Мовна політика форуму

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.

Що робити з повідомленнями російською:

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я не патріот, я не люблю людей тільки за те що вони народились зі мною в одній адміністративній одиниці. Я націоналіст, я помагаю людям, в яких та сама культура що і в мене, цим самим допомагаючи цій культурі розвиватись. Я родився на території яка управлялась СРСР, де жило щось 180 народностей, це мені що тепер розірватись? Мої предки жили на територіях які контролювались Польщою, Австрією і Угорщиною, це що вони виростили не патріота їх батьківщин?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Які адміністративні кордони в території де проживають люли яких можна ідентифікувати як однієї культури з твоєю? Скільки районів туди входить?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

панове,приклад того,в якиий срач тут зараз переросте питання мови форуму -аргумент для того щоб залишити форум україномовним.
Ще раз повторю -існує безліч місць де можно отримати поради,інформацію,допомогу російською мовою.Давайте берегти екологічно чисті місця!
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:Які адміністративні кордони в території де проживають люли яких можна ідентифікувати як однієї культури з твоєю? Скільки районів туди входить?
Планета Земля. Пердставники культури з якою я себе ідентифікую і які себе також ідентифікують представниками цієї культури проживають в більшості країн світу. Звичайно найбільша кількість в Україні, але велика кількість в Польщі, Канаді, США, Італії, Португалії, Великій Британії, Бразилії, Аргентині, Сербії, Хорватії, Словаччині, Австралії. Точно знаю що є представники навіть в Японії і Занзібарі.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Харе вже один одного обговорювати! :wacko:

Питання стоїть «яким має бути ЦЕЙ ФОРУМ»...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ще раз кажу, моя думка, тема і стартове повідомлення мають бути українською мовою, Якщо тему створено з використанням російської, англійської чи французької, то таку тему треба закривати з відповідним повідомленням модератора і відправляти в смітник. В порядку обговорення можна приносити сторонні цитати іншими мовами з лінком на оригінал і принаймі коротким авторським перекладом, навіть якщо це російська чи англійська. Якщо людина пише не українською, в повідомленні(не стартовому повідомленні теми) модератор червоним кольором має писати попередження про порушення правил. У випадкі кілька разового порушення правил після попередження модератором - бан. Хорошим тоном для інших користувачів мав би бути ігнор всіх повідомлень іншими мовами, щоб потім модератору не добавлялось роботи.

Але це таке, моя особиста позиція, я не можу її нав’язати.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

San-Frankivsko писав:...

Питання стоїть «яким має бути ЦЕЙ ФОРУМ»...
так вже ж здається і проголосували. :?
пленарне засідання можна вважати завершеним. біп, біп, біііііп...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав: Якщо тему створено з використанням російської, англійської чи французької, то таку тему треба закривати з відповідним повідомленням модератора і відправляти в смітник.
А як бути з тим фактом, що ми всі знаходимось в Канаді, де офіційними мовами є англійська і французька? Давайте тоді перестанемо спілкуватись цими мовами також і закриємо себе в культурному ґетто.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

smisha писав:А як бути з тим фактом, що ми всі знаходимось в Канаді, де офіційними мовами є англійська і французька?
А ніяк! Це держава monua.ca де монарх - власник домену, а модератори у якості кардиналів. А ми лише пропонуємо демократичним шляхом що ми хочемо.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:
Vo_Vik писав: Якщо тему створено з використанням російської, англійської чи французької, то таку тему треба закривати з відповідним повідомленням модератора і відправляти в смітник.
А як бути з тим фактом, що ми всі знаходимось в Канаді, де офіційними мовами є англійська і французька? Давайте тоді перестанемо спілкуватись цими мовами також і закриємо себе в культурному ґетто.
Кожен спілкується тою мовою чи мовами, що знає чи які подобаються.
Є люди які знають багато мов - і це як мінімум зручно (ну наприклад, щоб спитати "котра година" чи вказати "напрямок куди піти").
Як на мене, то щоб уникнути непотрібних, зайвих та незручних спекуляцій з перетягування ковдри - краще подумати що:
1. Єдине, що об"єднує тих людей, що можуть зайти на цей форум - це знання української. Вони можуть не знати французької, можуть не знати англійської, можуть не знати російської (так, і таке теж буває, якщо людина народилась далеко від Росії і не була ніколи частиною російськомовного середовища).
2. Якщо людина вже зайшла на форум і щось переклала якось і вирішила щось спитати на тій мові, яку знає (таких випадків ще не було здається, але все ж), то можна відповісти на тій мові, яку людина розуміє.
3. Якщо людина володіє українською, але вирішила по якійсь причині написати на якійсь іншій мові - то можна раз попередити і попросити написати на українській. Чому - дивіться пункт 1.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Сезонне загострення..... ))))))

Хтось домагався зміни правил (стосовно мови) в групі «Україномовна родина Торонто»....

9EA204E0-8ED1-4022-9B8B-BA9B1384A2D5.png
9EA204E0-8ED1-4022-9B8B-BA9B1384A2D5.png (152.01 Кіб) Переглянуто 5706 разів
CD0CECC6-D92F-4425-BED0-4EF519E66AE3.png
CD0CECC6-D92F-4425-BED0-4EF519E66AE3.png (128.55 Кіб) Переглянуто 5706 разів
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

vip писав:
smisha писав:А як бути з тим фактом, що ми всі знаходимось в Канаді, де офіційними мовами є англійська і французька?
А ніяк! Це держава monua.ca де монарх - власник домену, а модератори у якості кардиналів. А ми лише пропонуємо демократичним шляхом що ми хочемо.
Ну і де ви тут бачите "демократичний шлях" ,на форумі зарєєстровано біля сотні з чимось дописувачів у яких більше десятка повідомлень.У голосуванні прийняло участь тільки дев"ять чоловік це навіть не 10% форумчан про яку "демократію" ви кажете? А "монарх власник домену"
це взагалі перли на гатунок "Хуйло цар всея Гуси".Якщо вас так тягне у "мовний ГУЛАГ" то власне нічим цей ресурс від "ватного" відрізнятися не буде.Мало того що тут цензорується все що "погане на чиюсь думку"
ну це ще на "совковість" та малоосвідченість модерів можна списати, але й все більше і більше з"являється ксенофобського негативу що аж
ніяк не личить відкритості та свободі ресурсу.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Хочете дозволити будь-яку мову на форумі, Ок. Але майте наувазі, що дуже швидко форум буде виглядати отак https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f= ... 475#p10475
А згодом ще добавиться китайська реклама, і секс іграшки англійською.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Vo_Vik писав:Хочете дозволити будь-яку мову на форумі, Ок. Але майте наувазі, що дуже швидко форум буде виглядати отак https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f= ... 475#p10475
А згодом ще добавиться китайська реклама, і секс іграшки англійською.
Ну і до чого тут боти? Чи ви рахуєте що не існує україномовних ботів? :-D
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Поперше їх в 100 раз менше.

Подруге, рекламні боти бувають дуже винахідливі. І з першого погляду важко розрізнити що це щось рекламують. І тут правило блокування тем за мовною ознакою дуже спростить роботу модераторам.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Модератори повинні видаляти будь який спам, незалежно від мови повідомлення.
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”