Вибори Президента України 2019

місце для спілкування на політичні теми
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Переконати в чому? Щоб вони голосували або за клоуна, або за злодія?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Думаю варто роззирнутись і подивитись на світ ширше....
Тобто проголосувати - це той мінімум мінорум
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Типу якщо всі з моста стрибають, то і я стрибну? Вибори як результат повинеі мати мати якусь мету: це або момент змін, або момент консервації. Я очікував, що будуть зміни, натомість мені пропонують обирати між двома олігархічними групами. Обидві групи - це одинакове зло. Я не бачу меншого зла серед них. Це закінчиться дуже погано для України.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ще через пять років, лднр і крим будуть святкувати десять років "незалежності", подумайте над цим. Тоді вже нинішні аргументи не будуть мати жодного сенсу.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

На щастя є ще парламент...
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:Типу якщо всі з моста стрибають, то і я стрибну? Вибори як результат повинеі мати мати якусь мету: це або момент змін, або момент консервації. Я очікував, що будуть зміни, натомість мені пропонують обирати між двома олігархічними групами. Обидві групи - це одинакове зло. Я не бачу меншого зла серед них. Це закінчиться дуже погано для України.
З чим саме ви не погоджуєтесь? З дійсно демократичними виборами, що підтверджено незалежними спостерегачами з Канади, США та Європи? Навіть "Вона", як лакмусовий паперець тези "все пропало" погодилася з результатми першого туру.
Отже, якщо вибори демократичні, то тоді це вибір народу України. Ви можете не погоджуватись з цим вибором, але народ України демократичним шляхом визначив двох фаворитів президентських перегонів.
Та й напевно, якщо вже й вимигати змін у списках кандидатів, то не під час виборів, а плідно працювати над цим попередні п'ять років.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Першоджерело: https://www.president.gov.ua/ua/documen ... i-rozdil-i
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я не вважаю ці вибори демократичними і чесними. Це був фарс, розіграний правлячими олігархічними групами. Міжнародні спостерігачі і "вона" будуь говорити те, за що їм заплатять. Ну злили юлю, сидить і мовчить, бо грошей вже ніхто не дає.
Результат виборів є єдиними, який влаштовує всіх - "хазяїн" проти клоуна. А потім раптом холопи одумались і порошенко набере 99% голосів, чи якусь іншу психологічно важливу цифру, наприклад, 51%. Навіть якщо клоун переможе, нічого не зміниться, бо клоун представляє інші олігархічні групи, які не дуже відрізняються якістю від теперішніх свинарчуків.
Всі ці пять років олігархи видавлювали конкурентів, які йшли з низів, або представляли низи. Результат виборів тільки це доводить.
Якщо хтось погоджується з тим, що злодій, який одягає вишиванку час від часу, є найкращим вибором для українців, це справи його власної совісті і чесності. Проте, завжди є люди які вміють думати критично і бачити речі такими, якими вони є. Чорне не стає білішим, якщо на нього не дивитись. Цей бій українці програли. Парламент все ще можна врятувати.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Знаєте, поточний момент цієї дискусії мені чомусь нагадує один уривок з Володаря Кілець

________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Чим саме? Переглянув кілька разів відео, так і не зрозумів паралелі...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Ну коли ще живого спалювати в похоронному вогнищі хотіли....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якби його не врятували, він би згорів ))
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Отож....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:Я не вважаю ці вибори демократичними і чесними. Це був фарс, розіграний правлячими олігархічними групами. Міжнародні спостерігачі і "вона" будуь говорити те, за що їм заплатять.
То у вас є підтвердження дачі хабаря представникам уряду Канади? Бо саме уряд відправляв в Україну своїх представників:
Чи може ви вважаєте, що вдова сенатора Маккейна могла спокуситися на хабар?
Ну злили юлю, сидить і мовчить, бо грошей вже ніхто не дає.
"Вона" сама себе "злила" за свою майже 20-ти річну політичну карєру. Це не питання грошей, а питання втоми суспільства від зазначеного політика.
Всі ці пять років олігархи видавлювали конкурентів, які йшли з низів, або представляли низи. Результат виборів тільки це доводить.
Тобто ви все ж такі наполягаєте, що вибори були не демократичними, а "на горі домовились" й розіграли виставу?
Проте, завжди є люди які вміють думати критично і бачити речі такими, якими вони є.
От за це - дякую :)
Але, напевно, кожен з дописувачів форуму вважає, що саме він думає критично і баче речі такими, якими вони на справді є :drinks:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

0de55a писав: Тобто ви все ж такі наполягаєте, що вибори були не демократичними, а "на горі домовились" й розіграли виставу?
Саме так. Якими б не були результати, це нічого не змінить в країні. Трохи грошові потоки перерозподілять, в крайньому випадку.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Магічна цифра 99.99%
Вкладення
Screenshot_20190403-212800.jpg
Screenshot_20190403-212800.jpg (437.7 Кіб) Переглянуто 4660 разів
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:Результат виборів є єдиними, який влаштовує всіх - "хазяїн" проти клоуна. А потім раптом холопи одумались і порошенко набере 99% голосів, чи якусь іншу психологічно важливу цифру, наприклад, 51%.
Тоді в Пороха реально залізні яйця... якщо він в цій грі дав таку фору Зе... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Політика”