Усик знищив Гассієва у бою за титул абсолютного чемпіона світу

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Усик знищив Гассієва у бою за титул абсолютного чемпіона світу

Повідомлення mialgri »

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Біс його знає але мене це все відштовхує. Перемога може бути одна - відступ росіянських військ, здача Криму та Донецька. Можливо українські танки в маскві. Все решта то якась клоунада, шоу.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Хоча український гімн в москві звучить гарно, проте це створює атмосферу "братья-навсеґда". Пофігу що ми вас стріляємо кожен день, приїжджайте до нас в гості, ми вам пісень поспіваєм.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Alex Diamantopulo писав:Біс його знає але мене це все відштовхує. Перемога може бути одна - відступ росіянських військ, здача Криму та Донецька. Можливо українські танки в маскві. Все решта то якась клоунада, шоу.
Россіяни можуть зробити шоу навіть із своєї паразки на Бородінській битві.
Тим паче вони зараз клоунаду зробили з параски в боксі:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

позафракційний народний депутат Віталій Купрій звернувся до Олександра Усика:

Моє офіційне депутатське звернення боксеру Олександру Усику (направляю поштою оригінал Міністру молоді та спорту, щоб передали):

«Шановний пане Олександре!

Вітаю Вас із особистою перемогою над російським боксером. Проте, на жаль, хочу повідомити Вам, що патріотична українська спільнота сприйняла цей бій неоднозначно.

Багато людей очікували від Вас певних заяв у лігві ворога, які б закликали агресора зупинити війну на Донбасі, повернути Україні Крим, звільнити політичних в‘язнів і військовополонених тощо. Такі заяви на нашу підтримку робили визначні спортсмени інших країн, зокрема, титулований боксер Майк Тайсон, хорватський футболіст Домагой Віда, колишній бодібілдер Арнольд Шварценеґґер, англійський футбольний фрістайлер Біллі Вінгров, гравець збірної Ямайки з футболу Джеремі Лінч, екс-гравець збірної Франції Марсель Десаі, англійський футболіст Стен Коллімор, португальський футболіст Жозе Бозінгва, інший хорватський футболіст Йосип Пиварич, який привселюдно не потиснув руки Путіну та інші.

На жаль, Ви жодним чином не згадали Україну на своїй післяматчевій прес-конференції, а одразу після бою на ринзі навіть не подякували власному народу за підтримку. І Ваша запізніла подяка в мережі, вочевидь була зроблена під тиском громадської думки. Я розумію, що Ви належите до православного руху «Сорок Сороков», який керується з Москви. Саме тому Ви вважаєте Росію не агресором, а братнім слов‘янським народом. І Ваші обійми з російським боксером нам чергове нагадування цього.

Відповідно до статті 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Я вдячний Вам, що Ви не заперечували проти підняття прапору України й озвучення гімну в ворожому тилу. Проте Ваша згода на цей бій саме в Росії, а не Саудівській Аравії, як це планувалось раніше, спровокувала чималу дискусію в Україні.

Деякі люди вважають, що Вас просто купили більш привабливими умовами поєдинку, більш високим гонораром. Справді, президенту Путіну дуже важливо, щоб міжнародна спільнота не визнавала його агресію по відношенню до України. Тому він усіляко заохочує українських спортсменів, співаків, інших визначних людей для приїзду в Росію. Адже тоді війна виглядає не війною, а внутрішнім конфліктом.

У мережі Інтернет поширюються думки, що Ви не сплачуєте зі своїх гонорарів податки в Україні. А це може вказувати на те, що Ви вважаєтесь резидентом іншої держави для цілей оподаткування.

На підставі вищенаведеного, відповідно до статті 16 Закону України «Про статус народного депутата» прошу Вас надати мені роз‘яснення:

1. Чи маєте Ви громадянство іншої держави або чи є її резидентом з метою оподаткування? Якщо так, то якої?
2. Чи могли Ви відмовитись від бою в Москві та провести його на нейтральній території? Якщо ні, то чи вчинялось проти Вас насильство для прийняття такої пропозиції?
3. Яку суму гонорару Ви мали отримати за бій із російським боксером у Саудівській Аравії й яку отримали в Росії?
4. Чи плануєте Ви віддати частину свого гонорару Україні, наприклад, на підтримку Збройних Сил України (у вигляді сплати податків чи через благодійність)? Якщо так, то яку саме суму та на що плануєте витратити?
5. Чи вважаєте Ви за потрібне виконувати статтю 65 Конституції України та своїми діями захищати нашу територіальну цілісність у війні з російським агресором?»

https://11minut.kiev.ua/news/6024/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Хто такий Віталій Купрій? Здається що на недуже зрозумілому вчинку одного боксера, інший депутат хоче отримати політичні дивіденди.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Хто такий Віталій Купрій?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1 ... 0%B8%D1%87

«Ще декілька подібних подій у Москві за участю українців і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в «дружбу», – припустив Кириленко.
https://www.radiosvoboda.org/a/news/29384711.html

на всяк випадок,вдруг Ви не знаєте хто такий Кириленко:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 0%B8%D1%87

Гройсман: запропоную президентові дати Усику звання Героя України:
https://www.radiosvoboda.org/a/news/29381902.html

на фоні хлопців,які щоденно гибнуть на фронті -героя президента дать спортсмену,який в росію поїхав на змагання,які мали до цього відбутися зовсім в іншому місті
Бути публічною людиною важко.Особливо в "смутні часи".

А тепер,уявіть резонанс,якби Усик,після перемоги сказав що росія веде війну в Україні,Крим -захоплена росіянами терріторія,росія утримує українських заложників і політв"язнів.Що було б,як би Усик вимогав відпустити Сєнцова?

А не пресконференції перше,що Усик сказав " я посвящаю єту победу отцам,отцу,который привел меня в бокс,моему первому тренеру,президенту моего первого клуба,в котором я начинал свой путь",перечислил всех хто помогал ему готовиться к бою " о них никто не знает,но они мне помогают за рингом."
Він даже встав,низько поклонився присвячуя їм свою перемогу.Грамотний хід.Отци-це ж святе,хто ж наважиться запитати - а де ж подяка Україні?Про яку,все таке потім записали невеличке відео,щоб заткнути рти особливо галасливим.Але щирості та накалу емоцій ...боксер він гарний,а актор ніякий!
Україна,на пресконференції прозвучала від,мабудь(перепрошую,прогавила хто він,сидів поруч з Усиком) тренера,якій сказав,що мріє провести світові змагганя по боксу в Україні.
Все!
На фоні недавніх подій,коли серб щиро,на емоціях присвячував перемогу Україні,боксер Усик,виявився тільки спортсменом.
А міг стати національним героєм.
А тепер,для прикладу,пошукайте на форумі тему про "білий концерт".Коли на початку війни в Монреалі москалі організували збір коштів для сепаратистів,запросивши туди українців із Громади,вибрав безпроігришний варіант -одна тільки приїхала,їй сказали що то благодійний концерт,не вдаваясь в деталі,іншій те саме,але як мамі 3-х дітей,сказали що то на підтримку дітей .Шуму і обговорення було багато.І одна "злилась",виступила на цьому концерті наче нема ніякої війни.А інша,взяла в руки жовто-блакитну стрічку і зробила невеличку промову після виступу,скільки встигла,бо організатори концерту поперхнувшись кричали "давайте без політикі!" Але шабаш все одно було зіпсовано і хтось із присутніх в залі все-таки почув
smisha писав: Здається що на недуже зрозумілому вчинку одного боксера, інший депутат хоче отримати політичні дивіденди.
Тому,кожен баче,що йому зручно.Хтось політичні дівиденди.Хтось незручні для боксера запитання,на які він так і не відповів
у всякому випадку-Купрій озвучив всі ті питання,про які всім цікаво,але незручно запитати
:facepalm:
Так,українському спорту була потрібна ця перемога.
Але Усик спортсмен того рівня,коли міг привернути увагу світу до подій в Україні,коли міг вимагати проведення чемпіонату в іншому місці,підкреслюючи,чому він не хоче виступати в столиці країни,яка веде ВІЙНУ в Україні!


P.S Але Усик не один такій.
Українська шаблістка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування, завершивши сезон 2017-18 на першому рядку в світовому рейтингу FIE зі 190 очками:

"— Коли у змаганнях вам випадає боротися проти росіянок, вболівальники у соціальних мережах часто на цьому загострюють увагу. А ви відчуваєте особливу напругу перед таким двобоєм?

— Розуміння того, що між нашими країнами, м’яко кажучи, дуже непрості відносини, ніколи мене не полишає. Але з росіянками напряму про політику, про ситуацію між країнами, війну ми не говоримо. Вони знають, що для нас ця тема болюча і непроста…
Я пам’ятаю Олімпійські ігри, коли мене багато критикували, говорили — як ти можеш стояти поруч на п’єдесталі з росіянками, вітати їх з перемогою і обіймати? Я тоді навіть не думала про те, з ким саме поруч свою і як це потім будуть інтерпретувати. Я стояла на п’єдесталі з найсильнішими спортсменами світу, які чесно перемогли, які вітали мене, і я привітала їх. Тоді я думала лише про свою медаль і про те, що перемогла.

Чемпіонат світу з фехтування відбувся в китайському місті Усі.Просто це не такий резонансний спорт,мабуть.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Перепрошую, а сам бій хтось бачив? :)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав:Хто такий Віталій Купрій? Здається що на недуже зрозумілому вчинку одного боксера, інший депутат хоче отримати політичні дивіденди.
Його реклама майже в кожному місті. Досить відомий, але одинак
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

0de55a писав:Перепрошую, а сам бій хтось бачив? :)
Бій не бачив. Бачив п'яних, котрі з нагоди перемоги напились
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Трохи дивно пахне:
Усик відмовився від звання Героя України

https://m.ua.tribuna.com/tribuna/blogs/ ... 69956.html
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Послухав його інтервю на Youtube


особливо колоритне з коментарями його кумира, Шарія, латентного українофоба. Загалом склалось враження, що це синдром надії савченко. Сидячи перед іноземними журналістами, навпроти рекламних щитів телеканалу інтер, усик говорить що єдина проблема в Україні - це телевізор, через який українська влада зомбує нещасний народ. Жодного слова про війну. Згадав про те що треба підвищити пенсії. Виступив на підтримку хресної ходи рпц в Києві.
Мир-дружба-жвачка...

Він згадав про свого друга Жадана, який написав йому пісню, під яку він виходить на ринг, то треба сподіватись, що хоча б Жадан не підчепив вірус савченко.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Жадан від самих початків був далеким від української національної ідеї. Лише пише українською. Але його писанина вульгарна і далека від дійсності. В справі Усик-Жадан, доречною буде згадка народної мудрості - "Яке їхало, таке й здибало"
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”