Assassin's Creed кіно

Українське і світове кіно та все що з ним пов'язане.
Відповісти
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Assassin's Creed кіно

Повідомлення ozi lucky »

гордість Квебеку ймовірно
по ідеї от-от має вийти, якщо тільки Vivendi не купить Ubisoft швидко (підступи тамплієрів? :-? )
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
igorsz
Повідомлень: 3
З нами з: 13 грудня 2016, 07:42

Повідомлення igorsz »

За перші дні премєри на Imdb рейтинг 9.1! цікаво який буде через місяць, але напевно крутий фільмец
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Щойно дивився трейлер... Так собі ) мені все щось не дуже подобається з того що знято останнім часом. Може справа в мені...
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

весь прикол фільму в тому, що він передає філософію гри, досить відомої і створеної саме в Монреалі. є орден Асассинів і вони будь-якими способами не дають сконцентруватись владі в одних руках. є орден Тамплієрів - які мають за мету контролювати людство будь-якою ціною. ну це якщо в двох словах - філософія набагато ширша (хто я, де ми, що ми, тощо). ну і за що я гру полюбив - в перших 3 частинах можна було бігати по старовинним місцям, по дахам, залазити у всякі святі місця, коротше відчути себе перенесеному назад в музеї історичної реконструкції. пейзажі, види, атмосфера, музика, деталізація неймовірні. щоправда як вийшла частина про асасинів вже в Північній Америці - то стало не так цікаво - який прикол по віртуальних деревах і пагорбах лазити - тобто архітектури старовинної катма, то й не так цікаво в грі подорожувати (ну це суб"єктивно). а трекінгом по природі набагато цікавіше вживу...
думаю в фільмі вони постарались передати красу старовинних місць, неймовірні трюки й спецефекти, а також звісно філософію... тобто ідейний меседж.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Кіно”