COVID-19: Карантин, наші історії

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

COVID-19: Карантин, наші історії

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Пропоную поділитись своїм досвідом в цій темі.
Хто як проводить час вдома? Я так розумію і сподіваюсь що багато хто з нас працює наразі з дому.
Це досить нестандартна ситуація і я уявляю собі що не всім це дяається легко.
Поділіться будь ласка своїм досвідом.
Всього кілька речень було б достатньо.
Деякі з цих речень та думок будуть опубліковані на українському радіо/телебаченні (Івано-Франківськ та Київ), можливо у зміненому вигляді без персональних даних і нікнеймів, посилань.

Я поділюсь досвідом нашої сім'ї за кілька годин як тільки з'явиться вільна хвилинка від роботи 👍
---
irinatroyanova
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2020, 09:48

Повідомлення irinatroyanova »

ходить раз в день на улицу и то в магазин в маске такое что то
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Дали відпустку на 6 днів, потім працювати з дому.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ми з дружиною працюємо з дому починаючи з минулого тижня.
До того часу і зараз стараємось уникати паніки, маркетів з купою народу, стараємось бути вдома.
Якщо мені треба кудись поїхати по роботі чи інших справах я без респіратора в людні місця не заходжу :) Як я писав в іншій темі, мій 3M 7502 разом з хім. та p100 фільтрами завжди допомогав, а тепер ще й допомагає від covid-19. Я з рееспіратором ні в кого не викликаю подиву, на на роботі ні в магазині. Не вірте тій брехні яка ллється з телевізора та інтернета про те, що персональний захист не допомагає. Якщо хтось не вміє ним користуватись то в інтернеті повно коротеньких відео як правильно користуватися респіраторами та перчатками. Їм доводиться брехати про пеерсональний захист щоб не визнавати свою тотальну неготовність до такої ситуації. Хоча з бюджету виділялися не малі гроші на підготовку.

Особисто мене карантин вдома не лякає взагалі. Роботи у мене вистачає і ще й нічні зміни бувають. Домашніх справ теж повно, то ж на нудьгу немає часу.
У вільний час можна подивитись гарне кіно, поспілкуватися з друзями по інтернету. До речі для тих хто не любить комп'ютерні ігри VR може бути хорошим варіантом :) Я дуже рідко користувався Oculus, але тепер нарешті витер пил з нього і встановив нові ігри/додатки. Дуже раджу!
Оскільки тепер я не витрачаю час на дорогу у мене є прекрасна можливість виористати цей час для чогось кориснішого.
Моїй дружині вдома днями сидіти не так просто як мені, то ж я розумію що деяким людям може бути значно важче.

Звісно ж в карантині хорошого мало. Особливо погано це впливає на економіку: вулиці пусті, магазини і підприємтсва закриваються. Це впливає на все і всіх. І чим це закінчитсья спрогнозувати дуже важко. Але я б не очікував ні на що хороше. Багато смертей і страшні зміни в економіці.
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Правильно кажеш Алекс. Я один вдома і мені це не дуже приємно і не звично.
У мене є запаси на кілька місяців але багато планів накрились мідним тазом робота з дому теж мені не підходить. Будемо триматися якось.
За інших сказати важко але мої сусіди довбануті на всю голову кажуть шо це все фігня видумана. Надіюсь держава зможе якось допомогти тим в кого з фінансами і так не дуже.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

я вдома стільки часу вже років 10 не проводила :)
Нас закрили на минулому тиждні.Попередньо на 2 тиждня.З опцією визову на уржанс.Але всім зрозуміло,що дата повернення,точно ще не скоро.
Сьогодні керівництво створило загальний чат в ватсапі.Всі так скучили друг за другом,спілкуються як рідні :)
Ніякого дискомфорту не відчуваю.Навпаки,турбуюся що не вистачить часу на всі мої проекти :-D Спілкування теж купа.Весь час хтось в месенджер приходить.
За продуктами,за звичай,їздимо раз на два тиждні.Були в цю п"ятницю в Костко.Поідемо через два тиждні знову.Гумові перчатки і маски купила,встигла купити карманні дезінфікуючи серветки.
Alex Diamantopulo писав:
24 березня 2020, 16:46
Звісно ж в карантині хорошого мало. Особливо погано це впливає на економіку: вулиці пусті, магазини і підприємтсва закриваються. Це впливає на все і всіх. І чим це закінчитсья спрогнозувати дуже важко. Але я б не очікував ні на що хороше.
Є речі на які ми не можемо вплинути.І,на жаль,ізоляція -це єдина умова зупинити поширення вірусу.Канада підтримує фінансово тих хто не працює.Створює нові програми підтримки.Гідроквебек відстрочує платежи.Такси продовжили термін подачі.
Якщо рівняти з Україною,де ніхто не турбується як люди будуть жити без грошей-земля і небо.
Alex Diamantopulo писав:
24 березня 2020, 16:46
Багато смертей і страшні зміни в економіці.
Без паніки!І зберігаємо спокій!В Канаді,на данний момент-25 смертей.На 1739 хворих.Тобто,1 смерть на 70 захворівших.Це багато.Але менше ніж могло бути.На цьому і концентруємося:на виживших,а не на померлих.
Зміни в економиці будуть.Але вони б були і без пандемії.Зміни-це взагалі,суть нашого життя.Не буває беззмінного життя.Все тече,все міняється.
UniformAlpha писав:
24 березня 2020, 17:32
Надіюсь держава зможе якось допомогти тим в кого з фінансами і так не дуже.
в сусідній темі вже викладали посилання.Зараз є шомаж і інша программа,для тих,хто під шомаж не попадає.Є программи підтримкм для маленьких підприємств
YuliyaPyvovar
Повідомлень: 12
З нами з: 17 квітня 2019, 16:33
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення YuliyaPyvovar »

Привіт! А я не можу і не хочу вдома сидіти. Тим більше розміри квартири не дозволяють. Ще якби 2-3 дні та й за поганої погоди.
Я продовжую ходити на роботу підтягнути хвости. Так суперово працюється: свій графік, ніяких тобі дзвінків, метушні!
Звідусіль ця інфа щодо вірусу - передоз! В суботу вирішила відволіктися від порожніх вулиць: пішла до парку Мон-Рояль. Сюрприз: все місто саме ТАМ: бігають, їздять на вело, прогулюються самі, з друзями, сім'ями та собаками. Не пам'ятаю, щоб хтось у масці був, максимум можуть шарфик повище підняти. Оце я розумію!))) Відлегло! За нами, оптимістами, майбутнє!
Киньте вишукувати кожного дня нові страшилки і нарощувати панічні настрої! Так, це відбувається насправді, так, це серйозно. Прийняли до уваги і живемо далі! І це пройде!
Доброго всім здоров'ячка))
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Можна по різному дивитись на речі, але нехтуючи елементарними правилами поведінки в період офіційно оголошеної епідемії covid 19, ви не стільки своє здоровя не цінуєте, скільки сприяєте поширенню вірусу серед інших людей, таким чином зводячи нанівець мету, заради якої наша еономіка в даний момент вводиться в стан коми.
Якби я це побачив на власні очі, то подзвонив би в поліцію.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Нам дозволили працювати вдома до 15 квітня. Вчора повністю закрили фізичний офіс. Раніше можна було ще приходити туди, якщо була потреба.
Вдома працювати я звик, і в компанії все для цього є. Єдина проблема, що діти також вдома. Тож працювати дуже важко. Потрібно робити часті перерви протягом дня, а потім працювати допізна, щоб не затягувати із термінами.
Так як школи нема, потрібно якось продумувати навчальну програму і хоч якось вчити вдома.
Раніше ми виходили раз в дегь гуляти на ігровий майданчик. Зараз же всі парки і майданчики закриті, то ж гуляти можна тільки вулицями.
В магазин виходять тільки дорослі, без дітей, два-три рази на тиждень. Спеціальних запасів не робили, контейнера з туалетним папером також нема. Але десь на місяць всього має вистачити, якщо вже зовсім нічого в магазинах не буде, в чому я зараз сумніваюсь.
Багато невідомого. Компанію дружини вже закрили. Чи надовго моя компанія протримається? Навчання дітей... Чи все буде зовсім погано, чи просто дискомфортно? Як надовго? Чи не скотиться суспільство в прірву (як в фільмі "Зараза" / "Contagion" )?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
25 березня 2020, 00:06
Можна по різному дивитись на речі, але нехтуючи елементарними правилами поведінки в період офіційно оголошеної епідемії covid 19, ви не стільки своє здоровя не цінуєте, скільки сприяєте поширенню вірусу серед інших людей, таким чином зводячи нанівець мету, заради якої наша еономіка в даний момент вводиться в стан коми.
Абсолютно підтримую
Канада намагається працювати на випереження,роблячі все,щоб пройти пандемію з мінімальними втратами.Ігноруючи заходи безпеки люди не самі підставляються.Вони підставляють інших.Підступність вірусу в тому,що можно бути носієм,без симптомів.Носій не захворіє.Але від нього підхоплять інші.
Сьогодні Забужко на ФБ виклала допис,про те,що китайський комуністичний режим приховує справжні цифри втрат.І якщо рахувати зниклими користувачми мобільних-йдеться про мільони.
YuliyaPyvovar писав:
24 березня 2020, 23:15
Киньте вишукувати кожного дня нові страшилки і нарощувати панічні настрої! Так, це відбувається насправді, так, це серйозно. Прийняли до уваги і живемо далі! І це пройде!
давайте не плутати "вишукувати страшилки" і "стежити за ситуацією".Всі живуть далі.Але хтось ставлячись безвідповідально,а хтось сприймає всерйоз вимоги держави,яка намагається "підстелити соломки".Канада серйозно готується.Підтягує медичні ресурси,вишукує можливості,при необхідності,виготовляти дихальні апарати і т.п.І зараз завдання кожної свідомої людини максимально обмежити контакти.Це єдине що ми можемо робити
Італійці зараз дуже шкодують про своє байдуже ставлення.
:?
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

alysa писав:
25 березня 2020, 10:55
Сьогодні Забужко на ФБ виклала допис,про те,що китайський комуністичний режим приховує справжні цифри втрат.І якщо рахувати зниклими користувачми мобільних-йдеться про мільони.
...
Італійці зараз дуже шкодують про своє байдуже ставлення.
Берем статистику по цім двом країнам:

1. https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps ... 7b48e9ecf6

Italy
74,386 total
7,503 deaths = 7503/74386 = 10.0%
9,362 recovered = 9362/74386 = 12.5%

China
81,661 total
3,285 deaths = 3285/81661 = 0.04% якщо підставити 10% як в Італії. то вийде десь 80.000. При умові що вони дали правдиві цифри по Тотал.
73,773 recovered = 73773/81661 = 0.90%

2. Берем гугловський сайт - https://google.org/crisisresponse/covid19-map Там приблизно такі ж дані.
Location / Confirmed cases / Cases per 1M people / Recovered / Deaths
China / 81,218 / 60.62 / 73,650 / 3,281
Italy / 74,386 / 1233.24 / 9,362 / 7,503
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
"А от і більш-менш вичерпна хроніка Великої Китайської Брехні про те, як Китай "перемагав" епідемію(((, - сподіваюсь, знайдуться в Україні ЗМІ, які це перекладуть.

Справжня ж Велика Інформаційна Війна, з "зачисткою" свідків цілими реґіонами і т.п. страхіттями, що досі були виключною доменою фентезі, у нас усіх ще попереду (як, власне, й сама епідемія) - на Си Цзіньпіна зараз пухне багатомільярдний позов, в міру того, як світова економіка летить у прірву (бо це вам не мільйони українців виморити голодом, а потім безкарно ржати з "голодоморцев", тут серйозні дядьки попадають на серйозні бабки, а вони цього страх не люблять!), тож Китай, можна не сумніватись, упаде на свою версію "Голодоморанєбило" всіма своїми інформресурсами, а вони в нього кууууди крутіші навіть од рашинських, і тому в найближчі роки нас чекає невтомно динамічне шоу, не перемикайтесь, хто виживе, шов маст ґоу он...

(Так, це й є ті "війни тонкого плану", про які я писала в передмові до "І ЗНОВ Я ВЛІЗАЮ В ТАНК...", - що й дає мені право на весь цей скорбний гумор, бо писати то я писала, але що воно помогло, і кого зупинило?..))
The Comprehensive Timeline of China’s COVID-19 Lies

і троха нижче під її дописом,в коментарях:
Podkovirin Yriy Сьогодні в мережі було повідомлення , що десь поділися 21 мільйон користувачів у мобільних операторів Китаю. Ну, звісно, що у користувача може бути і дві сім карти. Ну, нехай буде 10,5 мільйонів. А якщо взяти до уваги, що там є обов'язок кожному мати телефон для ідентифікації та порівняти це зі статистичними даними по захворівшим та померлим, то офіційна статистика явно не б'є.
https://www.theepochtimes.com/the-closing-of-21-million...
переклад
https://ntdtv.ru/91192-v-kitae-propal-21-million...
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Пропоную утриматись від обговорення самої пандемії.
В цій темі ми розповідаємо свої історії.
А ось тут: Coronavirus COVID-19 відбувається живе обговорення з оновленнями.
Дякую!
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Одна картинка варта тисячі слів.
Карантин на Île des Sœurs - 25 Березня 2020 року.
Зображення
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ти про сніг в середині березня? :-)
Але це правда, місць для проведення часу на вулиці небагато.
Для дітей прилумали нове заняття - рахувати веселки у вікнах, поки гуляємо. Це типу covid19 флешмоб - вивішувати намальовані веселки у вікнах, щоб хоч якось підняти собі та оточуючим настрій
20200320_190104.jpg
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

На IDS майданчики зачинені, але повно місця для прогулянок вело-доріжками та в "лісі" майже нікого не має.
Зображення

Ça va bien aller!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”