Freedom Convoy 2022

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, так є відео. Є різні відео і фото з різних камер. Але тобі твої чесні медіа ніколи не покаже ці кадри. Вони показують ці відео але вирізають момент коли по протестувальниках пройшлись кіньми. Удачного пошуку відео :) я більше не шукаю ніяких відео і доказів бо це марна трата часу.
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Не треба в чомусь звинувачувати Смішу. Він хороша людина. Він не мав справи з ковідом, і базує свої знання на тому, що показують засоби масової інформації. І якщо віри їм, то в Оттаві зібрались білі расисти, які хочуть вбивати всіх вакцинованих. Тому така реакція цілком виправдана.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

UniformAlpha писав:
19 лютого 2022, 14:08
smisha писав:
19 лютого 2022, 13:27
Мирний протест з вимогою відставки уряду? Це вже не мирний протест. Це політична акція з метою зміни влади.
бо на початку протеста влада показала своє страшне рило. На початку протесту і я не думав про відставку а після всієї брехні і фашистських законів я бачу тільки один вихід або я звідси їду...
"Або я звідси їду...", це мені нагадало часи Майданів в Україні, коли тодішні звізди естради рвали горло, шо еслі еті націкі прідут к власті, то міня здесь нє будєт. Декілька з них таки поїхали, чим зробили величезну послугу всім українцям.

Немає великого значення що ти там думав, чи не думав. Мені цілком зрозумілі причини чому деякі мітингарі туди пішли, і я це підтримую. Але це як шукати позитивні моменти в російській революції, чи китайській революції. Організатори протестів, Тамара Ліч, лідерка сепаратиського руху Wexit, та інші менш дрібні, з самого початку подали ультимативний лист з вимогою відставки прем'єра. Це почалось як політична боротьба з самого початку, під яку мобілізували довірливих громадян. Те що я бачу, це те що мої потреби не співпадають з потребами організаторів протестів, я не вважаю що меншість на вулиці повинна диктувати свої вимоги більшості канадців. Можливо тому цей рух і не заручився широкою підтримкою населення і залишився рухом маргіналів. На диво, серед моїх знайомих цей рух підтримується людьми з більшим чи меншим рівнем вати в голові. Найбільше, що мені запамяталось, це фраза "Даже в саюзє такого нє біло", нє всьо же біло плохо, правда?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

UniformAlpha писав:
19 лютого 2022, 14:08
Vo_Vik писав:
19 лютого 2022, 13:22
Ніхто на форумі нікого не переконає.
ясне діло. Двом під ніс підставили докази неправильності їх підозр а вони тупо ігнорують. То шо там візит копів додому то був фейк? А куда зайшла розмова про приклади брехні legacy media? Це страшно якшо чесно саме це називається ignorance... Без образ але слово все ж глибоке.
"Без образ...", саме так говорять, коли намагаються образити. Хоча краще б просто пояснювали свою позицію. Ти можеш перечитати мої дописи по цій темі, я говорив що відео виглядає трохи сумнівним, а потім я додав, що навіть якщо це достовірне відео, то в ньому немає нічого сенсаційного. Я підьримую дії поліції, яка моніторить соц.групи в яких спілкуються учасники протестів, що мають на меті зміну влади. Мене особисто, як громадянина, діяльність таких активістів дуже турбує. Робота в соцмережах є стандартною процедурою для поліцейських в наш час.

Про які приклади брехні йде мова? Єдине що я памятаю в нашій темі, це те як Алекс зробив дамп з десятка відеокліпів на ютюбі, претендуючи, що там є докази брехні. В першому відео, яке я переглянув, нічого такого я не побачив. Далі я не продовжував. Я думаю шо справа просто в світогляді, тому ми і бачимо різне.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

UniformAlpha писав:
19 лютого 2022, 14:08
Vo_Vik писав:
19 лютого 2022, 12:32
Більшість населення гарячо підтримують дії уряду.
от ше один доказ шо сміша читає коментарі уривками
Що саме є доказом? Вовік написав фразу, яку неможливо було зрозуміти ані в контексті, ані граматично. Спішив можливо. На що я і запитав уточнююче питання. Після чогл все закінчилось. А дехто продовжує грати в шерлока.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
19 лютого 2022, 15:33
smisha, так є відео. Є різні відео і фото з різних камер. Але тобі твої чесні медіа ніколи не покаже ці кадри. Вони показують ці відео але вирізають момент коли по протестувальниках пройшлись кіньми. Удачного пошуку відео :) я більше не шукаю ніяких відео і доказів бо це марна трата часу.
Неконструктивна відповідь, як можна стверджувати, що є відео, якщо його ніхто не може знайти. Може воно і є, може його нема. Якщо його нема, то слова про потоптались кіньми не відповідає дійсності. Якщо є відео, тоді можна буде детальніше про це поговорити як про доказ дій поліції що не відповідав контексту ситуації.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »


274184446_10226773332182396_610576972161517419_n.jpg
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
19 лютого 2022, 15:44
Не треба в чомусь звинувачувати Смішу. Він хороша людина. Він не мав справи з ковідом, і базує свої знання на тому, що показують засоби масової інформації. І якщо віри їм, то в Оттаві зібрались білі расисти, які хочуть вбивати всіх вакцинованих. Тому така реакція цілком виправдана.
Не потрібно хворіти ковідом, щоб мати свою думку про події. Я не дивлюсь телебачення, бо немаю на це часу. Про цю подію дізнаюсь виключно з цього форуму, після чого шукаю в гуглі щоб перевірити що насправді відбувається.

До речі, серед організаторів є представники темношкірого населення? Можливо я пропустив.

Моя реакція базується на несприйнятті вуличного тиску меншості задля зміни влади в сучасній Канаді. Я вважаю, що за 10 млн можна було найняти хороших юристів серед своїх, і оскаржувати протипандемічні рішення влади в суді. Шанси були б набагато більші. Але що обрали органіщатори? Політичну гру на вулиці.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
19 лютого 2022, 17:45

274184446_10226773332182396_610576972161517419_n.jpg
Це вже краще. З цього і треба починати якщо ти щось стверджуєш.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ти правда віриш в те що можливо в суді щось довести в справі з тоталітарним режимом?
А звідки ти знаєш що це меньшість? Теж з форуму? ;) Я поняття немаю меньшість чи більшість чи на половину. Все завдяки брехливим медіа.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Ти ж не в Китаї живеш. Суд це єдиний формат захисту своїх прав, якщо ти вважаєш що їх порушено.

Меньшість, бо протести не стали масовими, вони все ще "протести тракерів". Чому кожна столиця кожної провінції не заблокована протестувальниками? Де всі ці маси які підтримують Тамару Ліч?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Не по темі
треба об'єднати обидві теми, бо вони будуть розростатись паралельно... і перенести з розділу "Дозвілля-Події" в "Політику".....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Парламент Канади у прямому ефірі розглядає правомірність застосування Акту про надзвичайний стан. Протягом семи днів парламент повинен або погодити або скасувати надзвичайний стан.
MPs push ahead with Emergencies Act debate as police and protesters face off outside

ParlVU live stream
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

бізнес є бізнес.... :-D :-D :-D

Opera Snapshot_2022-02-20_134319_www.amazon.ca.png
[/url]


Opera Snapshot_2022-02-20_134344_etsytees.com.png
[/url]
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
19 лютого 2022, 17:53
Ти правда віриш в те що можливо в суді щось довести в справі з тоталітарним режимом?
ти правда віриш, що при тоталітарному режимі конвой би доїхав до Оттави?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko писав:
20 лютого 2022, 14:56
Alex Diamantopulo писав:
19 лютого 2022, 17:53
Ти правда віриш в те що можливо в суді щось довести в справі з тоталітарним режимом?
ти правда віриш, що при тоталітарному режимі конвой би доїхав до Оттави?
"Ти правда думаєш що якби Росія хотіла воювати з Україною то Росія не завоювала б всю Україну за два дні?"
Я скористаюсь прийомчиками smisha і теж буду порівнювати з раісянами.
Я не знаю як би там було якби... Може режим ще недостатньо тоталітарний і тільки набирає розгін?
Подивимось чи наступний великий протест подібного масштабу буде можливий, чи почнуть одразу всіх вичислити по фейсбук і арештовувати банківські рахунки ваші щоб ви навіть за бензин по дорозі не могли б заплатити.
Ти правда віриш в те що тоталітарний режим виникає нізвідки одразу з безмежними можливостями?
---
Відповісти

Повернутись до “Події”