію в громадському транспорті. Як це можливо? Дві різних компанії ходять по одному маршруту, забезпечуючи той же рівень сервісу, що і СТМ зараз? Розділивши кліентів навпіл?
Alex Geneve писав: А друга причина це яскраво виявлений націоналістичний чинник який нищить як бізнес та комерцію так і держ-установи.Квебек це єдина провінція де найнижчий процент зайнятості ємігрантів у державних установах,це як муніціпальні чи регіональні установи так і школи,лікарні,громадський транспорт,ігорний бізнес,торгівля алкогольними напоями.У інших провінціях можна дуже часто зустріти ємігантів у цих установах,у Квебеці це виняток.Відповідно це тако-ж певний чинник за яким більшість єміграції йде у англомовну Канаду ,там більше перспектив менше ксенофобії.
Що поганого в націоналізмі? На форумі здається багато людей, які себе вважають українськими націоналістами, і разом з тим бачать щось нездорове в націоналізмі квебекському.
Недавно був в лонгийському СААQ - з трьох працівників - двоє були імігрантами. Просто імігранту вдвічі, або і втричі важче влаштуватись на роботу. І не тільки через націоналізм. Нема звязків, нема мов, нема є усвідомлення, як це все працює.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Бордель у функціях та сервісі,перевірки це лише мілка частина "айсбергу".Коли ви чекаєте бус півтори години бо "щось там сталося" при цьому мимо проходить бусів п"ять з написом "в гараж", і це кожен другий місяць,коли пропускаєте два -три потяги метро бо в них набито як "оселедців в бочці", коли через один потяг вам пропонують зійти бо він не йде до кінцевої станції,коли ваша картка Опус не спрацьовує на одних апаратах а на інших робить і т.п. це можна продовжувати довго.Просто витрачаючи 130 каксів в місяць на картку якою користуєшся два -три рази в день максимум якось хочеться мати і відповідний сервіс.Тим більше знаючи як це функціонує у Європі.

Приклади громадського транспорту у Північній Америці це не показник бо в порівнянні з тією-ж Європою його тут практично не існує.Доречі в багатьох містечках його дійно не існує.

Де я казав про "жебрацьку" зарплатню водіїв? Я казав про зубожіння населення читайте уважніше.

Про квебекський націоналізм це окрема розмова ,в Штатах теж є націоналізм і до речі досить потужнй, але-ж він не гробить свою країну.Що відбулося під час першого сепарського референдуму у Квебеці ? Весь бізнес переїхав у Торонто.Бо в нестабільний як політично так і єкономічно регіон ніхто не буде інвестувати.І це пордовжується і тепер.У здоровому суспільстві нема нічого поганого в патріотичному відношенні до своєї країни,але коли суспільство хворе то патріотизм переходить у інший кшталт який тільки шкодить розвитку країни.

У вашому реченні " Просто імігранту вдвічі, або і втричі важче влаштуватись на роботу. І не тільки через націоналізм. Нема звязків, нема мов, нема є усвідомлення, як це все працює" ,ключове слово "немає зв"язків". :smile:
Востаннє редагувалось 02 лютого 2016, 15:40 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав: В чому проявляється бордель? В перевірках проїзного? Як на мене, це забезпечення порядку.
підтримую.... мені якось не хочеться усвідомлювати що у вартість мого місячного проїзного входить також оплата проїзду чуваків, котрі перестрибують через турнікет... :crazy:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав: У вашому реченні " Просто імігранту вдвічі, або і втричі важче влаштуватись на роботу. І не тільки через націоналізм. Нема звязків, нема мов, нема є усвідомлення, як це все працює" ,ключове слово "немає з"язків". :smile:
Це усвідомлений вибір кожного - приїхати в чужу країну. Так не буває, щоб все з яйця-райця сипалось. Як на мене, це просто важче, ніж здавалося до іміграції.
Коли я йшов з своєї попереднйої роботи, то переглянув десь з 20 резюме кандидатів на мій пост. Серед них були кілька місцевих, які дійсно були кваліфікованішими за мене. То чому роботодавець має обрати імігранта, а не когось локального, якщо в них приблизно одинаковий рівень, тільки що імігрант не завжди розуміє, що йому кажуть? Роботодавець робить бізнесовий вибір.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав:
smisha писав: В чому проявляється бордель? В перевірках проїзного? Як на мене, це забезпечення порядку.
підтримую.... мені якось не хочеться усвідомлювати що у вартість мого місячного проїзного входить також оплата проїзду чуваків, котрі перестрибують через турнікет... :crazy:
У вартість вашого проїздного перед усім входить оплата безлічі дармоїдів які просиджують штани у офісах та тиняються без діла у якості охорони станцій чи турникетів ,для чого аж по сім вісім охоронців на тій же Монморенсі ? Тих "зайців" тут копійки а ось охочих заробити на них ціла армія.Яка заробляє з нашої кишені.До речі контролери перед усім виловлюють "ліві" Опуси а не тих хто через турникет стрибає.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав: Це усвідомлений вибір кожного - приїхати в чужу країну. Так не буває, щоб все з яйця-райця сипалось. Як на мене, це просто важче, ніж здавалося до іміграції.
Коли я йшов з своєї попереднйої роботи, то переглянув десь з 20 резюме кандидатів на мій пост. Серед них були кілька місцевих, які дійсно були кваліфікованішими за мене. То чому роботодавець має обрати імігранта, а не когось локального, якщо в них приблизно одинаковий рівень, тільки що імігрант не завжди розуміє, що йому кажуть? Роботодавець робить бізнесовий вибір.
Та облиште,це вже навіть у пресі купу разів висвітлювалось коли на певні роботи бралися люди повністю некомпентні але свої, у той час спеціалісти "відміталися".Я знайомий з кількома квебекуа які працюють на посадах без закінченого секондера.Наприклад медсестрою,а тепер уявіть собі імігранта з незакінченим секондером на цьому місці.Я вже казав що ваше ключове слово це "зв"язки".Так ось,у першу чергу має бути професіоналізм та бажання працювати а не "блат".
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Alex Geneve писав: Бордель у функціях та сервісі,перевірки це лише мілка частина "айсбергу".Коли ви чекаєте бус півтори години бо "щось там сталося" при цьому мимо проходить бусів п"ять з написом "в гараж", і це кожен другий місяць,коли пропускаєте два -три потяги метро бо в них набито як "оселедців в бочці", коли через один потяг вам пропонують зійти бо він не йде до кінцевої станції,коли ваша картка Опус не спрацьовує на одних апаратах а на інших робить і т.п. це можна продовжувати довго.Просто витрачаючи 130 каксів в місяць на картку якою користуєшся два -три рази в день максимум якось хочеться мати і відповідний сервіс.Тим більше знаючи як це функціонує у Європі.
За останніх десять років жодного разу не чекав автобусу більше 20 хвилин, також жодного разу не бачив автобусів з написом "в гараж"... "Hors service" чи "En transit" бачив, і де це ви витрачаєте 130 каксів на Опус ? Якщо Вам так подобається Європа , то чому Ви в провінції Квебек ? :?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Напевно не часто громадським транспортом користувались ці 10 років,відповідно і досвіду мало, 132 какса коштує Опус ТРАМ 3.Яка ваша спава що я вподобаю та де проживаю ви своїми справами цікавтесь ,більше користі буде. А чому "бо кінчаєтья на -у ".
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав: Я вже казав що ваше ключове слово це "зв"язки".Так ось,у першу чергу має бути професіоналізм та бажання працювати а не "блат".
А хіба десь є такий рай на землі?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Чому "рай на землі"? Це цілком нормальні відносини між працівником та працедавцем. У більшості випадків саме вміння та бажання є вирішальними чинниками ну ще можливо трохи харизми.При нормальних ділових відносинах інші чинники тільки шкодять.Досвідчений працедавець набирає команду спокійно та без зайвого шуму адже кожен цінний робітник це гроші а "гроші люблять тишу".Це до речі варто знати місцевим балаболам. :smile:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ти говориш загальні речі про загальне вселюдське добро. Команду професіоналів набирають в тих галузях і підприємствах, де це обгрунтовано. Де є розвиток і конкуренція, необхідність впроваджувати нові технології. Таких робочих місць на всіх не вистачає і щоб їх отримати потрібно відповідати вимогам ринку. Це не Квебекська особливість, це природа речей. В Україні ти б робив так само.
Імігрант це не завжди професіонал, а місцевий не завжди балабол.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Повернусь до націоналізму, з вашого дозволу, панове. Квебекуа, нащадки тих хто цю країну створив. І це природньо, що вони на щось більше претендують. Емігрантам доводиться підлаштовуватись. В разі небажання виникають конфлікти. Кому це потрібно?
ivan.ko
Повідомлень: 69
З нами з: 05 січня 2016, 20:38

Повідомлення ivan.ko »

Вони такі самі загарбники як і англофони які гнобили місцеве населення, звільняючи простір для себе. З таким же успіхом можна казати що москалі чи поляки створили Україну і тому мають повне право на щось більше претендувати.А на рахунок емігрантів, то наприклад на прапорі Монреалю є лілія, троянда, будяк і конюшина, що символізує значні хвилі еміграції французів, британців, шотландців і ірландців, котрі зіграли важливу роль в розвитку міста. Але чомусь тільки Трамблє і Ганьо претендують на гегемонію. :)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Олесь Вахній писав:Повернусь до націоналізму, з вашого дозволу, панове. Квебекуа, нащадки тих хто цю країну створив. І це природньо, що вони на щось більше претендують. Емігрантам доводиться підлаштовуватись. В разі небажання виникають конфлікти. Кому це потрібно?
Якщо людина емігрувала офіційно та й більше того вже отримала громадянство то відповідно вона має тіж-самі права як і любий квебекуа,і претендувати вона може на теж саме що квебекуа.Ні під що не треба підлаштовуватись,інтегруватись у суспільство треба,але якщо ви бачите що щось не відповідає правилам чи закону то на це треба реагувати а не "підлаштовуватись".
Наприклад ,"практично класика",ви йдете у гололід по тротуару,послизнулись ,впали,закритий перелом ,а можливо відкритий . :smile: Ваші наступні дії.Як виходить з логіки деяких дописувачів "я сам винен,чого поперся на той лід".А насправді винні ті хто спіз...ив гроші з бюджету муніціпальних служб на те щоби посипати той лід сіллю,ну на крайній випадок посипач солі який замість того щоб її сипати п"є надцяту каву у Тім Хортоні.І на це треба реагувати подаючи позови проти муніціпальних служб ,а не себе звинувачувати.І так у всіх галузях життя,поки народ тримає "владу за яйця" влада буде робити на нього а не навпаки.Просто тут нація досить молода,її практичний розвиток почався в 70-х роках минулого сторічча відповідно і проблем ще вистачає як з владою так і з суспільством.

Ось як приклад Швейцарська Конфедерація,чотири офіційних мови,три цілковито різних національності,жодних мовних,фінансових,єкономічних проблем.Бо за ті 700 років від створення вони змогли вирішити питання з владою,відповідно там функціонер дійсно працює на своїх виборців і країну а не навпаки.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

першими в Нови Францію приїхали французи, всі інші підтягнулись потім. Перші, хто претендує на гегемонію на теренах всієї Канади - це нашадки британців. Кожен тягне ковдру на себе на території Квебека. Ірландці і шотландці перебувають в меншості щодо цих двох груп, але себе нормально почувають, тому ні на що не претендують, просто живуть і насолоджуються.
Ставити питання, чому в Квебеку французи хочуть, щоб було по-їхньому - це риторичне питання. Чому українці в Україні хочуть жити по-своєму? Як там з правами імігрантів?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:І на це треба реагувати подаючи позови проти муніціпальних служб ,а не себе звинувачувати. так у всіх галузях життя,поки народ тримає "владу за яйця" влада буде робити на нього а не навпаки.
абсолютно вірно. Я вже говорив, що народ більше 10 років обирає ліберальний уряд і каже, що все погано. А нащо політикам старатись, якщо вони впевнені, що наступного разу знову виграють, осідлавши улюблену казку про квебекських фошиздів? Набагато легше пиляти бюджет і нічого не робити.
Alex Geneve писав: Ось як приклад Швейцарська Конфедерація,чотири офіційних мови,три цілковито різних національності,жодних мовних,фінансових,єкономічних проблем.Бо за ті 700 років від створення вони змогли вирішити питання з владою,відповідно там функціонер дійсно працює на своїх виборців і країну а не навпаки.
А як довго ви прожили в Швейцарії? Вікіпедія каже, що Канада - двомовна країна, де всі живуть в мирі і злагоді.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”