Монреаль та квартири: 2020

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Монреаль та квартири: 2020

Повідомлення Oleksandr »

Привіт.
Трохи позапланово, але тепер все ж невідворотньо, виникла потреба у новій оренді житла з 1 липня. Так вийшло, що мій виїзд в краї трохи тепліші цієї весни накрився мідною кастрюлькою (пан ковід :evil: ), і тепер я шукаю куток на 1 людину в радіусі 10 км від Віль-Марі (робота).

Так я трохи відстав від квебекських реалій, я для себе із здивуванням знайшов що ринок житла, за останні 2 роки конкретно змінився. І не в той бік, в який локатерам хотілось, а як раз в протилежний: мало та конретно дорожче. Схоже що Квебек тепер попадає в ту саму модель ринку нерухомості що й Онтаріо - Коламбія, і скоро всі будуть мільйонерами.. Мене, як людину з дещо обмеженим бюджетом, якій за гроші доводиться працювати, таке зовсім не надихає. Для прикладу у районі, де я жив кілька років тому ( Sud-Ouest / Verdun) ціни скочили практично у 2 рази : за 2,5 - 3,5 хочуть 1400 - 1600 (і той бік ціна рівна до самого Лашіну, бо метро та автобус).
Задоволення співмешкання в компанії веселих студентів (чи просто шукачів пригод :wacko: ) - оренда кімнати : 600 - 800 (а в таку ціну в мене 3 роки тому була дуже пристойна 3,5 за 900м від станції Шарлєвуа). Дивився я також інший бік : stade olympique - nouveau rosemont - tetrauville . Ніби є трохи дешевше, але не факт ...
Далі лишаються альтернативи типу Льонгей - чи навпаки Ахунсік (де я власне поки перебуваю) та нагода проводити в траспорті 2 - 3 години на день.

У звязку із чим, сподіваюсь що у шановної громади є якісь ідеї на рахунок:
- Чи буває щось в межах 1 години добирання від центру при бюджеті 700... 800 за студію / 3.5 ?
- Враховуючи, що картонки цілком можливо доганяють бетонки по варточті, є зміст дивитись останні. Але де їх шукати, на кіжіжі майже нема, - тільки агенції ?
- Чи варто на вашу думку довіряти "visite virtuelle" ? чи це як правило із опери "ми зробили вас разом" ?

Мерсі.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

1600 $ за 3.5 дуже дорого (чи може я не в темі?).
Лонгий не так уже і далеко, якщо лякає відстань. Якщо десь жити в межах одного автобуса до метро, потім ще 20 хвилин на метро - і ви на Бері-Юкам.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Ціни ростуть і дуже помітно.

Ось тут можна подивитися актуальні ціни на IDS:
https://www.bwalk.com/fr-CA/Rent/Search ... ec/verdun/

Найкращий варіант, це зняти у компанії, яка професійно займається обслуговуванням будинків. Але брати треба не напряму, а через sublet. Бо якщо напряму - то вийде на 200-300 доларів дорожче. Наприклад 41/2 після останнього підняття цін зараз коштує 1300 (було 1250) для тих хто давно знімає. Але для нових клієнтів, та ж сама квартира буде коштувати 1600. Паркінг, наприклад, коштує 70 доларів за місяць для всіх хто його зняв по тій вартості. А для тих хто зараз хоче взяти паркінг - 120 та лист очікування, бо шалений попит.

Можна зняти по саблету 31/2 та записатися в лист очікування на студію.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Цікаво, є навіть одна студія: 939$ /MOIS
https://www.bwalk.com/fr-CA/Rent/Detail ... ph-2-6/19/
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

smisha писав:
14 травня 2020, 09:51
1600 $ за 3.5 дуже дорого (чи може я не в темі?).
Лонгий не так уже і далеко, якщо лякає відстань. Якщо десь жити в межах одного автобуса до метро, потім ще 20 хвилин на метро - і ви на Бері-Юкам.
Як на мене -так. Попит явно формується табуном бажаючих які живуть не на одну зарплату.
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

0de55a писав:
14 травня 2020, 14:45
Цікаво, є навіть одна студія: 939$ /MOIS
https://www.bwalk.com/fr-CA/Rent/Detail ... ph-2-6/19/
А чи відомо, як в тих студіях в плані затишку ? Білдінг наче бетонка, але враховуючи, що будували місцеві конструксьон-чудотворці, я не здивуюсь якщо чути хропіння через 2 стіни збоку.
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Oleksandr писав:
14 травня 2020, 23:15
smisha писав:
14 травня 2020, 09:51
1600 $ за 3.5 дуже дорого (чи може я не в темі?).
Лонгий не так уже і далеко, якщо лякає відстань. Якщо десь жити в межах одного автобуса до метро, потім ще 20 хвилин на метро - і ви на Бері-Юкам.
Як на мене -так. Таке враження, що попит формується табуном бажаючих які явно живуть не на одну зарплату.
Льонгий відносно поруч, і я там кілька днів покружляв. Одразу несподобався їх чудовий оторут 20 який вздовж всього масиву (ще й всамому цікавому місці). Шумоглинання звісно ж нема, а шумить на рівні першого поверху зовсім не слабо (вночі теж).
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Oleksandr писав:
14 травня 2020, 23:19
0de55a писав:
14 травня 2020, 14:45
Цікаво, є навіть одна студія: 939$ /MOIS
https://www.bwalk.com/fr-CA/Rent/Detail ... ph-2-6/19/
А чи відомо, як в тих студіях в плані затишку ? Білдінг наче бетонка, але враховуючи, що будували місцеві конструксьон-чудотворці, я не здивуюсь якщо чути хропіння через 2 стіни збоку.
Тут треба зазначити, що ви не обираєте, а шукаєте :smile: То буде вам чутно, чи ні, залежить, насамперед, від вашого рівня сприймання звукових хвиль. Хтось добре чує, хтось має певні вади зі слухом. З власного досвіду можу зазначити, що коли я слухаю музику, то жодних нарікань не отримую :)
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

0de55a писав:
15 травня 2020, 00:12

Тут треба зазначити, що ви не обираєте, а шукаєте :smile: То буде вам чутно, чи ні, залежить, насамперед, від вашого рівня сприймання звукових хвиль. Хтось добре чує, хтось має певні вади зі слухом. З власного досвіду можу зазначити, що коли я слухаю музику, то жодних нарікань не отримую :)
Слушне зауваження, про вибір не йдеться.
В любому разі, дякую за наводку.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Як на рахунок Rosemont?
Мені дуже важко уявити собі скільки всього можна пропустити з "visite virtuelle". Мені здається це погана ідея.
Я запитаю сьогодні знайомих чи не здають нічого цікавого 👍
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Є квартири, надіслав Вам номер приватним повідомленням.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

55278899-8128-4A4B-9190-EC5F923E6878.png
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

на IDS опалення уже включено у вартість ренту... платиться окремо тільки за світло...

У мене виходить 55-65 $/2міс
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Також треба зазначити, що bail transfer має сплатити поточний власник контракту за умовами bwalk :) Себто пан Gomez в даному випадку. Опалення, будь-який поточний ремонт вже включені у вартість оренди. Електроплитка, холодильник, посудомийка також враховані. В мене за електрику літом виходить до 35-40 доларів на місяць. Напевно через техніку, та три кондиціонери. А взимку через брак сонячного світла виходить 30-35 доларів на місяць.Ну і якщо це буде ваш перший досвід винаймання житла на IDS, то варто спробувати. Це буде приємний досвід. :)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Ще один момент з IDS... якщо тебе реферує хтось із клієнтів SM (зараз мова не про трансфер), то обоє отримують кредит по 100$... ;)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

UP: Сьогодня підписав новий договір оренди :)

TLDR: було десь так
Зображення


Якщо трохи деталі: нічні пошуки і правильна стратегія роботи з "клієнтом" дає результати. Однак варто розуміти, що не можна просто взяти і відповісти на оголошення в категорії "оренда в монреалі". Тобто можна, але з нульовим результатом. Можу описати трохи згодом якщо кому цікаво.

Резюме: ринок звичайно не те що було раніше, але житло все ще є, і - що важливо, у прийнятну ціну (тут звичайно трохи везіння). У мому випадку я отримав 3,5 у Лясалі (3 км від станції Агріньйон), останній (2й) поверх, невелика, зате з балконом. І що цікаво, навіть дешевше за те що я зараз знімаю в Ахунсік, що у випадку Лясалю відчутно нижче медіани.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”