Coronavirus COVID-19

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо я правильно зрозумів, ці двоє пропонують лікувати коронавірус вітаміном С?
dianadidenko
Повідомлень: 2
З нами з: 21 квітня 2020, 12:02

Повідомлення dianadidenko »

Бедный Нью-Йорк..
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав:
21 квітня 2020, 13:55
Якщо я правильно зрозумів, ці двоє пропонують лікувати коронавірус вітаміном С?
Звісно ніхто їм тут лікувати не буде, "it's not a sexy drug"... лікувати будуть цим :
Зображення
La santé publique du Canada pourra bénéficier d’un don de deux millions de doses d'hydroxychloroquine de la pharmaceutique canadienne Apotex, qui servira notamment pour les essais cliniques effectués pour le traitement de la COVID-19.
Avec ce stock, des chercheurs pourront continuer ou entreprendre des essais cliniques, avec l’autorisation de Santé Canada. Puisqu’aucun médicament ou vaccin n’a encore été trouvé pour traiter la COVID-19, plusieurs chercheurs testent l’efficacité de médicaments existants comme l’hydroxychloroquine, un dérivé de la chloroquine.
Soulignons que ce médicament, utilisé pour lutter contre le paludisme, divise la communauté scientifique, en raison notamment de ses effets secondaires et des doutes sur son efficacité.
TVANouvelles
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Йдеться про дослідження одного з можливих засобів, а не про його впровадження вже завтра. Добре хоч вітаміном С не займаються.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

із 2500 «лікарів-волонтерів», що добровільно зголосились вийти на роботу, щоб допомогти в боротьбі з пандемією.... по факту вийшло тільки 350... :?

https://montrealgazette.com/news/quebec ... nd-beyond/
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Televangelist Kenneth Copeland blows the wind of god on COVID-19 !

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Добре що Russia Today Deutche (RT Deutche) відкриває нам правду. Подякуємо Путіну! Молодець Орлик що поширюєш московську пропаганду на українському форумі.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Приймати вітамін С і D потрібно під молитву пастора Копленда та слухаючи прямий ефір на Пєрвом. Тільки тоді відчуєте ефект.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав:
23 квітня 2020, 10:57
Добре що Russia Today Deutche (RT Deutche) відкриває нам правду. Подякуємо Путіну! Молодець Орлик що поширюєш московську пропаганду на українському форумі.
Де в цьому інтервью "московська пропаганда"?- це одному Вам відомою. Мені було цікаво послухати МІТішника... а кому він відповідає на питання Russia Today чи Ukraine Today - мені однаково. Політика , в даному випадку, мене не цікавить..
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Спершу політика не цікавить а потім стає пізно.
Справа в тому що за все своє існування я майже не бачив правди від rt. Якщо вони і показують якусь правду то в перемішку з брехнею.
Вони користуються правдою як наживкою.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Orlyk писав:
23 квітня 2020, 11:16
smisha писав:
23 квітня 2020, 10:57
Добре що Russia Today Deutche (RT Deutche) відкриває нам правду. Подякуємо Путіну! Молодець Орлик що поширюєш московську пропаганду на українському форумі.
Де в цьому інтервью "московська пропаганда"?- це одному Вам відомою. Мені було цікаво послухати МІТішника... а кому він відповідає на питання Russia Today чи Ukraine Today - мені однаково. Політика , в даному випадку, мене не цікавить..
Всі хто постять шарія чи московські змі так говорять - "політика ні до чого, стан душі". Москва роздуває хвилі калу на заході, щоб дестабілізувати суспільство. При цьому самі роблять так само - жорсткий локдаун Москви, як приклад. Про вітаміни вдома вони теж не говорять. В тому що ти постиш немає нічого сенсаційного чи корисного, це звичайна московська і китайська пропаганда, яку поширюють підконтрольні їхнім урядам змі.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав:
23 квітня 2020, 12:23

Всі хто постять шарія чи московські змі так говорять - "політика ні до чого, стан душі". Москва роздуває хвилі калу на заході, щоб дестабілізувати суспільство. При цьому самі роблять так само - жорсткий локдаун Москви, як приклад. Про вітаміни вдома вони теж не говорять. В тому що ти постиш немає нічого сенсаційного чи корисного, це звичайна московська і китайська пропаганда, яку поширюють підконтрольні їхнім урядам змі.
По-перше, прохання звертатись на Ви..., по-друге , не подобається - не дивіться... :pardon:
Alex Diamantopulo писав:
23 квітня 2020, 12:20
Спершу політика не цікавить а потім стає пізно.
Пізно для чого ?... :-D
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Цей форум не для того щоб поширювати російську пропаганду. Тебе мало хто тут розуміє, якщо взагалі хоч хтось. Твої персональні проблеми самооцінки - це твої персональні проблеми. Як на мене, то це виглядає смішно коли доросла людина вимагає "викати". Той чи інший займенник не визначає ступеня поваги до особи.
І знову прихильники шарія "пізно для чого..." :facepalm:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”