Літературна студія УНО запрошує

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

San-Frankivsko писав:Було б непогано подію на фейсбуку зробити....

так легше буде поширювати....
є подія на ФБ

приєднуйтесь до спільноти "Літературний Монреаль" -будете отримувати події від Літ.Студії
https://www.facebook.com/groups/montreallitteraire/
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ozi писав:Винничук + Мухарський = має бути кумедно
а адреса не змінилась?

Код: Виділити все

Українське Національне Об'єднання 405 Avenue Fairmount O, Montréal, QC H2V 2G
Ні,не змінилася
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

vip писав:А Мухарський матом буде розмовляти бо не знаю чи брати дітей :)
Я думаю,якщо в залі будуть діти -не буде.Але нічого гарантувати не можу. :-D
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Поцікавтесь в Ореста Лютого, навіщо він взяв шлюб з москвинкою. І за що вона і діти його без брутальної лайки про нього не згадують
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Справа особиста. Вони вже розлучені.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:Поцікавтесь в Ореста Лютого, навіщо він взяв шлюб з москвинкою. І за що вона і діти його без брутальної лайки про нього не згадують
ну ви дядьку даєте...
перше питання - ви друг їх сім"ї?
друге питання - а що тут матері-твоїй-ковінька такого в тому, що він на росіянці одружений був?
питання риторичні. оце мене дивує в людях - непідріплене нічим бажання критикувати чи щось чимось поливати . знову згадалась пісня Фліт Критик
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Це не критика і не критиканство. Це доречне зауваження горлопану неофіту.
З приводу речей які Мухарський нині в такій нецензурній формі озвучує: вони не є новими. Про них говорили і в часи окупації, і після неї. Але Мухарський і чути не хотів. Жив, горілку жлуктив, з чужинкою шлюб взяв і мовою окупанта спілкувався. Аж ось припекло. Можливо національна гідність зрештою і прокинулась, можливо просто захотілось слави. В душу ж не заглянеш. І його прорвало, так що вуха завертаються. Скажу відверто, гидко матюки чути. Особливо коли вони супроводжуються акомпоніментом бандури. Хто він такий, аби на інших плювати?. Тому і хочеться, аби такі нечемні чоловіки думали спочатку про мораль, про право, а вже потім і голос подавали.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:...з чужинкою шлюб взяв і мовою окупанта спілкувався...
шановний, не знаю з якого закутка нашої спільної печери ви з"явились, але російською мовою спілкується частина українців (тих українців, що все одно вперто вважають себе українцями)... в тому числі тих українців, які не соромляться "не словом, а ділом"...

а загалом це лише здається, що печер багато, печера насправді одна... є різні коридори, закаулки... ну знаєте - геологія загадкова штука.
з усією повагою до вас - ваші слова часто позбавлені здорового глузду і це добряче жахає.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

вже сьогодні
Монреаль відвідують поет, письменник і виконавць власних пісень Антін Мухарський, відомий ще як професор антропології Орест Лютий з проекту "лагідна укранізація" та "сурова укранізація" та письменник Юрій Винничук
Скористайтеся нагодою поспілкуватися
Монреальська літературна студія запрошує 2 червня 2017 р. з 19:00 по 22:00 у приміщенні УНО
Поговоримо про сучасну Україну, українську літературу і роль письменників в сучасному суспільстві.

Кожен зможе поставити власні питання гостям, придбати книги і отримати автографи.
Почуємо уривки з творів Юрія Винничука.
Антін Мухарський виконуватиме власні твори.
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі! Орест Лютий! В Монреалі! Я не впевнений що встигну з роботи... Але дуже постараюсь.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Було дуже круто! Шкода що було мало людей, але ті що прийшли не пожалкували.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Були певні зауваження щодо роботи звукотехніка... Проте більшість глядачів не звертали уваги на технічні негаразди, а насолоджувались концертом.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

0de55a, для більшості це не має великого значення, але я мушу додати що там була проблема з технікою. Звукооператор зробив все що міг.
Мене турбує інше питання: чому прийшло так мало людей. І так кожного разу. На більшість концертів, заходів в які багато людей вкладають багато часу та зусиль приходить 30-60 чоловік. Це надзвичайно демотивує. На фейсбук savako зауважив що це частково вина організаторів, типу реклами було замало. Але ж так завжди, навіть коли реклами багато, навіть з оплачуваною рекламою.

Щоб раз і назавжди закрити питання з рекламою я пропоную скористатися сторінкою в фейсбуці monua для створення нових заходів та їх реклами. Буду радий надати права редакторів та адміністраторів до нашої сторінки у фб всім бажаючим, всім організаторам подій. Деякі з подій які поширюють та організують на нашій сторінці я рекламую за власний кошт.

Однак в мені продовжує міцніти думка що тут це все просто нікому не потрібне. Концерти, форуми, групи... Ця думка базується на конкретних фактах але я не хочу зараз тут про це писати, можливо якось напишу окремо. Сумніваюсь що комусь цікаве моє бурчання. Хоча уже накипіло...
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Однак в мені продовжує міцніти думка що тут це все просто нікому не потрібне
Сашко,треба працювати для тих хто ходить.Люди отримали велике задоволення.Незадоволені були, є,і будуть.Але чому треба лишати задоволення тих хто все одно приходить?
Концерт- то не є формат Літ.Студії.Ми просто пішли на зузстріч Мухарському,бо "Міст" звертався в Монреалі до людей,але ніхто не взявся за організацію.Ми знали шо буде мало людей і попереджали гостей.Винничук був вже в Монреалі і дуже добре знає ситуацію.І "Міст" знає,бо в Торонто так само.Там просто більше українців.
Існує ще конфлікт хвиль.Старій Громаді не вистачає української мови щоб слухати.І сучасний формат їх не дуже цікавить.А новоприбулим не до концертів-навчання,робота,діти.Інша проблема-відсутність координації в Громаді.Сам знаєш - то пусто,то густо.
Не переймайся!Ми тому і створили формат,розрахований на невелику кількість людей.Все одно є люди,які читають і хочуть про те спілкуватися
Всім хто прийшов і всім хто допомогав-щира подяка! :good:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

9 вересня 2017 о 16.00 намет УНО.Підтримайте молодий талант!
21397121_1856655191016472_178039434_n.jpg
21397121_1856655191016472_178039434_n.jpg (92.69 Кіб) Переглянуто 8391 раз
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

літ студія.jpg
літ студія.jpg (38.73 Кіб) Переглянуто 8024 разів
Літературна студія УНО
запрошує всіх шанувальників слова:
письменників, поетів, есеїстів, перекладачів
і просто читачів на чергове засідання
16 грудня о 17.00
за адресою:
405 Avenue Fairmount O, Montréal, QC H2V 2G


гості програми:
письменниця Жослін Сосьє (Jocelyne Saucier) ,Канада та перекладачі Іван Рябчій(Україна) та Ростислав Нємцев(Канада)

Жослін Сосьє (Jocelyne Saucier) народилась у місті Клер (Нью-Брансвік, Канада) у 1948 році. Тривалий час працювала журналістом у місті Абітібі у Квебеку. Перший же роман — «Життя як картина» (1996) — вийшов у фінал літературної премії генерал-губернатора Канади. Це дуже лірична оповідь про вбивство. Другий — «Спадкоємці шахти» (2001), психологічний саспенс — у фінал премії «Франція-Квебек». Роман «Дощило птахами» (2011) зробив Ж. Сосьє чи не найвідомішою франкомовною письменницею Канади

Іван Рябчий - Перекладач художньої літератури з французької мови на українську, зокрема, подарував українському читачеві твори Жоржа Екаута, Анатоля Франса, Мішеля Уельбека, Жана-Люка-Утерса, Анрі Бошо, Патріка Модіано, Еріка-Емманюеля Шмітта та Ясміни Рези. Письменник, пише українською, російською і французькою мовами

Ростислав Нємцев займається юридичним та художнім перекладом. Познайомив українських читачів з творами німецького поета Карла Кролова та швейцарських письменників Герман Гессе, Франц Голер, Ерік Сімон. Останнім часом перекладає франкомовних авторів Канади. Українські читачі змогли познайомитися з творчістюю квебекських поетів Ектора Сент-Дені Ґарно і Ґастона Мірона.В його перекладі вийшли п'єса Мішеля Марка Бушара "Том на фермі" та Важді МУАВАД “Пожежі”

«Пожежі»— п'єса актуальна, бо ставить під сумнів наші спроби співіснувати з війною сьогодні. Насправді «Пожежі» — це не п'єса про війну. Це п'єса про невиконані обіцянки, про відчайдушні спроби знайти розраду, (...) про те, як залишатись людиною в нелюдському оточенні (Важді Муавад)

В програмі:
Розмова про українсько-канадські літературні зв'язки, художній переклад українську літературу і роль письменників та перекладачів у сучасному суспільстві.

Кожен зможе поставити власні питання, придбати книги і отримати автографи.

Вашій увазі також будуть запропоновані уривки з творів Жослін Сосьє, Мішеля Марка Бушара і Важді Муавада.
Відповісти

Повернутись до “Події”