Грушевський, Скоропадський, Петлюра (Данило Яневський)

Модератор: smisha

Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

в тому числі і вибір, якого саме бога називати Богом… ;)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо по суті, бо гендерна політика то все водиця, то головне над чим працює Яневський, це "викриття" справжніх ідентичностей історичних діячів часів ОУН УПА. З інтерв'ю я зрозумів що Бандера в його баченні - звичайний вбивця і терорист.
Мені здається, що це зондування настроїв українців, тому що ця постать і національний рух загалом не сприймається деякими нашими партнерами. Наприклад: https://news.liga.net/ua/politics/news/ ... pominaniyu

Примітно, що Залужний позуючи на фоні фото Бандери чітко повідомив про свої погляди. Але я думаю що для нинішнього політичного керівництва було б оптимально якби постать Бандери та інших зникла з порядку денного, щоб усунути перепони в комунікації з (деякими) теперішніми партнерами.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:
02 січня 2023, 23:31
гендерна політика то все водиця,
та просто росмішило, що він ці слова в одне речення зліпив... :-D :-D :-D

намагається бути в тренді модерних тенденцій...
smisha писав:
02 січня 2023, 23:31
головне над чим працює Яневський, це "викриття" справжніх ідентичностей історичних діячів часів ОУН УПА. З інтерв'ю я зрозумів що Бандера в його баченні - звичайний вбивця і терорист.
нажаль на це є великий суспільний запит... по лівий берег від Збруча... надто глибоко в мозку метастази кремлівської пропаганди... що накладається на повну відсутність знань з історії... от і розлітається, як гарячі пиріжки, уже п'ятий наклад його висерів...
smisha писав:
02 січня 2023, 23:31
Мені здається, що це зондування настроїв українців, тому що ця постать і національний рух загалом не сприймається деякими нашими партнерами. Наприклад: https://news.liga.net/ua/politics/news/ ... pominaniyu

Примітно, що Залужний позуючи на фоні фото Бандери чітко повідомив про свої погляди. Але я думаю що для нинішнього політичного керівництва було б оптимально якби постать Бандери та інших зникла з порядку денного, щоб усунути перепони в комунікації з (деякими) теперішніми партнерами.

серед наших партнерів, нажаль, немало гандонів, котрі намагаються скористатись ситуацією і пропхати в наш контекст свої наративи... але це зовсім не означає, що Україна в черговий раз повинна прогнутись...

а є ще деякі, кому закон про мову не подобається... полк Азов поперек горла...

нинішнє політичне керівництво на вибори ішло із таким порядком денним, де не тільки Бандери не було... а й ні армії, ні мови, ні віри....

пропонуєш сайтісь гдєта пасєрєдінє?...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це його погляд і сприйняття історичних подій. Було б добре якби опонування відбувалось в площині історичної науки.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

що ти маєш на увазі?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я маю на увазі, що в суспільстві повинна бути здорова дискусія. Було б цікаво почути дискусію навколо праць Яневського в колі істориків.
Відповісти

Повернутись до “Література”