Hydro Quebec - Power outages - Service interruptions

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Hydro Quebec - Power outages - Service interruptions

Повідомлення 0de55a »

Щойно зателефонували з Гідро Квебеку, та повідомили про можливі проблеми з постачання електроенергії. А також запросили скористатися їхнім сайтом для додаткової інформації.
Отже, якщо у вас є проблеми з електропостачанням або ви хочете перевірити, чи не плануються ремонтні роботи, то про це можна дізнатися на оф. сайті:
http://poweroutages.hydroquebec.com/pow ... eport/#int

Зображення
Зображення
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

А також можна використовувати їх програму - https://play.google.com/store/apps/deta ... d&hl=en_CA
Там є можливість також дивитись як використовується електроенергія у домі по годинно.
Тіьки не знайшов, як можна перевірити і порівняти з минулими періодами.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Мені здається що порівнювати можна тільки якщо ти вже прожив більше року на тій самій адресі, тоді ти маєш доступ до своєї статистики.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Я прожив вже 4 роки. Можу бачити використання і порівняти тільки в браузері. В Андроід программі можливості порівняння я не знайшов.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Power outages across Québec caused by strong winds
http://poweroutages.hydroquebec.com/pow ... eport/#int

Зображення
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Пора запасатися батарейками на зиму :)
---
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Дрова краще горять! ))))))))))))))))
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

mialgri писав:Дрова краще горять! ))))))))))))))))
Маю друзів, які живуть в Мерсье, то вони кажуть, що камін на дровах значно зменшує виплати HQ за опалення взимку. Кидають 3-4 дровини на день, мінімальний рівень горіння, термостат вимкнено. Коли повертаються всі до дому у вечорі, то мають десь 17-19 градусів, це за умови сильних морозів. Ще купили "розумний" термостат, який починає працювати коли їм це потрібно. Себто або термостат працює за розкладом, або через мобільний додаток можна ним керувати (це за умови, що є інтернет та електрика). Цікаво, хто й як оптимізує витрати на опалення під час зими та за умови того, що електрики може й не бути кілька годин...
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Я вважаю, що це ДУЖЕ небезпечно залишати працюючий камін без нагляду! :sclerosis:
Але погоджуюсь - камін, якщо він працює справно, може дати суттєве підвищення температури. Тільки запах не всім подобається.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Так, дрова які горять цілий день без нагляду... Жах!!!
Говорять, що термопомпа економніша за електричні плінти. Залежно від моделі, можна обігрівати тільки термопомпою допоки на вулиці -25..-20 градусів.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Якщо термопомпа це кондиціонер зима-літо, то в мене такий є. Дійстно, дуже приваблива економія.
Але справа в тому, що конденционер, як правило, вішають якомога вище, щоб остужав горяче повітря в літку.
А коли треба обігрівати - то треба якимось чином опускати тепле повітря (в бейсмент, наприклад).
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Так, підвал потрібно обігрівати батареями. Все рівно якась економія буде.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

До речі, в мене вже є "вбудоване" рішення від попереднього власника, який і будував будинок. Там є цікава активна витяжка - повітря береться з самого верху і виходить в бейсмонті. Але все одно не достатьо тільки конденсионера на отоплення, треба і панелі включати.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Air changer?
Так і повинно бути. Інакше ефект від обміну повітрям буде не такий як очікується. Але я думаю що тепло вже все загубилось, поки повітря пройде через апарат і змішається з хооодним повітрям з вулиці.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

mialgri писав:Я вважаю, що це ДУЖЕ небезпечно залишати працюючий камін без нагляду! :sclerosis:
Але погоджуюсь - камін, якщо він працює справно, може дати суттєве підвищення температури. Тільки запах не всім подобається.
Я погоджуюсь, що навіть електричні прилади не можна залишати без нагляду... Але, на практиці, чи часто ви виключаєте холодильник, коли кудись їдете? Чи не залишаєте працювати на ніч посудомийну машинку?
Точка зору друзів полягає в тому, що будинок в них новий, вони його фактично побудували. Камін працює справно і він закритий, себто ніяка іскра з каміну не полетить у кімнату. Вони й вночі користуються каміном. А коли пару років тому їхнє містечко було без електрики кілька днів зимою, то вони тільки каміном і рятувалися. Кажуть, що замовляють одну вантажівку з дровами і їм того вистачає на всю зиму. І таким чином, ще значно заощаджують на опаленні за їхніми підрахунками.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

smisha писав:Air changer?
Так і повинно бути. Інакше ефект від обміну повітрям буде не такий як очікується. Але я думаю що тепло вже все загубилось, поки повітря пройде через апарат і змішається з хооодним повітрям з вулиці.
Ні. З холодним зовнішнім повітрям моя "витяжка-протяжка" не має з'єднання. Просто внутрішня труба зверху до низу з вінтилятором :-D
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”