Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Кожен знаходить те, що шукає. Якщо хтось шукає негатив, то його й знаходить. А потім дивується, чому так все погано навколо.
Можливо для вас достатньо посилання на той "проф" ресурс щоб вважати, що в Україні не має зазначеної крилатої ракети. Але я здебільше надаю перавагу об'єктивній інформації.
Наприклад, можемо скористатись Wikipedia. Почнемо з цієї статті, щоб дізнатися більше про ракетну програму: Ракетна програма України. Там наведені цікаві дані в таблиці. На одному з рядків зазначено Нептун (крилата ракета). Якщо у вас сумніви в достовірності наведеной у вікіпедії інформації, що цілком природньо, то ви уважно перевіряєте посилання у розділі Примітки. Ще одна добра порада - не вказуйте людям що робити, то й вас поменше будуть відпраляти на лінки :)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це має стрімко "підняти" рейтинг чинного гаранта:

Савченко і Рубана випустили з-під варти у залі суду
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/16/7212324/

Вбивство Гандзюк: Суд відмовив у повторному відстороненні Мангера
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/15/7212247/

Створена ним система пре проти нього. Вже ніхто не зважає на сердешного.
Красномовні білборди зі словом "Кінець"...

Схоже що порошенко пролетить як фанера на виборах.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Так, схоже на те.... от тільки щоб Україна не пролетіла разом з ним....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

0de55a писав:Як на мене, то головне не на якому каналі виступає людина, а її дії та переконання.
Арестович переконаний, що захист української мови, це програшна стратегія... і що потрібно визнати російську мову «другою українською» (щоб не паритись з другою державною)...

і пише він виключно на «общєпанятнам язикє» (саме так він цю мову і називає), щоб людям на вастокє била панятна.... і штоби нє сужать аудіторію (україномовні інакпаймут)....

гадаю, він буде досить комфортно почуватись при Зе президенті...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

так, відкат українських національних інтересів буде значний, чи хоча б буде спроба це зробити. Загалом мені бачиться пан Зе як той самий Янукович (тільки що Зе - це тільки ширма, нуль без палиці). Закінчити може так само. Єдине що врятує, це український парламент, якщо там збереться достатня кількість притомних людей. Такий сценарій навіть був би найбільш виграшним для порошенка, бо він не витягне зразу дві ролі - президентську і голови парламентської коаліції. А якщо він взагалі відійде в минуле, то так тому і бути.

PS Випадкові люди на канал медведчука не ходять, правда ж ? :wink: [wink смайлик]
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

San-Frankivsko писав: Арестович переконаний, що захист української мови, це програшна стратегія...
Просто цікаво - де саме таке ви почули? Але чи є російськомовність вироком? Він вивчає українську і вже дає інтерв'ю українською. Чи те, що він з дитинства не розмовляв українською якимось чином впливає на його патріотизм?
Послухайте інтерв'ю з хлопцями, що боронять східні кордони України від російської навали. Ви почуєте там українську, суржик та російську. Ще раз, треба висновок робити по справам.
щоб людям на вастокє била панятна....
Ну а якщо вони через радянизацію/комунізацію та януковизацію не розуміють української... як з ними спілкуватись?
Ті інтерв'ю, що я бачив з ним - він завжди виступав патріотом України та пояснював інформацію з військової точки зору.
Але звісно, що я не стежу за його кожним інтерв'ю, то якщо у вас є інформація, що підтверджує ваши думки - "то прошу, на луки".
гадаю, він буде досить комфортно почуватись при Зе президенті...
Може й так, але ви начебто користуєтесь Facebook, то мали б знати думку пана Арестовича щодо президентських перегонів - принаймі інформація є у відкритому доступі.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Доброго дня

[quote="smisha"]так, відкат українських національних інтересів буде значний

Incredible!!!!
А тепер давайте розберемося що Порошенко зробив для України за останні 5 років
1. Знищив економіку - в усіх цівілізованих країнах під час війни економіка зростає через мобілізацію суспільства, але не в Україні. Тотальне знебожіння населення, відсутність обігових грошей, відсутність ринку праці, відсутність інвестицій, рейдерство очолене друзями порошенко (пригадайте історі хто вкрав сервіс Міст в Україні, і це не єдиний приклад), знечтоження кондитерського бізнесу в Україна на користь Рошен, неймовірні відмивання бюджету не дивлячись на Прозоро, повертвння НДС для своїх, розквіт конвертаціонних центрів як ніколи раніше, корупційні тарифи ........
2. Очолив корупцію - в Україні. Порошенко фактично контролює парламент, прокуратуру, СБУ. Він має можливості боротися з корупцією, замість цього як і в раССії, його товарищі є головні корупціонери країни. В порошенко цар не винен - винні бояре, все як в раССії.
3. Відсутність зовнішньої політики, відсутність довіри до Порошенко від західних партнерів через брехню та корупцію, як результат мінімальна підтримка України світом бо все що не приходе в Україну відразу розкрадається
4. Невиконяння майже жодної предвиборчої обіцянки
5. Радіо Канада, цитата: в Україні громадянська війна, повністю відсутня медицина.
6. Розкрадання в Армії. Це ганьба коли на 5 році війни волонтери мусять забезпечувати армію. Нема зброї, склади не захищені та майже усі знищені, нова зброя не виробляється а тільки рекламується. Нові БТР ідуть до поліції та нацгвардії а не в армію. Хлопці не мають чим воювати, живуть в норах як щури. Торгівля залигками зброї замість постачання зброї в армію. Торгівля з раССією та окупованими територіями. Чтого варто тільки постачання електрики в Крим та води в Донецьк! Чи справді нам потрібен такий говнокомандуючий? Чи нам просто потрібен професійний штаб бойових генералів та президент що може приймати політичні рішення при потребі?
7. Тюрми України пеперовнені патріонтами, а зрадники як Медвечук, Ахметов, та їнші на волі та заробляють на Україні разом з раССійскими бізнесами

Персонально, нічого поганого не хочу сказати про УНА-Унсо та свободу, в ціх організаціях багато патриотів, але їхне керівництво є знані КГБшні агенти чи сексоти. Проблема України що в 91му році ми не відкрили архіви агентів КГБ.
І головне, зовнішний ворог зможе захопити Україну тільки коли вона буде слаба і порошенко все робе щоб Україна не окріпла та зміцніла. Якщо порошенко залишеться ще на 5 років - в нас буде друга авторітана Московія - ви цйого хочете? Україна це є Українці а не тільки територія. Українцям треба об'єднуватися та будувати державу для людей а не царство порошенко. Якщо вам щось не сподобається що робе Зе - ми зможемо його поправити, а ось порошенко ви вже не поправите, бо вас або вб'ють, або посадять за грати.

Думайте, ви хочете Руїну чи Україну!
Востаннє редагувалось 16 квітня 2019, 07:15 користувачем Chit, всього редагувалось 1 раз.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Дякуємо за порцію ранкової пропаганди!
Зе - це проект ляльки що розмовляє. Добре для цирку, погано для країни.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

smisha писав:Дякуємо за порцію ранкової пропаганди!
Зе - це проект ляльки що розмовляє. Добре для цирку, погано для країни.
 ! Повідомлення з: Alex Diamantopulo
Більшу частину повідомлення видалено адміністратором.
Якщо тобі щось не подобається що я сказав - можеш сказати це мені в обличчя. Але знищувати Україну тобі та таким як ти тролям на платні ми не дамо.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Урааа!
Зє-єлєкторат на стероїдах.
Шановний пане, тримайте себе в руках. Що вас так рве з самого ранку? В старі часи запитав би "Де брали?", але після легалізації це вже риторичне питання, бо й так всі знають, де знаходиться найближчий SQDC. То нашо ставити дурні питання, нє? Зє?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Сумно:

Знизити тарифи: українці назвали головну вимогу до обраного президента
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/16/7212383/

Мені все таки здається що все це відбувається за сценарієм і не відображає жодним чином реальних українців. Не може ж бути щоб в один момент країна перетворилась на стадо овець.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

І я теж маю тепер цікаву дискусію якою я можу з вами поділитися. Шкода що там багато бруду. На війні як на війні.
Ось такі от "люди" голосують за зеленського :)

якщо не хочеться все читати посто почитайте останній комментар в другому скриншоті.
zetroll.jpg
zetroll.jpg (1.02 МіБ) Переглянуто 4409 разів
Окремим файлом безцінна відповідь:
zetroll_.jpg
zetroll_.jpg (334.66 Кіб) Переглянуто 4409 разів
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:І я теж маю тепер цікаву дискусію якою я можу з вами поділитися. Шкода що там багато бруду. На війні як на війні.
Ось такі от "люди" голосують за зеленського :)

якщо не хочеться все читати посто почитайте останній комментар в другому скриншоті.
zetroll.jpg
Окремим файлом безцінна відповідь:
zetroll_.jpg
Скільки платять прохоботам за брехню? Поділись, може й ми трохи підробимо)))
Хоч ні, Брехати за 4000грн на місяць та зраджувати свою країну - дякую, ні за будь які гроші!!!!
З.І. Он до Шак краще звернитесь, вона вам за 10 грн будь кого оббреше.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, якщо добре подумати то малоймовірно що ботів доцільно мати в Канаді - занадто дорого було би.
Будь ласка вкажіть де саме брехня в моєму пості який Ви процитували.
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Ха Чіт! ще один російськомовний зеленобот з Монреаля? :yahoo:
Чи тебе з України занесло? Чи взагалі з роісі?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

UniformAlpha, будь ласка без образ. Називати ботом людину є образою ;)
---
Відповісти

Повернутись до “Політика”