Крик в безодню і розмови з самим собою.

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Крик в безодню і розмови з самим собою.

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ми живемо в дуже цікаві часи...

Можливо я когось здивую, але за останній рік поняття про честь і свободу слова дуже сильно змінились і не тільки онлайн.
Ботоферми, обмеження, бани, брехня на державних сайтах яку потім прибрають з архівних версій силою...
Але ви думаєте - "не все ж так погано..."? Когось може і банять, і видаляють коментарі, але тільки тому що та людина дійсно щось погане написала. Чи може не просто погане, може то була суцільна брехня яку розводить ботоферма, наприклад, з росії.

Нажаль, все досить погано. Навіть гірше ніж я думав. Канада як і США звалюються в ліватство і уже давно збудували для всіх нас електронні гулаги.
- Ви десь написали що ви проти BLM бо це не рух а корумпована (і зареєстрована) організація? Вас можуть забанити, звільнити з роботи або все разом.
- Написали "цей канал видаляє мої коментарі" і цей коментар теж буде видалено в автоматичному режимі за допомогою AI. Тобто ваш коментар не прочитає жодна людина, навіть модератор його не побачить.
- Ви знімаєте відео для youtube і сказали там погане слово чи показали середній палець? Будьте готові до можливих "покарань" у формі низького рейтингу відео, видалення відео, чи блокування вашого канала.
- Вирішили втікти від цього лайна і пограти в гру? Написали в ігровому чаті фразу (до прикладу) "final momentum of the bullet retardation" і БАЦ - вас абанено на 7 днів за образливі слова. Не людиною, а автоматичною системою яка зреагувала на retardation
- Проводите час в тематичній групі фб авто-механіків? Обгворюючи роботи коробки передач написали скорочений варіант transmission - tranny? Бан за образу ЛГБТ!
- Написали що ви себе погано почуваєте після вакцини і не впевненні що воно того варте...? Ну ви зрозуміли....

Гадаєте це все нормально? І гірше бути не може?
А ви знали про існування shadow ban, comment ghosting і так далі? Це коли вам навіть не повідомлять про те що вас було забанено чи що ваш коментар було видалено. З вашого акаунту все виглядатиме нормально. Ваш коментар буде відображатись, як і ваша сторінка. АЛЕ, тільки дла вас! Більше ніхто в світі не побачить що ви написали.
Навіть, якщо ви написали щось зовсім нейтральне чи навіть позитивне але проти загальної політики.

На вашу думку, скільки було написано важливих і цікавих коментарів які ніхто ніколи не прочитає? Як були видалені лівацькими автоматичними системами і модераторамим які слідують "політиці партії"?

Все це також нагадує дурнуватий але дуже страшнгий фільм Idiocracy.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ну дик.... це ж західні спеціалісти розробляли "великий китайський брандмауер".... тренувались на великих масивах інформації...

було тільки питання часу, коли цей досвід буде застосовано в "демократичних" (поки що) країнах...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Виявляється видалили канал рагулівни на ютюбі...
До речі, один з прикладів нашого федерального CBC:

Відео з страшенно непрофесійним журналістом CBC News: www.youtube.com/watch?v=RsA0Iv6CSiU
cbc_01.PNG
cbc_01.PNG (9.21 Кіб) Переглянуто 2885 разів
cbc_02.PNG
cbc_02.PNG (15.65 Кіб) Переглянуто 2885 разів
Два коментаря написані з різних пристроїв, з різних адрес і провайдерів. І той і другий коментар бачу тільки я.
Чи в коментарях є щось за що варто було банити в автоматичному режимі? Коментарі знакли через кілька секунд після написання.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А уявляєш, як злі індуські спамери на тебе за те що ти баниш їх на цьому форумі. Люди самі себе загнали на приватні ресурси. Офіційні представництва держ органів і організацій в фейсбуках і твітерах. Це якось за межами мого розуміння.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Чомусь твій коментар Vo_Vik нагадав мені коментар однієї людини яка на фб в коментарях написала щось типу "ааа той форум, ні дякую я туди більше не піду бо мене там образили" щось типу того. Хоча її на фб не раз ображали і банили. Ця ж людина виступала в захист різних українських сторінок які блокували на тому ж фб і ют. І таких людей я можу назвати 4 : D
Я к би мене не ображали чиїсь думки я всерівно надаю перевагу приватним платформам/чатам. Не впевнений що Reddit хороший приклад, але ресурси як наш форум і приватні discord і IRC підтримують мою надію і віру.
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я тільки за приватні форуми, чати і інші ресурси. Я про те що треба завжди пам'ятати, що це приватний ресурс. І узалежнювати свої власні проекти від чужих ресурсів на які немаєш ніякого впливу дуже небезпечно.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Та це москальські і китайські пропагандисти на вас подіяли. Це з тої самої опери, що і епоси про "гейропу та піндосію". Типу дивіться, на заході обмежують свободу слова та змушують всіх чипуватись. Чому ви дивуєтесь, що когось забанили за образливі расистські, шовіністичні, сексистські чи іншого штибу висловлювання? Як на мене, намагання захистити більш вразливих представників суспільства є притаманною рисою західного суспільства, яка не є притаманною в інших частинах світу.
Що саме вас дивує в закритті Рагулівни?
Так, це неприємно. Але причини для цього є. Як АІ розбере, чи в цьому контексті слово "рагуль" є образливим, чи просто фактологічним?
Я не думаю, що якісь альтернативні платформи існують. Створення бек-ап каналу, як це зробила Рагулівна, є ефективним способом триматись на плаву.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Чи пішов би я дивитись на канал Рагулівни на іншу платформу, яка є мега-демократичною, і де поруч розповсюджують пропаганду талібів чи російських фашистів? Тому що якщо дозволяти, то все і всім. Тому ні, я б не пішов.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
15 листопада 2021, 13:59
Чи пішов би я дивитись на канал Рагулівни на іншу платформу, яка є мега-демократичною, і де поруч розповсюджують пропаганду талібів чи російських фашистів? Тому що якщо дозволяти, то все і всім. Тому ні, я б не пішов.
Це про YouTube? 🤣
Бо саме на yt поряд з нормальними відео вилазять всякі скарабєєві з жиріками і солов'ями.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Свобода слова є притаманною рисою західної культури. Не тільки захист прав.
Важко назвати свободою слова платформи де видаляють коментарі, відео, та канали тих хто обговороює важливі питання без всяких образ.

Ось приклади, оскільки ми заговорили про чіпізацію:
- Chris Martenson отримав цілу купу community strike та видалення відео тільки за обговорення терапевтичних засобів лікування covid. Кілька відео з цікавими інтерв'ю були видалені.
- Dr John Campbell отримував попередження на YouTube та Facebook за обговорення Pfizer та терапевтичних засобів лікування covid.
- Eli the Computer Guy отримав цілу купу community strike, бани і видалений контент за обговорення важливих соціальних питань. Він є протилежністю расизму, шовінізму і всього темного. Але саме за "порушення" цих правил його найбільше карали.

Також такі речі як GDPR все більше втрачають свою силу, на кожну дію заходиться протидія.

Я цей список можу продовжити, просто це те що першим спало на думку.

В той же час канали роісян прекрасно почувають себе на ютюбчику та фб. Де сіять страшенну ненависть.

Інструменти які в теорії мали б служити в боротьбі з темрявою і пропагандою наразі нищать одне з основних правил свободи слова.
І скоро прийде час, коли це стане меньш помітним але значно агресивнішим. Одна з причин, це удосконалення цих інструментів і введення в дію нових.
Наприклад:
- Переналаштування алгоритмів відображення контенту: пости, відео, реклама
- Відстеження рекцій і покращений таргетинг для впливу на думку читача/глядача
- Тіньовий бан коненту
- Деплатформізація, тобто блокування матераілів та людей одночасно на різних платформах (фб, тваттер, твіч і т.д.)
- Активніше викорситання "легальних" інструментів таких як: адвокатські контори, податкові системи, страхові компанії, фінансові системи

Як на мене це все виглядає як посміховисько коли перекладають нібито помилкові дії на голову AI. Ох, рагулі може бути образливим а може і ні? Ну, вибачте, АІ не знало тому забанило. Я завжди був проти теорій змов, але те що вібувається зараз... Ламає мою віру людство.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

В срср відправляли в гулаг, а на заході закривають акаунт на ютюбі. Поки що все не так погано, на мою думку.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Кріс Мартенсон - фінансист за родом діяльності, який раптом став вірусологом. З чого більша шкода, з того що він би продовжував щось пропагувати, чи з того, що закрили його канал?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
18 листопада 2021, 19:30
Кріс Мартенсон - фінансист за родом діяльності, який раптом став вірусологом.
як так..?
First of all, I am not an ivory-tower economist. Instead, I’m a trained scientist, having completed both a PhD and a post-doctoral program at Duke University, where I specialized in neurotoxicology.
До речі, з самого початку він був правий і передбачав розвиток подій на кілька тижнів - місяць вперед. Пожеш подивитися його відео з того часу як з'явилися новини з Китаю і переконатися в цьому.


smisha писав:
18 листопада 2021, 19:30
З чого більша шкода, з того що він би продовжував щось пропагувати, чи з того, що закрили його канал?
Пропагувати що, терапевтичні методи боротьби з китайським вірусом?

smisha писав:
18 листопада 2021, 13:46
В срср відправляли в гулаг, а на заході закривають акаунт на ютюбі. Поки що все не так погано, на мою думку.
Справа не в тмоу що нас ЩЕ не відправляють в фізичний гулаг... А в векторі подій, тобто куди все іде.
І коли ти кажеш "Поки що все не так погано" свідчить про те що ти теж бачиш негативний вектор розвитку подій.
Це тільки поки що.
А згодом і не треба буде відправляти нікого в фізичний гулаг, бо у всіх будуть наскрізь промиті мізки.
Таке в історії вже було і не раз. Як з нафтою, так і з всякою заразою типу тефлона чи медикаментами. Трагедії які призвели до гибелі сотень тисяч людей і ніхто за це не поніс серойозної відповідальності.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

snisha, забув запитати... Звідки ти знаєш про Кріса і його рівень освіти?
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Погуглив. З того що щнайшов, я бачу що останню наукову працю з його участю надруковано в 1997. PhD він закінчив в 1994. Після того він займався тільки фінансами. Раптом в 2020 починає щось говорити про коронавірус. Фінансист що став вірусологом. Почесний шлях, але не настільки щоб я переймався його проблемами на ютюбі.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”