Fiber інтернет від Virgine Mobile 50/15 за $30

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Fiber інтернет від Virgine Mobile 50/15 за $30

Повідомлення mialgri »

Сьогодні надибав оголошенням - Домашній Fiber інтернет від Virgin Mobile 50mbps за $30
На сайті такого не видно - https://www.virginmobile.ca/en/internet/index.html

Хлопчик з продажнього кіоску пообіцяв оренду мадема, установку і, якщо потрібно, відмову від установки, все задарма, тобто бозкоштовно.
Я заказав їхню установку через два тижні - може щось і зі своєї Альтіма Телеком видавлю подібне. :writing:
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

В продовження теми.
Написав в Альтіма про конкурентів. Сказали, що до мого будинку файбер провести неможливо, що кабель надійніше ніж файбер, і що за додоткові 5 долларів в місяць дододуть мені на 5 mbps більше швидкість, ніж я маю зараз. А якщо додати 10 то дадуть "аж" 60 mbps. В мене зараз 25 mbps.
Я до Віржін. Передав, що сказали в Альтіма про неможливість провести файбер до будинку. Сказали, що двійчі перевірири - можна.
Чекаю установки на 19-те. Будемо дивитись...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Наскільки розумію (може помиляюсь) є небагато провайдерів в яких є повністю своя мережа (своя сіть фізичних кабелів та обладнання). Наприклад Bell, Vidеotron, тощо. І в них файбер основний тип кабелю. Інші провайдери досить часто орендують певні фасілітіз і асети цих більших провайдерів.
Альтіма має повністю свою мережу чи в когось орендує якісь асети? Це може пояснювати їх відповідь.

До речі ось список провайдерів по Монреалю (є опція вибору інших міст)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

На скільки я знаю, коли я встанавлюв кабельний інтернет від Альтіма, то до мене приходив технік від кабельної компанії (здається Відеотрон).
А коли була розмова з Віржін, то вони пришлють техніка від Белла.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

ozi писав:Наскільки розумію (може помиляюсь) є небагато провайдерів в яких є повністю своя мережа (своя сіть фізичних кабелів та обладнання). Наприклад Bell, Vidеotron, тощо. І в них файбер основний тип кабелю. Інші провайдери досить часто орендують певні фасілітіз і асети цих більших провайдерів.
Альтіма має повністю свою мережу чи в когось орендує якісь асети? Це може пояснювати їх відповідь.

До речі ось список провайдерів по Монреалю (є опція вибору інших міст)
Щодо власних мереж постачальників інтернету, то Bell та Videotron - це напевно головні гравці на ринку фізичного доступу до клієнтів. Ще Tulus намагається дістатися вищой ліги...
Вони продають доступ до мережи для сервісних компаній, наприклад таких, що надають інтернет послуги. Отже, хто володіє дротом ("трубою") той і мав би мати найкращі пропозиції, проте це не так.

Наприклад, TekSavvy надає послуги через Videotron. Крім того, що надають високу швидкість, трафік без обмежень, то вони ще надають виключно високий рівень послуг. За кілька років користування послугою саме цього провайдера мав лише один випадок коли в мене не було інтернету. Коли з'явазався з службою тех. підтримки, то після дуже дружньої розмови мені повідомили, що проблема на боці Videotron. Кілька разів вибачились, пообіцяли тримати в курсі + надсилали "updates". А коли проблему було вирішено, то вони подарували мені додатково безкоштовний день послуг, хоча то і не була їх провина. Як на мене - це і є сервіс. :good:

Videotron кілька разів пропонува мені свої послуги - а я відправляв їх до цін, що пропонує TekSavvy. Спочатку вони мені казали, що TekSavvy працює тільки в Ontario. Потім казали, що я мав би більшу перевагу, якби не тільки користувався їх інтернетом, а ще б підключив домашній телефон та кабельне від Videotron ))) Bell проводить таку ж політику, але трошки дорожче + пропонує послуги мобільного зв'язку до переліку послуг :facepalm:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Знайомий рекомендував ось цю компанію
https://www.gemstelecom.com

Я сам не підключався, але він наразі задоволений і ціни в них непогані.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

На жаль весь інтернет тут як і всі комунікації, як і дороги в Монреалі страшно корумпований. Так само як і з дорогами, тут ISP рублять гроші на відстійному сервісі завдяки державному контролюючому органу......
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Який саме держ. орган утворює ціни? В Канаді ціни на інтернет диктують монополії. Їх можна на пальцях однієї руки порахувати. Кілька років тому, якраз держава виступала за приведення американської компанії Верайзон, яка повинна була збити ціни. Але тоді монополісти перемогли.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, монополія існує завдяки державі та державним установам. Дикі речі можна знайти в новинах та на їх же сайтах. На мою думку crtc така ж корумпована організація як і ccq.
https://crtc.gc.ca/eng/archive/2013/2013-76.htm
https://crtc.gc.ca/eng/archive/2017/2017-104.htm
https://crtc.gc.ca/eng/archive/2017/2017-312.htm
І так далі...
Можна ще цікавіші речі прочитати від антимонопольного комітету який сам створює умови для процвітання монополії.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Я б це корупцією не назвав. Тобто це не та сама корупція, яку ми всі бачили в Україні (до речі в Україні про це ніхто не боїться говорити)...
Це ближче до непотизму та зарегульованості великою кількістю правил та органів.

Приклад в юз-кейсах:
- в Україні (я кажу тільки про Україну) якщо ти когось назвеш корупціонером, то ця людина тебе просто проігнорує. Якщо ж ти почнеш набридати, качати права, збирати людей, ЗМІ, висвітлювати в прямому ефірі, тощо - тебе або поб"ють, або покалічать, або спалять машину чи ще якесь майно (років 20 назад могли б і вбити <Гонгадзе?> - зараз мабуть ні - забагато галасу).
От якщо є якась волонтерська організація по боротьбі з корупцією підкріплена ветеранами АТО - то віддача за такі дії могла б бути дуже сильною (бойова граната в вікно - це був би просто жарт).
- тут якщо ти назвеш (просто тільки назвеш) когось корупціонером, то починається шіт-сторм. Соціальні кола потенційного корупціонера гіпотетично можуть почати ходити по вулицях і обливати тебе(і не тільки тебе) всіляким лайном. Можна записати на відео і на диктофон та піти з цим в суд.... Але є ймовірність того, що випадкові перехожі скажуть, що ти просто щось не так зрозумів, що вони говорили про один одного, або що вони просто пожартували. В результаті ти просто дурень. Чи то пак василь. Стукнеш когось - тюрма.

А взагалі це офтоп. Пропоную створити новий топік - "Корупція VS Непотизм (Mortal Combat XYZ)"
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

"Корупція - це монополія плюс свобода дій мінус відповідальність" Р.Клітгард.
"Монополія породжує корупцію" К.Маркс
У канадському вигляді зокрема у Квебеці монополії мають дещо інше походження та функційність.Тут це не явище якоїсь тоталітарної системи або самозамкненого середовища на зразок Північної Кореї чи то Куби. Місцеві монополії це в певній мірі "анахронізм" колишньої колонії,звичайно з часом він вимре бо ринок вимагає конкуренції, без неї нема прогресу та розвитку.Тим більше наразі тенденції світової економіки змінюються від монопольного поглинання компаній до їх дрібнення .
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав: crtc така ж корумпована організація як і ccq.
ccq - це легалізований рекет....

вкупі із синдикатами.... :?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:"Корупція - це монополія плюс свобода дій мінус відповідальність" Р.Клітгард.
"Монополія породжує корупцію" К.Маркс
У канадському вигляді зокрема у Квебеці монополії мають дещо інше походження та функційність.Тут це не явище якоїсь тоталітарної системи або самозамкненого середовища на зразок Північної Кореї чи то Куби. Місцеві монополії це в певній мірі "анахронізм" колишньої колонії,звичайно з часом він вимре бо ринок вимагає конкуренції, без неї нема прогресу та розвитку.Тим більше наразі тенденції світової економіки змінюються від монопольного поглинання компаній до їх дрібнення .
Цікаві цитати навели, проте все що далі якось не відповідає дійсності. Хіба монополії притаманні тільки замкненим суспільствам? В штатах монополій хоч греблю гати. Те саме в Канаді. Просто в штатах ринок жвавіший, конкуренції легше пробитись. В Канаді мало споживчого попиту, монополістам легше задушити дрібний бізнес.
Скільки саме діючих монополій ви назвете, які були засновані до 1867 року? (Bell заснований в 1880).
Щодо глобальних тенденцій, то це просто смішно. Великі компанії стають ще більшими, купляючи менші бізнеси щоб або отримувати прибуток, або закрити і прибрати конкурента.
Цікаво, з якого джерела ви отримали інформацію?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав: Цікаві цитати навели, проте все що далі якось не відповідає дійсності. Хіба монополії притаманні тільки замкненим суспільствам? В штатах монополій хоч греблю гати. Те саме в Канаді. Просто в штатах ринок жвавіший, конкуренції легше пробитись. В Канаді мало споживчого попиту, монополістам легше задушити дрібний бізнес.
Скільки саме діючих монополій ви назвете, які були засновані до 1867 року? (Bell заснований в 1880).
Щодо глобальних тенденцій, то це просто смішно. Великі компанії стають ще більшими, купляючи менші бізнеси щоб або отримувати прибуток, або закрити і прибрати конкурента.
Цікаво, з якого джерела ви отримали інформацію?
Ви вважаєте Zellers,Siers,Target мілкими компаніями? І хто їх "поглинув" ? Це як би з мастодонтів.А мілких груп по декілька торгових майданчиків чи виробництв взагалі сотні і це буквально за декілька років.Яркий приклад Magna яка вже п"ятий рік ліквідує непрофільні активи та "відпочковує" мілкі виробництва у інших країнах.Поглинання це минулий час.Що до канадського монополізму та його спецефічності пояснення дуже просте колоніальний вплив залишив англійську монополію на всій канадській території .Скільки ви назовете банків з квебекським капіталом ? Аж один.Скільки тих же теле-інтернет провайдерів та медіа груп з квебекським капіталом ? Аж одна. І так у всьому і споживацький попит тут ні до чого бо на то він і є попитом аби стимулювати конкуренцію.А конкурента прибрати наразі можна лише ціною,асортиментом та вдалим маркетингом.Зовсім не треба його купляти.Адже Walmart не купляв Tarqet.

І ще так як в Штатах монополій хоч "греблю гати" назвіть хоча б декілька.Federal Reserve System не рахується ,думаю тут пояснювати нема чого.

До речі в Штатах одне з сильніших антимонопольних законодавств.В більшості варіантів монополізм прирівнюється до криміналу.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав: ....
Цікаві цитати навели, проте все що далі якось не відповідає дійсності. Хіба монополії притаманні тільки замкненим суспільствам? В штатах монополій хоч греблю гати. Те саме в Канаді. Просто в штатах ринок жвавіший, конкуренції легше пробитись. В Канаді мало споживчого попиту, монополістам легше задушити дрібний бізнес.
Скільки саме діючих монополій ви назвете, які були засновані до 1867 року? (Bell заснований в 1880).
Щодо глобальних тенденцій, то це просто смішно. Великі компанії стають ще більшими, купляючи менші бізнеси
...
Тут не погоджусь. Прикладів дуже багато. В Штатах з більших компаній стараються робити менші таким чином збільшуючи ефективність. З відомих мені є приклади залізничних та телекомунікаційних компаній. Але думаю таких прикладів набагато більше.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ок! ОК! Давайте трішки винирнемо, це досить глибоко!
Давайте повернемося до бази. Чому тут той самий інтернет коштує в 8-11 разів дорожче ніж в самому Лондоні? :D майже ті самі технології (тут трохи відсталіші) і всерівно! Тут значно дорожче і глюкавіше ніж в тому ж самому Лондоні де все до біса дорого.
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”