Нова етика?... чи новий екстремізм?...

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
05 липня 2021, 22:04
Vo_Vik писав:
05 липня 2021, 20:50
От як ти думаєш, що буде, якщо ти зараз забереш дитину зі школи і поїдеш з нею жити в провінційний парк в палатці на пару років, де будеш її вчити знаходити їжу в природі? Через скільки днів після початку школи в тебе заберуть батьківські права?
Ти все ще думаєш, що автохтони живуть в палатках і знімають скальпи?
От буквально вчора вернувся з Unceded Territory. Так що знаю як вони живуть. І мав можливість поспілкуватись. І в багатьох питаннях моє бачення, як би мало би бути по справедливості йде навіть далі ніж вони мені казали, можливо бачачи в мені чужака не відкривались повністю. Але також знаю, що вони нічого не мають з тими людьми, які робили те що робили в останні кілька днів.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Справді, вони повинні були сказати "так, це ми розмалювали вашу церкву" і кинути томагавк в ваш бік.

Інша ймовірність, що цю ситуацію намагаються розхитати гравці, які жодним боком до автохтонів не причетні. Проте це не знімає відповідальності з церкви ні в якому разі.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ситуацію розхитали ті гравці, хто вилив в пресу все те, що ви тепер називаєте правдою про вбивства і тд. Про ті поховання знали завжди. Питання чому все запалало зараз і під яким соусом це все подала певна частина змі.
Я чесно, дуже шкодую, що запалився і написав те що написав. Я знаю, що ти хороша людина. Вибач якщо образив.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Та ні все ок, я також можу наговорити іноді. Вибачаюсь, якщо вийшло трохи сухо.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:
05 липня 2021, 22:13
San-Frankivsko писав:
04 липня 2021, 21:44
Українська асоціація громадянських свобод у Канаді ( www.uccla.ca ) засуджує нещодавній вандалізм двох українських католицьких церков Канади і хоче, щоб ці інциденти розслідували як злочини ненависті.
Дуже дивна позиція, як на мене. Проте церковно-послідовна. Я б очікував більшого розуміння і більш зважених коментарів з боку будь-якої церкви. Але це якийсь середньовічний треш. "Злочин ненависті", та йдіть і спробуйте знайти спільну мову, замість цього вони самі себе протиставляють частині скспільства, сере якого вони живуть.
наскільки мені відомо, в українців не було конфліктів із автохтонами... навпаки, нещодавно FB гуляло вірусне відео представника народу крі, що розповідав про приязні стосунки двох етнічних груп... аж до запозичення елементів одягу...

наразі церкви звандалізували неоактивісти, котрі срати хотіли на історичну правду... і навряд чи взагалі мають якийсь стосунок до автохтонів...

пропонуєш, щоб церква (УГКЦ) ішла шукати спільну мову із ідеологічними фанатиками, замість того щоб називати речі своїми іменами?... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

я взагалі проти "колективної відповідальності"....

з таким же успіхом можна вандалізувати церкви корейської громади, пояснюючи це біллю за невинно загиблими дітями автохтонів...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це відповідальність релігійних громад за бездіяльність, корейські також не виняток. Цікаво, чи говориться в святому письмі про гріх потурання кривдникам?
А якщо нічого не знали, то напевно так і потрібно сказати, знайти спільну мову з громадами. Бо погрози мирським правосуддям з вуст божих людей звучить яеось не дуже.
До речі брати і сестри, може навіть батьки похованих дітей все ще живі. То ж можна зрозуміти їхній емоційний стан, коли ти думав, що може близькі тобі люди живі, а потім ти дізнаєшся, що їх вже давно закопали в землю і тобі нічого не сказали. Не може ж бути такого, щоб всі прямі родичі вже померли і рештки дітей, яких знаходять, нікого вже не турбують.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:
20 липня 2021, 23:27
Це відповідальність релігійних громад за бездіяльність, корейські також не виняток. Цікаво, чи говориться в святому письмі про гріх потурання кривдникам?
А якщо нічого не знали, то напевно так і потрібно сказати, знайти спільну мову з громадами. Бо погрози мирським правосуддям з вуст божих людей звучить яеось не дуже.
Я перепрошую, але помітив кілька нюансів:
1. Бог завжди пишеться з великої літери.
2. Бог є любов - про це пишеться в Євангелії.
3. А яким чином, наприклад, православна чи греко-католицька громади Монреалю мають до всього того відношення? Люди, які працювали весь день, щоб заробити копійки на хліб для родини, а потім, після роботи, йшли безкоштовно будувати церкви для підтримки громади? До речі, ми тими церквами зараз і користуємося. Дякувати тим людям, що могли те зробити! То ніякого сорому за те, що вони важко працювали, в мене не має. Навпаки, тільки величезне відчуття подяки! Особисто знаю декілька таких людей - їм тільки шана! І ніколи не було проблем з автохонами. Навпаки, коли були на фесті в Kahnawake, то жіночка-контролер почувши мій акцент спиталася звідки я, і зробила 50% знижки. Майже свій до свого по своє :)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Тому повністю погоджуюсь з SF
San-Frankivsko писав:
20 липня 2021, 12:52
я взагалі проти "колективної відповідальності"...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не пам'ятаю щоб я писав Бог з маленької літери...
Якщо Бог є любов, то чому б церковнослужителям не виявити це на практиці? Якийсь дисонанс між Божою любов'ю та погрозами розправитися з автохтонами. Моя думка була, що церкві негоже погрожувати дітям Божим, тим більше в контексті трагічних подій.
Та чи інша громада чи церковний прихід має повне право висловити свою позицію щодо трагедії. Я впевнений, що їх слова почують. Чи може й були вже заяви щодо знайдених дитячих захоронень з боку якоїсь з українських церков?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:
22 липня 2021, 23:51
Чи може й були вже заяви щодо знайдених дитячих захоронень з боку якоїсь з українських церков?
Яким чином Українська Православна Церква Канади, чи Греко-католицька Церква, пов'язані з тими жахливими подіями?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це нормальна практика коли релігійні чи інші громади виявляють знаки солідарності іншим громадам, чи то й цілим країнам, в зв'язку із деякими трагічними подіями. Наприклад, Канада визнала Голодомор в Україні актом геноциду, проте Канада жодним чином не була до цього причетна.
З іншого боку, чи розрізняю я китайських, російських чи українських комуністів? Для мене вони всі одинакові (як тут сказав один пан на форумі, всі комуністи смердять). Може якби Китай визнав Голодомор актом геноциду, то я б змінив свою думку, можливо.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Я ще раз перепрошую, яким чином українськи церкви пов'язані з тими жахливими подіями?

Коли Канада визнала Голодомор, то це було на урядовому рівні. Звісно, що маємо дякувати за це.

В мене багато рідних загинуло під час Голодомору. І моя родина знає що то є таке, коли діти твого брата звертаються до свого вуйко як Тато, бо рідні батьки померли від голоду.

Але Церква (Греко-католицька та Православна) не мають до того ніякого відношення
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Та і Канада немає жодного відношення до Голодомору. Не обов'язково бути співучасником злочину, щоб висловити свої співчуття. Власне навпаки, люди виказують свою підтримку та засуджують злочини, і таким чином приймаючи позицію жертви.
А з нашої історії виходить такий несмішний анекдот:
- Панотче, там знову могили дітей знайшли!
- А мені що до того, в мене он, двері лайном вимазали, негідники.

Панотець ніби відходить від настанов церкви, в якій він служить.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:
23 липня 2021, 13:50
А з нашої історії виходить такий несмішний анекдот:
- Панотче, там знову могили дітей знайшли!
- А мені що до того, в мене он, двері лайном вимазали, негідники.
Панотець ніби відходить від настанов церкви, в якій він служить.
До того священика тоді будуть запитання. На відміну від РПЦ, де переважно священик все своє життя служить в одній церкві і громада має йому підпорядковуватися, священик у Канаді це людина, яку обговорює і погоджує церковна парафія, себто люди, що відвідують церкву, та дбають про церкву . І якщо на річних зборах парафія прийде до того висновку, що треба замінити священика - то так і буде. Це ж не РПЦ.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Погоджуюсь, що уряд має повністю вивчити зазначену проблему.
Відповісти

Повернутись до “Політика”