Вибори Президента України 2019

місце для спілкування на політичні теми
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Бачу що ви частково або в деяких питаннях повністю погоджуєтесь з думкою що Порошенко не найкращий президент і головнокомандувач, але змінювати нічого не бажаєте. Краще жити в болоті, яке знайоме, ніж намагатись з нього вийти. Але ж ви усвідомлюєте, що ще через п'ять років за такого президента нічого не зміниться, так? Буде слабка армія, сильний ворог, корупція, популізм, зубожіння населення, відсутність реформ, перманентні вбивства журналістів та громадських діячів, водночасно буде зміцнюватись вертикаль влади порошенківських кланів, включно з недобитками влади януковича. А в Києві все также буде смішити натовп Зеленський...
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:Це моя думка. Не вважаю, що свої думки і позиції потрібно обгрунтовувати.
"Більше питань не маю!" :-D Автора цитати спробуйте знайти власноруч.
smisha писав:Я не дивлюся савєтські блокбастери, тому не можу нажаль вести дискусію з використанням реплік всенародно любимих героїв.
Спілкуватись з вами дедалі стає все цікавіше. Отже крім того, що з вашої точки зори не треба обгрунтовувати власні думки під час дискусії, ви ще хизуєтесь невіглаством? Адже роман «Собаче серце» Булгакова був обовязковим для прочитання в середній школі, щонайменше до початку 2017 року. Мова не блобастери, просто вважав доречним навести для вас посилання на відео, але якщо бажаєте, то можна й так:


— Дозвольте довідатись, що ви можете сказати з приводу прочитаного?
— Та не згодний я.
— З ким? З Енгельсом чи з Каутським?
— З обома. […] А то пишуть, пишуть… конгрес, німці якісь… Голова пухне. Узяти все, та й поділити… — С. 437


smisha писав:Тим паче написаних паном Булгаковим, відомим своїми українофобськими поглядами, не дивлячись на своє місценародження. Але це тренд який нажаль властивий багатьом "українцям".
Може ще запропонуєте знищити будинки-музеї Булгакова, а також всю його творчість, через те, що він вважав себе належним до іншої культури? Але, радше за все, напевно ви посилаєтесь на роман "Біла Гвардія" - саме там надається негативний опис українців з точки зору тогочасних аристократів. Я посилався на "Собаче серце", де якраз зображається абсурд радянського (совєтського) режиму.

Але не всі так негативно налаштовані проти деяких представників світової літератури як ви. Ось Оксана Забужко трошки інакше дивилась на це питання.
smisha писав:Загроза нападу завжди є, що зробив пан президент за 5 років, щоб цієї загрози не було?
Спробую звернути вашу увагу на наступні моменти:
1. Зміцнення української армії. Я був в Україні кілька місяців тому. Розмовляв як з тими, хто проходив строкову службу, так і з проф. військовими. Й перші й други кажуть, що нарешті маємо власну армію. Не має проблем із постачанням, амуніцією чи обмундируванням.
2. Проект Новоросія загнувся і перейшов в довготривалу стадію як ота Придністровська ідея. Отже ще один плюс, що Одеса, Миколаїв, Херсон, Харків, Дніпро - це Україна.
3. Маємо власну ПЦУ. Отже нарешті позбавимось від промивання мізків вірян агентами РПЦ.
4. Україну сприймають як незалежну державу, що бориться із Російською загрозою - саме через це країна отримує допомогу від Евросоюзу, США, Канади, НАТО.
5. Є потужні санкції, яких Росія намагається позбутися за величезні гроші, але санкцію діють останні чотори роки.
6. Нова Поліція (заслуга пропризидентського уряду).
7. Зміцнення банківського сектору через ліквідацію фіктивних банків, тощо...
smisha писав: Пять років війни, девальвація, інфляція, втрачені території, безкарність прямих активістів сепаратистського руху, жодного відповідального за смерті Небесної Сотні, провальних (зрадницьких?) операцій під Іловайськом, Дебальцевим, та багато інших, вбивства відомих журналістів та громадських діячів, зведення нанівець боротьби з корупцією (антикорупційний суд так і не створено) Як на мене, звершень немає. Чи розвивається наша армія такими ж темпами, як армія ворога? В разі відкритої військової операції ворожих сил, я не впевнений, що ЗСУ зможе їм протистояти. А якщо ми не впевнені в головнокомандувачі, то можливо час обрати іншого?
Так, всім би хотілось, щоб всі зміни відбулися миттєво. Але погоджуюсь, що ви підняли цікаві питання. То хто, на вашу думку, серед кандидатів може вирішити зазначені вами питання?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

шановне товариство... прохання до всіх.... намагайтесь вести дискусію без особистих підй***ок...

повірте, так буде набагато цікавіше читати....

як на мене, тема актуальна... і дуже б не хотілось, щоб дискусія ішла в перемішку із завуальованим срачем.... :drinks:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Розчарована кандидатами. Може, я дуже наївна, але після Революції я думала: окей, зараз буде Порошенко як перехідний президент, а вже до наступних виборів в нас дозріють гідні кандидати (реформатор, технократ, ліберал, зі знанням європейських мов і, можливо, закордонною освітою чи досвідом). В результаті на вибори йде політичний хлам на кштал Мороза (я була впевнена, він десь на пенсії розсаду розводить) і Смешко. А на фоні Зеленського і Кличко виглядав солідніше як потенційний президент. Кандидати настільки бляклі і сумнівні, що навіть Порошенко на їхньому тлі виглядає суперреформатором і загалом собі нормальним європейським політиком (передвиборчий тур з томосом, загравання з кліриками - це в мінус, звичайно).
Є симпатичні кандидатури, наприклад, Гнап, Наливайченко, мабуть, сюди ж - але ж їхня підтримка на рівні статистичної помилки. Чесно кажучи, заздрю американцям з їхньою виборною системою - там дійсно праймеріз вирішують все, є публічна дискусія, кандидати чітко оголошують свої програми тощо.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я вибачаюсь, що не по темі. Але коли я вчився в нас Собачого серця не було в програмі. Це по якому предмету він був. Вчили Мастера і Маргариту. Брати ще щось в Булгакова, то вже забагато уваги.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Звичайно що по інерції в колишній російській колонії вчили твори письменника-українофоба, бо ж як інакше. Особисто я не збираюсь популяризувати когось, хто, якби жив в наш час, стояв би поруч з ще одним вєлікім артістом, порєчєнковим, і гатив би з кулемета по українських позиціях.
Якщо вам подобається такий кшталт діячів, то будь-ласка. А я краще побуду "невігласом".
Подобається Порошенко - та голосуйте на здоров'я.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Тим часом, в Києві відбувається знакова подія яка добре відзеркалює епоху порошенка:

У Києві пройшла хода з вимогою розслідувати злочини часів Майдану

П'ять років пройшло, але напевно пріоритети інші. Все таки сподіваюсь що цього баригу змінить хтось, хто справді буде втілювати прагнення українського народу в життя.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Також щоб зрозуміти справжнб суть порошенківської України , можете перечитати цю статтю:

Хронологія нападів на активістів та учасників бойових дій 
https://www.radiosvoboda.org/a/29401557.html

Побиття та вбивства громадських активістів стали нормою. "Реформована" поліція покриває замовників та виконавців. Я не чув про жодну розкриту справу.
Я б не хотів щоб такий стан речей зберігся на наступні 5 років.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:Звичайно що по інерції в колишній російській колонії вчили твори письменника-українофоба, бо ж як інакше. Особисто я не збираюсь популяризувати когось, хто, якби жив в наш час, стояв би поруч з ще одним вєлікім артістом, порєчєнковим, і гатив би з кулемета по українських позиціях. Якщо вам подобається такий кшталт діячів, то будь-ласка.
Не спостерігаю за сучасним російським кінематогрофом, тамтешні "блокбастери" - не дивлюсь. Але трохи погуглив стосовного зазначеного "великого артиста". Погодьтесь, порівнювати зазначеного актора із письменником, за творами якого поставлено безліч вистав у світі - це не зовсім правильно. До речі, про Булгакова ви можете дізнатись із Britannica або в розділі Культура на Guaridan, а про зазначеного вами артиста - переважна інформація знаходиться в рунеті.

Але погоджуюсь з San-Frankivsko, залишаємось в межах обраної теми. Отже, відкунивши питання світової літератури, повернемось до наших кандидатів :)
Ми всі хочемо позитивних змін в Україні. То хто, з наразі зареєстрованих кандидатів, на розсуд громади, може вирішити зазначені smisha питання?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:Все таки сподіваюсь що цього баригу змінить хтось, хто справді буде втілювати прагнення українського народу в життя.
Ти уже визначився ким має бути цей «хтось»?...

Я також не в захваті від чинного гаранта... в антикорупційних питаннях, зокрема.... але від списку «альтернатив» стає якось зовсім сумно...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Юлія Тимошенко. Кажуть, що це "єдиний чоловік в українській політиці" (жарт... а може й ні :? ). "Газова принцеса". Якщо "газова" значить є ризик, що спробують за щось старе взяти. Російські олігархи, тощо. Он які Трамп зараз піруети робить (і ліві, і праві охрінівають просто).... Наскільки вона відкрутися і чи витримає? Це дійсно питання. Але спілкуватись емоційно з виборцями вміє. Підтримка серед різних представників середнього класу і бойових бабць висока. Підтримка в представників армії (реєстрової чи запорожців) досить низька... "Зубожіння"?
Порошенко. ППП. Кажуть, на переправі коня не міняють. Але коли ж його міняти тоді, коли життя твоє це перманентна переправа? Як не крути Томос це круто. Психея в дії. Багатьом він подобається в тому числі через харизму. Багатьом не подобається в тому числі через те, як тисне на конкурентів та незгодних (Саакашвілі, Коломойський, тощо) і як щадить внутрішніх ворогів України (розслідування злочинів часів Майдану, російська агентура, жопоблок, тощо). Головний девіз - "стабільність, в нас от-от все-все получиться, багато вже получилось вже - узріте!"
Зеленський він, то комік. Але він вже потренувався на серіалі "Слуга Народу", вжився в роль, так би мовити. Плюс підтримка Коломойського і не тільки. Весь прикол в тому, що якщо він виграє вибори (це може бути велике "ЯКЩО", але все ж це можливо) і якщо провалить обіцяне, то його швидко замінять і рейтинги всіх минулих і майбутніх шоу-проектів дуже сильно впадуть. Плюс незрозуміло хто саме буде виконувати програму, яка програма і чи витримає команда тиск (в першу чергу і в тому числі зовнішній). Але багатьом людям ця кандидатура подобається (взяти б хоча можливість послати багатьох депутатів в Раді). Дядько точно розумний. Може це прозвучить як жарт, а може як крик серця, але в антикорупційне бюро треба обов"язково взяти "Прозрачного гонщика" і дозволити йому говорити так само як в Лізі Сміху (ефект був би кращий, ніж від судових засідань, штрафів чи строків всіляких).
Гриценко.... Я погано розумію чого досягнув Гриценко. Може хтось мені прояснить. Також погано розумію чи витримає він, якщо його дуже сильно місить почнуть. А те що почнуть - це 100% (і я кажу не про адмінресурс, а про зовнішні чинники).
Наливайченко... Голова СБУ, патріот, добрий знайомий, а то й друг Яроша. Думаю він знає що таке місиво (СБУ очолював не раз, був на Майдані). Але людина не пубічна в тому числі за рахунок своїх професійних скілів (розвідник як не як). Хоча хто краще зрозуміє розвідника, як не інший розвідник?
Кошулинський. Свободівець, націоналіст, відслужив на фронті. Витримка є. Інтелект є. Думаю вже місили і не раз. Але націоналізм зараз це тренд в Україні, на ньому не хайплять тільки ті, хто в тій чи іншій формі співпрацюють з піньою і його кремлінами.
Садовий. Я не знаю, що сказать про нього. Вивіз сміття зі Львову під Київ як помста вирішення проблеми вивозу сміття в місті? Зрозуміло, що щось не те пішло з узгодженнями деталей, але Порошенко та Гройсман вони з Вінниці, з Поділля тобто. До чого тут Східне Полісся з Подніпров"ям (Житомир-Київ)?
Я родом з іншого кутка і погано знаю про те, що там на місцях, мабуть є досягнення, якщо мер.

Ще є багато інших кандитатів, про яких я або взагалі, або майже нічого не знаю... Ймовірно їхня активна реєстрація обумовлена тим, що всі їх імена попадуть в підтручники історії, враховуючи період, в якому живемо.... :writing:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Офіційно зареєстровано тільки 10 кандидатів:
Таким чином, станом на 18 січня 2019 року Комісія зареєструвала 10 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В. та Богомолець О.В.
Календар виборів президента 2019
Висунення кандидатів у президенти: з 31 грудня 2018 року до 4 лютого 2019 року
Закінчення реєстрації кандидатів у президенти: 9 лютого 2019 року
Дата президентських виборів: 31 березня 2019 року
Оголошення результатів виборів: до 10 квітня 2019 року
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

На старті для мене фаворитами є Гриценко і Садовий. Якщо ще хтось зареєструється, хто був би вартий уваги, то можна буде ще над цим подумати.

Офтоп: на Britannica також є стаття про Сталіна, та багато інших сумнівних діячів. Хіба це якось відбілює їхні вчинки? Якщо про українофоба написали закордонні джерела, чи повинно це щось значити для українця?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Офтоп: на Britannica також є стаття про Сталіна, та багато інших сумнівних діячів. Хіба це якось відбілює їхні вчинки? Якщо про українофоба написали закордонні джерела, чи повинно це щось значити для українця?
Там є багато цікавої інформації. До Вікіпедії - це була енциклопедія номер 1. Але зауважте, що про так званих "відомих артистів" там інформації не має і, сподіваємось, ніколи не буде. Закінчуємо з офтопами.

Серед зареєстрованих кандидатів привернули увагу: Наливайченко, Садовий, Гриценко.
Про Садового краще дізнатися у львівян, якщо такі є на форумі. В інтернеті є інформація, щодо його заяв по справі Гандзюк, але, щонайменше, можна виходити з того, що зроблено у Львові за часів панування Садового. Також можна відстежити роботу Самопомочі у Верховній Раді.
Гриценко часто казав, що був єдиним мінстром оборони України, який залишив цей пост у званні полковника, а не генерала. Але чи зміг він того часу проявити себе як ефективний менеджер та модернізувати армію? Звісно, що заважали обставини, але що саме він встиг зробити як міністр оборони України?
Наливайченко - інтелігента людина, колишній дипломат/розвідник. Але цікаво було б дізнатися про його програму. До речі, як і про програми остальних кандидатів.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Більше цікавить не програма (обіцянки), а фактичний бекграунд...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ось біографія Гриценка
http://www.grytsenko.com.ua/kar-jera.html

Це фаховий військовий, з освітнім бекграундом в США. Обіймав посаду міністра оборони в часи Ющенка, правда недовго. Ну і діти виглядають достойно. Його син був очільником автомайдану в період Євромайдану.
Відповісти

Повернутись до “Політика”