Freedom Convoy 2022

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ну ок з готелями таке діло... А блокування gofundme це нормально?
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
04 лютого 2022, 23:27
Ну ок з готелями таке діло...
ну не скажи... це може означати, що не тільки провладні медіа поширюють брехню... :drinks:

(Ezra Levant є засновником Rebel News )
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Нуууу я не казав що це брехня. "Ну таке" значило що не бачу потреби сперечатися чи доводити цю тему.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
04 лютого 2022, 23:27
Ну ок з готелями таке діло... А блокування gofundme це нормально?
Так, це нормально. Це політична організація і фінансування повинно бути прозорим, а не через аноніми на якійсь платформі. Ти б не хотів щоб група невідомих вливала мільйони на передвиборну кампанію Джастіна Трюдо?
GoFundMe вирішили не видавати гроші і видалили сторінку. Всі донатори можуть попросити повернення. Причиною є :
https://www.cbc.ca/news/politics/gofund ... -1.6340526
The crowdfunding platform GoFundMe says it will stop payments to the organizers of Freedom Convoy 2022 because the protest violates its rules on violence and harassment .
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
04 лютого 2022, 11:19

я не знаю куди ти дивишся, але на таймкоді youtu.be/sy-W-Joq27w?t=1960 або 32:22
немає ніякого тракера. На відео David Guignion який розповідає про агресивних нацистів зі свастикою в Отаві.

У мене є два варіанти: або ти взагалі не читаєш що я пишу, або ти дивишся на якісь ліві посилання.

Ось скриншот мутанта який розповідає про свастики. Якщо ти бачиш щось інше, дай знати.
Не потрібно ображати людей, якщо є аргументи, будь-ласка. Але не треба когось називати мутантом, якщо ти не говориш до нього особисто.
Ось що я бачу в цьому відео - в сюжеті є ведучий, тракер із заходу та науковець з якогось універу з Онтаріо:
SmartSelect_20220205-092551_YouTube.jpg
Тракер, Dave Henry, живе в Манітобі, інтервю дає з Пн Дакоти. Він каже що незадоволений Трюдо і його антипандемічними діями, але до Отави не поїхав, бо цей рух не є організований тракерами. Науковець, Давід Ґіньйон, каже що люди незадоволені, і це зрозуміло. Але під час демонстрації були помітні символіки праворадикальних рухів , що його турбує, як і мене також, і він каже що потрібно зрозуміти, яка частина цього руху є політично вмотивована, а яка представляє легітимні настрої громадян.
Хіба він сказав що всі на маніфестаціях є фашистами? Ні, він такого не говорив.
Мене особисто найбільше турбує те, що політичні слогани превалюють над слоганами про відміну певних пандемічних заходів. Я аж ніяк не можу підтримувати чи бути заодно з тими, хто чомусь вирішив вимагати відставки уряду. Якщо уряд складе мандат, це буде його рішення, але я не прихильник насильницьких дій, під проводом лідерів Wexit. Що буде наступним, що їм заманеться вимагати?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
05 лютого 2022, 00:20
Нуууу я не казав що це брехня. "Ну таке" значило що не бачу потреби сперечатися чи доводити цю тему.
Брехня vs плітки, дуже тонка межа. Якщо ти не впевнений, що це правда, навіщо поширювати?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я впевнений що це правда, я не бачу потреби сперечатися про це чи доводити цю тему.
Не потрібно говорити за мене те, чого я не казав 😉
Я не казав що я не впевнений.

Перевірка логіки, а можна назвати путіна Х@йлом?
Чи коли ти говориш про нього то кажеш Владімір Владіміравіч? Просто цікаво.
Якщо так, то чому цього виродка Девіда не можна назвати мутантом?

---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

До речі, твій переказ, smisha, є повністю неправильним. Девід сказав зовсім інші слова, з зовсім іншим тоном.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Як можна бути впевненим в тому, що ти в когось побачив в твітері? А якщо там напишуть що Земля - пласка. Франківсько перевірив, каже що після вихідних можна забукати готель без проблем. Що є досить типовим.

Якісь незрозумілі паралелі між путіним і хлопцем з універу. Тебе так само можна прирівняти до путіна.

Дякую за фто, уе вже ближче до суті організаторів. Прапор Канади перевернутий догори дригом вважається пощитивчиком, а геї - якась аномалія, і ми повинні бути ображеними, якщо побачимо веселковий прапор.

Я наведу слова Девіда трохи згодом, щоб ми перестали спекулювати на цю тему.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

До речі, чому прапор перевернутий?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Паралелі дуже прості. Ми вільні говорити про кого хочемо і що хочемо. Як путіна пожемо називати @уйлом, так і цього Девіда можна називати як хочеш. Можеш називати його героєм, для мене він брехун і пропагандист.

Про прапор перернутий ось загально прийнята відповідь:
An upside down flag is a sign of international distress. It may also be a sign of displeasure with the Canadian government.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
05 лютого 2022, 00:20
Нуууу я не казав що це брехня. "Ну таке" значило що не бачу потреби сперечатися чи доводити цю тему.
Alex Diamantopulo писав:
05 лютого 2022, 12:03
Я впевнений що це правда, я не бачу потреби сперечатися про це чи доводити цю тему.
поширення завідомо неправдивої інформації з метою очорнити опонента, називається брехнею...

в чому ти ж сам постійно, і до певної міри справедливо, звинувачуєш провладні ЗМІ....

правдивість інформації визначається наявністю вагомих доказів, а не тим, чи ми в це віримо чи не віримо....

заява, що поліція проінструктувала готелі, щоб ті не здавали вільні кімнати... і що уряд проплатив усі вільні номери... - це серйозне звинувачення, що потребує не менш серйозних доказів....

те що на суботу-неділю було проблемно знайти кімнату в готелі, мало б бути позитивною новиною для конвою, що б демонструвало реальну підтримку людьми позиції демонстрантів... але Ezra Levant чомусь (можливо, для збільшення кількості репостів) вдався до банального клікбейту .... і мобілізації любителів теорій змов... (може він вважає їх своєю цільовою аудиторією?... :? ) ... чим, як на мене, вистрелив собі в ногу, поставивши себе в один ряд із "брехливими медіа"...

P.S. згадались "наколоті апельсини" з Майдану... :wink3:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав:
05 лютого 2022, 13:33
Прапор Канади перевернутий догори дригом вважається пощитивчиком, а геї - якась аномалія, і ми повинні бути ображеними, якщо побачимо веселковий прапор.
тут, як на мене, тонкий тролінг.... люди ображаються і називають вандалізмом, коли пам'ятнику Террі Фокса в руки вкладають перевернутий прапор Канади....

але спробували б вони хоч щось вякнути про свої обрАзи, коли йому в руки вкладали прапор ЛБГТ.... :punish:

подвійні стандарти в підході до оцінки вандалізму... :pardon:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Попрацюю трохи в іншу сторону. Якщо хтось повівся як я на відео де Трюдо каже, що ми знаємо, що порушуємо ваші фундаментальні права, але ми більшість і знайдемо дірку в законі. То ось факт чекінг
Я піддався на пропаганду і маніпуляцію. Позор мені. Наразі списую на втому останнього тижня. На наступний раз буду робити факт чекінг перед тим як розповсюджувати пропаганду
https://www.reuters.com/article/factche ... SL1N2T819Y
Вирвано з контексту і говорив він абосолютно не про вакцину.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Дуже наочно як нами можна маніпулювати, в один бік, або в інший.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

2Vo_Vik респект, як то кажуть…. і поважуха… :friends:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Події”