Інтернет

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:
27 червня 2020, 22:13
Щойно згадав що є такий Fizz, хтось має досвід з їхнім сервісом?
в дружини мобільний на їхньому "лоукост сервісі"... нарікань немає....

на рах інтернету... в мережі є як захолено-позитивні... так і вкрай негативні відгуки...

тобто... нє всьо так адназначна.... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Нещодавно познайомився з GTA telecom (той що gtatel). Так, вони з Торонто але при цьому є в Монреалі. На веб сторінці одразу сподобалось: "All of our Internet packages feature unlimited bandwidth" як принципова позиція. Для lasalle в них є FTTN (vdsl) 50/10 ($45) та 25/10 ($40). Важливий нюанс: модеми-замовлення послуг - встановлення - візити технішианів (а також всі інші види розводу на грошенята в країні розвинутого інтернету) в даній конторі повністю включені в місячний тариф!
Так як upload в них 10 для всіх тарифів, то в мому випадку я брав 25/10 - мені важливий максимум ап (для здвінків та конференцій фізичний максимум на лінії в мене все одно тільки 7мбіт на вихід), а торренти я не закачую, тому 25 down мені повністю хватає.

Сам сервіс мінімалістично-працюючий: після замовлення одразу прийшов емейл з підтвердженням ( підключення дали на 10 липня, перша ж доступна дата - через 5 днів від дати замовлення). В означений день технішиан поміряв, підключив, все одразу працювало.

Для порівняння - якби я замовляв TekSavvy то наприклад схожа швидкість 15/10 - $44. Але (в них кілька "але" і всі за гроші :evil: )
* Activation fee of $49.95 applies,
* Compatible modem ... rented from TekSavvy : (with $10 fee for shipping) біля $10 /місяць
* technician : не пишуть, але враховуючи любов даної контори до extra-fee є сильна підозра що мінімум полтінік.
Таким чином, за рік: GTA мені вийде 40*12 = 480, а Teksavvy : 44*12 + 50 + 10*12 +10 + 50 = вже 758 (до таксів)

Що ж стосується гегемонів місцевого телеком-ринку (бел-відеотрон та їм подібні), дуже сподіваюсь дожити до моменту, коли під радісні віражі сателітів старлінк над головою, у колективну труну даних прекрасних компаній - засновників телеком-картелю, буде накінець дзвінко забито останній цвях. (Але все ж на цей абзац сильно не зважайте - то персональне)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Я вже з Тексаві кілька років:
- швидкість відповідає зазначеній у рекламі;
- ніяких "лімітованих" пакетів;
- стабільність (себто коли ви навіть не думаєте, що можуть бути будь-які проблеми з доступом до інтернету). З власного досвіду - Hydro Quebec частіше мав сервісне заплановане/незаплановане відключення, ніж TeckSavvy за останні роки.
- скільки разів переїжджав - безкоштовне перепідключення та активація. Додаткові витрати - це з власного бажання, але завжди даю щедрі чайові. Як знаю що щедрі? Це помітно по очах та по здивованій посмішці :)
- в мене 120/20 - $70.95. Це повністю покриваю всі потреби родини у щоденному доступі до інтернету (PS4, Steam, Netflix, Prime, Youtube, та все інше);
- високоякісна технічна підтримка;
- безкоштовно поновили модем, щоб відповідав швидкостям поточному пакету.

Але так, конкуренція має бути. Якщо є альтернативи у вартості, за умови збереження надійності з'єднання, якості послуг та грамотного тех. сервісу- завжди цікавий дізнатися про альтернативні варіанти.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Час спливає і все змінюється... Колись Videotron тa Bell були найдорожчими постачальниками інтернет послуг, а TekSavvy успішно конкурував з ними. Наразі сплачую $83,95 ($96.52 з податками) за "Up to 120Mbps / 20Mbps". Відеотрон пропонує $75(86.23 з податками) за Internet Giga
https://moncompte.videotron.com/cart-su ... d=18112678

Розмова з тех. підтримкою:
Currently, I am subscribed to the "Cable 120 Unlimited" plan with TekSavvy, which costs $83.95 per month. This plan is more expensive and less efficient compared to Videotron's "Internet GIGA" package, which offers 1 Gbps speeds for just $75 per month. Both providers utilize the same Videotron cable infrastructure. After many years of being a loyal TekSavvy customer, I am contemplating switching to this new provider. Therefore, I would appreciate it if you could share any competitive offers you might have. If that's not possible, could you please provide guidance on the proper procedure for discontinuing my service with TekSavvy? My intention is to settle any outstanding bills and transition to the new provider the following day. Your advice would be greatly appreciated.
Ну і відповідь:
We are sorry to hear that. We can offer a one time discount to stay with us. That is $15 off your monthly invoice for 12 months before taxes. This is a one time offer so once it runs out it cannot be replaced or renewed. However, you can cancel at that time if you wish.
Як-не-як 15 кадів знижка щомісяця, себто можна трохи торгуватися :roll:
Але час міняти провайдера, хтось може має на думці кращі варіанти, аніж у Відеотрона?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”