Freedom Convoy 2022

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, я здаюсь друже, тоіб нічого неможливо довести бо скоріш за все що ти не готовий і просто не читаєш що я пишу.
Якщо за цим посиланням тобі здається що все ок... то я нічого не можу додати.
Там вони явно говорять про те чого не існує. Вони навмисне доемнізують протестувальників, а ти все повторюєш про якихось організаторів.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Наведи конкретні цитати з того відео, які демонізують учасників. Так, я говорю про організаторів, які зібрали 10 млн доларів і які спонукали людей прийти на маніфестації під одними лозунгами, а потім змінили дискурс в трохи іншому напрямку, перевівши його в політичну площину. Це те, що я вважаю неправильним. Якщо це рух який хоче відстояти права громадян Канади, це можна зрозуміти і підтримати. Якщо це збіговисько без особливої мети і яке вимагає зміни влади, то я вважаю це хибним шляхом.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, я навів раніше. Вони завжди починають описувати протест як купку агресивних расистів і нацистів, а потім кажуть що то не всі такі але всерівно...
Майдан теж починався зовсім з інших вимог.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Я не побачив цього у відео, у тебе є ще інший приклад?
В Канаді нема причин для Майдану, не бачу паралелей. Вибори щойно пройшли, кілька місяців тому.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Для майданів не треба багато людей. Хлопці зібрали 10 міліонів на ці гроші можуть сидіти там місяць. Тим більше, що іншої роботи в них наразі нема. Дуже багато людей втратили роботу через вимоги вакцинації і наразі дуже злі. Багато хто вакцинувався під загрозою втрати роботи і тоже зараз злий на уряд через це. Так що ситуація зараз патова. Загалом чим довше вони там сидять, тим довше уряд буде впиратись і казати, що не піде на поступки меншості. І цим буде дратувати своїх прихильників, бо хвиля ковіду вже в більшості регіонів пішла на спад. Всі перехворіли на омікрон і вспокоїлись. І якщо наприклад відкриється Саскачеван, то появиться багато питань, чому ми ні
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Vo_Vik писав:
02 лютого 2022, 09:31
Ну дивись є секс якого прагнуть обоє. Ну чи там троє... чи .... одним словом не має значення всі учасники процесу. Це все ок. І всі тільки за. І є надія що більшість одержить задоволення. Є де секретарка хоче більшу зарплату чи акторка роль в фільмі. Таке якби ніби і погано, але ніяк не проконтролюєш. Є де секретарка мусить, щоб зберегти роботу, це вже дуже погано. Але тяжко доказати, але все одно час від часу відбуваються суди. А є де кажуть, що чоловік тримав дівчат в підвалі 15 років. Вроді би всюди один і той самий секс, але юридичні наслідки різні.
саме так.... от тільки ті, кого якимось чином примушують до сексу, не повинні вважати "вівцями" тих, у кого "є секс якого прагнуть обоє"... :pardon:

як, приміром, рад.фемки.... котрі будь-який гетеросексуальний секс вважають згвалтуванням...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

то мені здалось чи комусь сексу нестає? Йдіть почитайте charter of rights and freedoms канадський. Там все ясно написано, розумні люди писали. Один з тих хто працював над цими прекрасними документами досі живий і виступає проти цього божевілля, на стороні пртестуючих.
Раби які гноблять протестувальників є ворогами демократії і свободи, свободи яка колись процвітала в Канаді. І да, сміша, ти напевне не розумієш англійської взагалі якшо не розумієш чому протестувальників мокають мордою в какашки в тому відою. Це просто шок.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Давайте не будемо переводити стрілки, це Альфа притягнув плакат на тему сексу і втягнув всіх в цю дискусію.
Я вже кілька разів просив, наведіть фрази з того відео, де протестувальників "мокають мордою в какашки".
В Канаді є і демократія і свободи, не бачу загрози. Ви якось визначтесь із напрямком, в якому хочете рухатись.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Може в цьому і вся проблема, що замість вимог про відміну певних пандемічних заходів, натовп штовхають в напрямку політичної боротьби з метою змінити нинішню ліберальну владу?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Тамара Ліч (Tamara Lich) одна з організаторок руху, а до цього один з лідерів руху Wexit, який обстоює ідею відокремлення західної Канади (цікаво, чи вони спитали Британську Колумбію), від східної Канади. Виступає за вільне володіння зброєю, як однієї з ознак західно-канадської культури.

https://ottawacitizen.com/news/local-ne ... t-the-fire
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі тільки не треба сваритись :)
Smisha, я навів таймкоди на відео де розповідаюьб як протестувальники розмахують свастиками, що вони агресивні, расисти і що серед них є нацисти. Якщо це не поливання брудом то... Тоді не знаю що відповісти ще.
smisha писав:
03 лютого 2022, 11:21
Перше відео

Код: Виділити все

youtu.be/sy-W-Joq27w?t=1960
Вони знайшли якогось тракера який каже що страждає від антиковідних заходів, але не є учасником цього руху, бо рух не організований
я не знаю куди ти дивишся, але на таймкоді youtu.be/sy-W-Joq27w?t=1960 або 32:22
немає ніякого тракера. На відео David Guignion який розповідає про агресивних нацистів зі свастикою в Отаві.

У мене є два варіанти: або ти взагалі не читаєш що я пишу, або ти дивишся на якісь ліві посилання.

Ось скриншот мутанта який розповідає про свастики. Якщо ти бачиш щось інше, дай знати.
cbc_David_Guignion.JPG
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дермократія.. Насолоджуйтесь, платники податків які плакались про збитки які наносять протестувальники.
За ваш рахунок держава оплатила готелі в Отаві :ok:
ottawa_hotels.JPG
ottawa_hotels.JPG (34.32 Кіб) Переглянуто 1607 разів
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

скріншот з твіттера - супернадійне джерело інформації... :ok:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Спробуй забукати готель 👌
Один з наших клієнтів половиною офісу зібрались їхати в Оттаву і нічого нормального не змогли знайти, то ж їдуть своїми RV 👌
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

на завтра проблемно... а починаючи з неділі, навалом вільних місць....

але це все одно не є доказом, що саме уряд викупив всі вільні кімнати...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
04 лютого 2022, 23:15
Один з наших клієнтів половиною офісу зібрались їхати в Оттаву і нічого нормального не змогли знайти, то ж їдуть своїми RV 👌
от і відповідь чому немає вільних місць... люди масово їдуть в Оттаву на підтримку конвою... бронюють готелі..
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Події”