Сергій Притула та шоу "Вар'яти" в Монреалі - 3 листопада 2017

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

По окремих фото на фб схоже там був повний зал :) дуже рідко таке буває.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Тільки шкода що з часом ці всі коментарі, фотографії, спогади з оголошеннями будуть забуті в фб назавжди :facepalm: ...

Це була пауза розчарування, NVM )
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

офтоп чи шо але всім пох. Більшості як завжди пох на всякі форуми і чати бо всім треба фастфуд. Жрать, Срать, Ржать.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

UniformAlpha,
я уже давно змирився з цим розумінням і з думкою, що більшості всерівно. Не варто акцентувати. Більшість завжди була і буде більшістю.
Були часи коли форуми були популярні і я не думаю що популярність форумів сильно постраждала з появою таких соціальних мереж як фб.
Колись люди не спілкувалися на форумах, а спілкувалисія в реальному житті чи sms.
Коротше кажучи я не думаю що щось сильно змінилось. І моїм словам є підтвердження кількох форуміхз українських спільнот в Канаді які загиналися від нульової відвідуваності.
Чим цей форум відрізняється відл тих яких уже немає, так це тим що у мене є достатньо ресурсів аби забезпечити його роботу на протязі багатьох років (якщо не вічно).
Наразі є одна проблема - відсутність когось ще крім мене з повними правами та длоступами до всього, всього що відбувається закулісами в технічному плані.

Вийшов злючий офтоп, прошу у всіх пробачення :)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

За відгуками чув що зала була заповнена і виступали дуже вдало і смішно.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Зображення


Злітали з концертами у Канаду. І хлопці і я там були вперше. Не знаю, як мої соколики, але я повертався додому під великим враженням. За 4 доби проведених у Канаді я не побачив жодного випадку агресії. Ніде! Ні в магазинах, ні в пабах, ні на вулиці… всі дуже тактовні і ніхто ні на кого не кричить. Навіть в чергах, якщо здається, що хтось занадто довго її затримує.
В Торонто дух України відчувається значно більше ніж в Монреалі. Тут і наших більше, і наше телебачення, і наші ресторани. Проте, квебекська діаспора, якої на концерті було в 3-4 рази менше ніж у Торонто, реагувала так, що якби їх було стільки, кількісно, як у Торонто, то ми б концерт не закінчили – дах завалився б! Дуже рекомендую колегам по «цеху» виступати у Монреалі. Так, гонорар вони не стягують, але приймають так, що сльози на очі навертаються! Ну і місто красиве до здуру!
Українців тут люблять і поважають. Не в останню чергу завдяки поколінням перших переселенців, які своєю працею довели, що наш люд є працьовитий, поважає закон і готовий проливати кров за нову Батьківщину (підніміть списки нагороджених канадців у Другій Світовій).
Як сказав мені один «локал» в пабі: «Поважаю українців і китайців. Ви, хлопці, готові працювати тяжко. Не цураєтесь роботи». Казав він це у порівнянні з деякими іншими націями, які масово емігрували в Канаду в останнє десятиліття, проте, не дуже напрягаються, а відсиджуються на соціальній допомозі. Коротше кажучи, нові хвилі українських емігрантів не зіпсували враження про старожилів!
Загалом, країна дуже сподобалась. Рівень життя, соціальні гарантії, чистота, толерантність і, головне, ТОТАЛЬНЕ ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ навіть вночі у незнайомих районах, де на кожному кроці пахне канабіасом (до речі, тотально)!
Я на концертах зустрів багато знайомих. В Торонто підійшла після виступу дівчина, з якою ми 15 років тому дуріли в Тернополі по повній програмі. В Монреаль з Отави підтягнувся посол України в Канаді Андрій Шевченко, з яким ми подружились в часи, коли він поміняв петличку мікрофона на 5-му каналі на депутатський значок на піджаку. Зараз Посол. І старається. І Канада завдяки старанням мільйонів українців і його старанням, була, є і буде нашим сильним союзником на міжнародній арені!
Торонто і Монреаль ми вже спробували на смак. На черзі Захід Канади: Саскачеван, Альберта, Манітоба, Британська Колумбіа!
Робоча віза у «вар*ятів» відкрита на 10 років. А це означає, що ми у вас збираємось стати частими гостями!
Дякуємо за гостинність і до зустрічі, Канадо!!!
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Події”