Freedom Convoy 2022

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Ну от те, про що я і говорив.... навіть в нашій невеличкій тусі є люди, що проводять паралелі між вакцинацією та згвалтуванням (примусом до сексу).... це автоматично робить тих, хто свідомо обрав вакцинацію - тєрпілами, що дозволили себе тр*хнути...

абсолютна зневага, то іншої точки зору...

То про яку "боротьбу за право вільного вибору" ми тут говоримо???.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

UniformAlpha писав:
01 лютого 2022, 16:48
а хто каже що це перша аналогія яка попалась? Перша доза цього лайна - 3 дні в ліжку. Друга доза - 2 тижні був хворий. Бустер - знову 4 дня в ліжку. Якщо я відмовлюсь на четвертий раз то мене звільнять і не будуть пускати в магазини і я ше багато чого втрачу. Може краще би раз згвалтували та і по всьому? Я не знаю.
Уяви якби це був справжній вірус - тобі б уже кінець настав. А так у тебе імунітет.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Цікава стаття
https://kitchener.citynews.ca/national- ... rs-5002857

Організаторами конвою є Canada Unity, очолювана James Bauder. Він вже передбачав третю світову війну минулого року. Було б цікаво більше дізнатись про цього пана, інформації чомусь не нпдто багато, ні про нього, ні про його організацію.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

San-Frankivsko писав:
01 лютого 2022, 20:54
Ну от те, про що я і говорив.... навіть в нашій невеличкій тусі є люди, що проводять паралелі між вакцинацією та згвалтуванням (примусом до сексу).... це автоматично робить тих, хто свідомо обрав вакцинацію - тєрпілами, що дозволили себе тр*хнути...

абсолютна зневага, то іншої точки зору...

То про яку "боротьбу за право вільного вибору" ми тут говоримо???.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Ну дивись є секс якого прагнуть обоє. Ну чи там троє... чи .... одним словом не має значення всі учасники процесу. Це все ок. І всі тільки за. І є надія що більшість одержить задоволення. Є де секретарка хоче більшу зарплату чи акторка роль в фільмі. Таке якби ніби і погано, але ніяк не проконтролюєш. Є де секретарка мусить, щоб зберегти роботу, це вже дуже погано. Але тяжко доказати, але все одно час від часу відбуваються суди. А є де кажуть, що чоловік тримав дівчат в підвалі 15 років. Вроді би всюди один і той самий секс, але юридичні наслідки різні.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

глибоко копаєш Франківсько нє?
Але якщо вже хочеш глибоко копати в логіці то копай до останього.
Якщо б не було мандатів то ніхто б себе не вважав трахнутим нє? Бо всі прививвались би за власним бажанням. То кого тобі тєрпілами називати? то ж ти сам зараз ще раз звинуватив владу в гвалтуванні людей і підтримав аналогію на картинці з сексом. Вітаю в наших рядах.

сміша а от звідки ти таке знаєш? я за 2 роки не захворів хоча був в контакті з хворими може все норм було б
коли майдан був ви тоже колупалися в тому хто організатор?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Кожен робить на свій розсуд, до певної міри, поки його розсуд не суперечить благополуччю суспільства. У вакцинуванні немає сенсу якщо його зробить менше 50% населення. Можна обговорювати межі між індивідуальним та суспільним, але слоган " геть всі мандати" не залишає простору для такої дискусії. Група радикалів хоче диктувати своє бачення всім іншим. Вони використали тракерів, в потрібний момент мобілізувавши їх рух.
Майдан висловлював мої цінності, про цвнності Canada Unity мені нічого невідомо.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, тобто повторюючи реторику зомобящика ти також погоджуєшся з їніми божевільними теоріями? Наприклад, що це зовнішній вплив, що рашка підняла цей протест? Підозрюю що так, якщо ти називаєш протестуючих радикалами.
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

ухти ану а можна детальніше чому саме 50%? А якщо 75%?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

У мене сусід вчора помер. Отримав другу дозу, стало ввечері погано з серцем. 2 тижні в лікарні. Записали як вмер від ковіду. Коли приймали в лікарню був тест негативний. Йому було 80+. Чого тягнув так з другою дозою і вирішив її взяти в розпал епідемії невідомо.
Кожен зробить свої висновки.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Я не повторюю ніяких риторик, не підписаний і не відслідковую "єдино вірні" ютюби, редіти чи фейсбуки, намагаюсь аналізувати факти. Наразі все що бачу це чуваків з якоїсь організації без оголошених цінностей, які маніпулюютб масами задля якоїсь мети. Вони назвали цей рух Convoy, якраз в період прийняття рішення про обовязкову вакцинацію тракерів, мобілізували водіїв, під лозунгами які їм зрозумілі, а потім плавно перекочували в стан "геть мандати". В Канаді вони мають право це робити. Проте я не вбачаю в тих, про кого я нічого не знаю, якихось спасителів.

Цифра 50% відображає ймовірний рівень вакцинації (я думаю було би набагато менше) якби не було певної політики стимулювання. Я не знаю, чи 75% вакцинованих є достатнім рівнем, для цього потрібно володіти реальними цифрами що базуються на конкретному штамі вірусу. Ідея масового вакцинування в тому, щоб запобігти експоненціцному росту заражень і звести його хоча б до лінійного, або сталого.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

RIP
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
02 лютого 2022, 17:14
Наразі все що бачу це чуваків з якоїсь організації без оголошених цінностей, які маніпулюютб масами задля якоїсь мети.
Цікаво, що ми бачимо одне і те саме.
Все що я бачу це чуваків з якоїсь організації без оголошених цінностей, які маніпулюють масами задля якоїсь мети.
Вони назвали цей рух расистським і нацистським.
Манірулюють користуючись усіма можливими каналами, включаючи своє власне телебачення.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Сарказм не є аргументом. Давайте знову про секс поговоримо...
Можна посилання на cbc де вони говорять що це расистський рух?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Це не сарказм.
Ось посилання:

Код: Виділити все

youtu.be/sy-W-Joq27w?t=1960

Код: Виділити все

https://youtu.be/fNDMK3ho4uk?t=135
Crashed through the blockade? Боже боже яка плоска брехня...

Код: Виділити все

https://youtu.be/1CKawqzI7XE?t=199
знову про нацистів і свастики

Код: Виділити все

https://youtu.be/1CKawqzI7XE?t=249
Брехня що більшість підтримують.

Код: Виділити все

https://youtu.be/Zmm4D5t-wts?t=135
Турдо бреше про агресивних вандалів і так далі.

Код: Виділити все

https://youtu.be/Zmm4D5t-wts?t=694
Трюдо знову розповідає про Violence

Код: Виділити все

https://youtu.be/Zmm4D5t-wts?t=993
Турдо знову бреше про свастику

Код: Виділити все

https://youtu.be/KxuMjvrBsw0?t=243
CBC знову бреше про злих і недобрих людей

важко дивтитися їхню брехню якщо чесно. Можеш теж трохи посилань запостити smisha?
Чи ти думаєш вони одну правду сіять?
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Багатенько, при нагоді перегляну щоб більш предметно дискутувати.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Перше відео

Код: Виділити все

youtu.be/sy-W-Joq27w?t=1960
Вони знайшли якогось тракера який каже що страждає від антиковідних заходів, але не є учасником цього руху, бо рух не організований тракерами, що є правда, і просуває політичні вимоги, які не мають нічого спільного із потребами тракерів. Що саме тобі здається в цьому сюжеті таким, що не відповідає дійсності?
От я зайшов на сайт canada-unity.com, це вони є організаторами фанд райзингу що зібрав 10 млн, на сайті немає жодної інформації щодо події. Остання новина датована 21 грудня минулого року.
Відповісти

Повернутись до “Події”