Захист лобового скла

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Захист лобового скла

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Як і/чи де ремонтувати ушкоджене лобове скло авто ми обговрюємо ось тут: Тріщина на лобовому склі
В цій темі хотілося б дізнатися хто що знає про захист скла від подібних проблем.
Я не знаю жодної компанії то ж почав гуглити і задавати питання.

Ось перша компанія яка відповіла:
Hi Alex,

Thank you so much for watching our content! We really appreciate it.

To tell you the truth, we have only started installing ExoShield. We haven't had much demand in windshield protection but lately, our clients have been asking about it and we did our research. We have decided to give Exoshield a try and have already begun some installations. So far, I have had great reviews about it.

We charge 450$ for the installation and it comes with a manufacturer warranty of 2 years or 50 000km, against peeling, hazing, yellowing. Pretty much anything that has to do with the installation or the film itself is under warranty. What isn't covered is stone chip damage, but you can choose to purchase an extended warranty for that purpose.

Installation time isn't long, but the cure time is what takes most of the work. It is best to let it cure overnight in my garage and then you can pick up the car the following day. The film will continue to cure for the next 5-7 days, provided the weather is agreeable (no rain/snow storms).

If you have any other questions, please feel free to give me a call.

With regards,

Natalie Pham
TEAM TOP WRAP
Я думаю я міг би заплатити стільки за захист, хоч на мою думку це трохи задорого... ОБов'язково звернусь до цієї чи іншої компанії після того як обтягну авто вінілом :)
В кого які думки? :)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А скільки коштує саме лобове скло? 450 доларів за два роки, якось дорого.
До того ж "What isn't covered is stone chip damage"....
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Мова йде про нове авто, чи те, що мало "багатолітній досвід "оказійного" спілкування з автошляхами Монтреалю"? Якщо авто нове, то срахова має покрити всі витрати пов'язані із ушкодженнями нового авто.
Якщо це старе авто, то 450 доларів може становити вартість самого авто, а отже чим не розвага спробувати відремонтувати власноруч?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

0de55a, в тому то і справа що авто нове :)
кожне звернення дол страхової може кошутвати грошей (скоріш за все коштує).
Звертатися із-за маленьких царапинок чи малесеньких ушкоджень камінчиками не дуже хочеться. Уявіть що камінь вадрив скло прямо перед вашими очима і повністю його не пробив але залишив досить помітне ушкодження. Зараз хтось згадає про OCD :D
Ціна нового скла може бути різна. OEM кажуть буває $600-$850.
---
Відповісти

Повернутись до “Авто”