Футбол - ЧС 2026 в Монреалi

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Відповісти
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Футбол - ЧС 2026 в Монреалi

Повідомлення vip »

За вісім років в Монреалі можна буде побачити тих зірок футболу, які зараз ще десь в юніорках бігають :)
Anyway, ЧС-2026 буде проходити в Канаді-США-Мексиці. В Канаді три міста приймуть 10 матчей тому треба очикувати 3-4 гри. Наш стадіон найбільший порівняно з Торонто і Едмонтоном. Ванкувер відмовився ще раніше.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Це капець. Порозкидати чемпіонат по цілому континенті. Це щоб футболістів остаточно між іграми задовбати. 6 годин в літаку, перед тим 3 в аеропорту, і плюс ще в аеропорт і з аеропорту трансфери.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Це капець. Порозкидати чемпіонат по цілому континенті. Це щоб футболістів остаточно між іграми задовбати. 6 годин в літаку, перед тим 3 в аеропорту, і плюс ще в аеропорт і з аеропорту трансфери.
ну так замість розминки... плюс дороги хоч попротоптують :P
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Чудова новина! Через 8 років модна буле побачити кілька матчів в Монреалі. Крім того, ця подія дозволить відремонтувати олімпійський стадіон, який зараз тримається на чесному слові. Було б дуже шкода втратити такий обєкт.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Хоча перший чемпіонат де буде 48м команд. По 24 гри одночасно. Можливо дійсно однієї країни для цього замало. Я так розумію в Канаду і Мексику віддадуть групові матчі. А плейоф буде в штатах, щоб менше переїздити.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Vo_Vik писав:Хоча перший чемпіонат де буде 48м команд. По 24 гри одночасно. Можливо дійсно однієї країни для цього замало. Я так розумію в Канаду і Мексику віддадуть групові матчі. А плейоф буде в штатах, щоб менше переїздити.
США теж величезні, там теж літати треба з міста в місто.
Думаю що якийсь щонайменше чвертьфінал і Канаді залишуть бо там буде 48 групових і 32 плей-офф ігор.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Так але летіти з скажімо Монреаля в Мехіко сіті, це 6 годин. А Ню-Йорк -> Шарльтаун 3 години. Є різниця все ж таки.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Vo_Vik писав:Так але летіти з скажімо Монреаля в Мехіко сіті, це 6 годин. А Ню-Йорк -> Шарльтаун 3 години. Є різниця все ж таки.
Якщо брати годину до аеропорту, годину в аеропорті і ще годину в місці призначення до бази, то 7 годин від 10 годин не дуже відрізняються. :)
Команди після матчів повертаються на свої бази, між іншим
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Як на мене вболівальникам це також ускладнить життя. Щонайменше, якщо ти хочеш всюди бути зі своєю командою, то потрібно отримати візи в три країни.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

так чекайте-чекайте, я чомусь подумав про ЧС з футболу в Росії....
якщо в Канаді-США-Мексиці - то треба негайно брати в підрядчики компанію Ілона Маска, щоб по континенту для футбольних фанів Гіперлупи набудували! яка чудова нагода для технологічного прориву....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:Як на мене вболівальникам це також ускладнить життя. Щонайменше, якщо ти хочеш всюди бути зі своєю командою, то потрібно отримати візи в три країни.
Я так відчуваю, що велика частина вболівальників назад і не повернеться. Хіба що з Мексики.
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

smisha писав:Як на мене вболівальникам це також ускладнить життя. Щонайменше, якщо ти хочеш всюди бути зі своєю командою, то потрібно отримати візи в три країни.
Пригадую що і на минулих змаганнях в США ці проблеми виникали у людей. Не могли отримати візи.
Відповісти

Повернутись до “Події”