Що потрібно знати про воєнний стан

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:....частини Печерської лаври яка належить рпц, факт введення воєнного стану в 10 областях України не зіграє ніяклї ролі, оскільки Києвська область не входить в переліх зон що регулюються законом про воєнний стан.
Я б не радив турбуватись через частини.... Бо яка б частина не була - це частина цілого.... Тобто.... Ну далі все зрозуміло....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ні не зрозуміло. Воєнний стан - це закон, а закону потрібно дотримуватись, інакше країна перетвориться на якесь маріонеткове квазіутворення.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:Ні не зрозуміло. Воєнний стан - це закон, а закону потрібно дотримуватись, інакше країна перетвориться на якесь маріонеткове квазіутворення.
Ти випив і перехрестився як пост написати?
Ти знаєше, одне з двох не конає, тільки два це переконливо......
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Важко зрозуміти, що саме ти хочеш сказати. Яку думку ти намагаєшся пояснити?
До речі, не зловживай оверквотингом.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав:Мені здається ти все ще не розумієш, що я написав. Та ще й плутаєш мене з кимось.
Пояснюю: Женев навів тему "рпц" як одну з причин де введення воєнного стану могло б зіграти позитивну роль. Я ж відповів, що гаприклад в Київській області, де напевно будуть найсильніші конфлікти на фоні нерухомості, в тому числі частини Печерської лаври яка належить рпц, факт введення воєнного стану в 10 областях України не зіграє ніяклї ролі, оскільки Києвська область не входить в переліх зон що регулюються законом про воєнний стан.
Київсько Печерська лавра є історико-архітектурним заповідником вона належить державі Україна.РПЦ арендує частину цього комплексу ну а арендарів завжди можна "виселити" тим більше якщо їх не внесуть у новий реєстр релігійних організацій.Відносно невведення воєнного стану у Київській області то це питання цілком зрозуміле.Москалям наразі глибоко до дупи як культові споруди так і їх паства,кацапів цікавить створення конфліктних ситуацій у прикордонних областях ,зокрема Маріупольській та Одеський напрямки, саме тому вони основну частину батальонно-тактичних груп зосередили на кордоні з Донецькою областю та в Придністров"ї .Аби відрізати частину України від морського сполучення.Ну а знайти якогось нового "попа Гапона" з паствою задля провокації це для них не проблема.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Нинішній військовий стан постав спонтанно. Порошенко прагнув отримати безконтрольну владу на певний час. І нині цього задуму не полишає, неофіційно лякає Верховну Раду достроковим розпуском. І той факт, що Рада не пішла і не піддалась на його забаганку, свідчить що в Україні вже постає громадянське суспільство. Не крикливий і безликий Майдан, а усвідомлене розуміння. Це радує.
Ніхто нічого в УПЦ МП наразі відкрито забирати не планує. Діють старими КГБістськими методами. Викликають клириків на розмови, порушують кримінальні справи, відсуджують. І скажу я відверто, створення підконтрольної світській владі церкви я не вітаю. Філарет нічим не різниться від Гундяєва. Чи треба такі підлабузники Україні?
Про військовий стан вцілому? Мій знайомий приїхав в Одесу, ніякого військового стану не видно. Був мітинг і була бійка з забудовниками. В ідеалі, влада мусіла б розігнати протестуючих, але цього не сталось. Отже, влада до військового стану не готова сама. То для чого людей напружувати? Моя знайома хоче поїхати до Чернігова, і боїться. Чекає закінчення терміну. Чому Порошенко дозволяє собі лякати людей?
Насправді, москвини самі не чекали такої зухвалості від українців. Це видно і з перемовин берегової охорони й капітанів катерів. Добре що Московщина отримала чергове нагадування про свою зайвість і недоречність в цьому регіоні, добре що Захід черговий раз обурився. Шкода і декого з моряків. Що поробиш? Війна
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Олесь Вахній писав: Про військовий стан вцілому? Мій знайомий приїхав в Одесу, ніякого військового стану не видно. Був мітинг і була бійка з забудовниками. В ідеалі, влада мусіла б розігнати протестуючих, але цього не сталось. Отже, влада до військового стану не готова сама. То для чого людей напружувати? Моя знайома хоче поїхати до Чернігова, і боїться. Чекає закінчення терміну. Чому Порошенко дозволяє собі лякати людей?
Чому Порошенко "лякає людей" ? Вся проблема у тому що більшість населення України не розуміє реального стану речей.Проблема в певній неосвідченності людей.Весь сценарій який наразі вже п"ятий рік поспіль мафіозна кремлівська зграя намагається "проштовхнути" в Україні був озвучений ще в 2008 році ,тобто десять років тому у статті "Операція Механічний апельсин".З захопленням Криму ,відрізанням від морського сполучення,дрібленням України на окремі сегменти, нанесенням ядерного удару по ВСУ під Києвом і багато чого іншого.

http://www.russ.ru/pole/Operaciya-Mehan ... j-apel-sin

Українцям треба чітко усвідомити що північно-східний сусід керується кримінальним угрупуванням яке пійде на будь які дії.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Населення в Україні від саамих початків нічого не розуміло. І розуміти не хоче. Але в данім випадку Україна постала перед загрозою механічного зрівняння свідомих і несвідомих, спроможних на усвідомлений спротив і нікчемних матеріалістів. Тому я не в захваті від перспективи бути обшуканим посеред вулиці і позбавленим власного майна. За війну платити повинні винні, а не всі
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Олесь Вахній писав:Населення в Україні від саамих початків нічого не розуміло. І розуміти не хоче. Але в данім випадку Україна постала перед загрозою механічного зрівняння свідомих і несвідомих, спроможних на усвідомлений спротив і нікчемних матеріалістів. Тому я не в захваті від перспективи бути обшуканим посеред вулиці і позбавленим власного майна. За війну платити повинні винні, а не всі
Отже як я розумію ви відноситесь до "нікчемних матеріалістів" :-D . Ну якщо москалі загарбають Україну то більшість населення не тільки майна а й країни будуть позбавлені. За війну ,якщо це повномаштабна війна, будуть платити всі а з врахуванням ядерної зброї то весь світ.
Востаннє редагувалось 03 грудня 2018, 11:56 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ні, я ідеаліст. Тому і хочу аби за війну платили винні. Себто байдужі і бездіяльні.
Нинішня система грабує українців не гірше від окупаційної. Цинічно плює і розтирає. І різниці між маоскалями і цією інтернаціональною камарильєю годі відшукати
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:Ні, я ідеаліст. Тому і хочу аби за війну платили винні. Себто байдужі і бездіяльні.
Нинішня система грабує українців не гірше від окупаційної. Цинічно плює і розтирає. І різниці між маоскалями і цією інтернаціональною камарильєю годі відшукати
Шановний Олесю, на вашому ресурсі булава.ін.юа (що буквально перекладається як "булава в Україні") немає ні справжньої боротьби, ні якогось конструктиву.... Тобто я щось геть нічого не розумію....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Олесь Вахній писав:Ні, я ідеаліст. Тому і хочу аби за війну платили винні. Себто байдужі і бездіяльні.
Нинішня система грабує українців не гірше від окупаційної. Цинічно плює і розтирає. І різниці між маоскалями і цією інтернаціональною камарильєю годі відшукати
Багато знайомих незадоволені поточною владою... Але як тільки запитуєш "А хто на Вашу думку міг би зробити краще?", чуєш у відповідь: "не знаю, але незадоволений поточною владою".
"Гаразд, хто є альтернативою поточній владі на виборах у 2019 році"? У відповідь чуєш: "Так в тому ж й справа, що не має нових облич..."

Звісно, що владі треба час від часу нагадувати, що вона звітує громадянам. Але цікаво, от якби Ви стали президентом України в 2014 році, то як би Ви вдосконалили життя в Україні за останні 4-5 років?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

ozi писав:
Олесь Вахній писав:Ні, я ідеаліст. Тому і хочу аби за війну платили винні. Себто байдужі і бездіяльні.
Нинішня система грабує українців не гірше від окупаційної. Цинічно плює і розтирає. І різниці між маоскалями і цією інтернаціональною камарильєю годі відшукати
Шановний Олесю, на вашому ресурсі булава.ін.юа (що буквально перекладається як "булава в Україні") немає ні справжньої боротьби, ні якогось конструктиву.... Тобто я щось геть нічого не розумію....
Яке я відношення маю до "Булави"? Там лише час від часу виставляють мої публікації.
0de55a писав: Багато знайомих незадоволені поточною владою... Але як тільки запитуєш "А хто на Вашу думку міг би зробити краще?", чуєш у відповідь: "не знаю, але незадоволений поточною владою".
"Гаразд, хто є альтернативою поточній владі на виборах у 2019 році"? У відповідь чуєш: "Так в тому ж й справа, що не має нових облич..."
Ще в 1991-му році націоналісти і політв`язні (за виключенням хіба-що пригодованих Чорновола і Лук'яненка) пояснювали, що так звана "незалежність" не є легітимною. Ми ці ідеї сповідували, і від них не відмовились. Постсавєцька адміністрація не є владою в Україні.
Шукаєте нові обличчя? Я не в захваті від друзяк з "Свободи" але Кошулинський набагато краще аніж паразитуючий на патріотичній фразеології Порошенко.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:....за виключенням хіба-що пригодованих Чорновола і Лук'яненка) пояснювали, що так звана "незалежність" не є легітимною.
....
На цих словах багато чого стає зрозуміло. Ви часом не побратим Лепен і Орбана?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Не знайомий
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Сніп.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Україна”