Артисти просто бояться

залишайтеся на хвилях музики, діліться новинками та враженнями.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:Як на мене атисти себе показали достойно на Майдані. Я не очікував нічого від Потапа чи Повалій, тому їхня позиція мені одинакова.
Чи мають артисти йти стріляти? Так само, як і інші представники різних професій.
Ще раз підкреслюю - суспільна відповідальність пересічного українця і артиста різниться. Артист часто задає модель поведінки, бо перебуває на публіці постійно.

Іти в армію не означає сильно стріляти. Принц Чарльз багато стріляв в Афганістані чи Іраці?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

http://tsn.ua/ukrayina/voyaka-aktor-yak ... 50030.html

Ось приклад.... Актор щоправда, не артист відомий, в якого багато фанів і який є для багатьох моральним авторитетом абощо...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав:http://tsn.ua/ukrayina/voyaka-aktor-yak ... 50030.html

Ось приклад.... Актор щоправда, не артист відомий, в якого багато фанів і який є для багатьох моральним авторитетом абощо...
Еще раз повторю:человек,в ожидании отъзда,сидящей у экрана компьютера,с моей точки зрения не имеет морального права призывать других рисковать своей жизнью под пулями
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав:...человек,в ожидании отъзда,сидящей у экрана компьютера,с моей точки зрения не имеет морального права призывать других рисковать своей жизнью под пулями
а хто вам сказав, що мене під кулями не було? ми ж абсолютно незнайомі... в мене чомусь така впевненість засіла, виходячи з вашої громадської позиції, що я ризикував більше ніж ви, коли був час ризикувати....

вважаю перехід на особисті абсолютним неконструктивом, яким так славляться "разговори", і які я свідомо через це оминав багато років...

але. об"єктивно. людина, яка є "еталоном" для певних груп суспільства має більшу суспільну відповідальність, ніж людина, що є "містер ніхто" в тому ж суспільстві.
і якщо ти вже зарубаєш "бабос" на шоу, то будь доброю людиною... май відповідальність(!), як завжди приходить з популярністю.
це стосується не просто артистів по професії (погодьтесь артист "по професії" звучить трішечки по-дебільному). це стосується популярних артистів, які взяли на себе мужність насолодитись прихильністю і захопленням тисяч, якщо не мільйонів, а тепер не розуміють навіщо їм щось робити, якщо все начебто "нормально" і "життя продовжується".
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав:а хто вам сказав, що мене під кулями не було?
а доведіть.Ніхто Вас за язик не тягнув.Без доказів-це пусті слова
ozi писав:ми ж абсолютно незнайомі...
Саме тому Ваш призив до інших визиває неповагу.Ви вибрали розваги на форумі.Хлопці пішли на війну.Кожен з них також останні 5 років мав справи в які вкладав сили.Кожен взяв на себе свою відповідальність за власні дії.
Моя щира подяка і низкій уклін тим,хто зараз воює за те,щоб Украіна зберегла кордони
ozi писав:вважаю перехід на особисті абсолютним неконструктивом,
Нагадую:сюжет був про страх.Про те,що Україна ще довго буде повертатится до нормального життя.А Ваш штучний пафос щодо життя інших під час бойових дій в країні -це вже зовсім інша тема.
Вас за язик ніхто не тягнув.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав:
ozi писав:....
Нагадую:сюжет був про страх.Про те,що Україна ще довго буде повертатится до нормального життя.А Ваш штучний пафос щодо життя інших під час бойових дій в країні -це вже зовсім інша тема.
Вас за язик ніхто не тягнув.
патріотизм це не пафос.
безвідповідальність відомих артистів - це ненормальна громадянська позиція.
популярність - це відповідальність.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Війна ведеться не тільки на передовій... і "диванна сотня" також відіграє в цій війні свою роль....

Так що давайте утримаємось від взаємних звинувачень і міряння цюцюрками... :)

Від цього даний ресурс тільки виграє..... :drinks:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

А на рахунок відомих артистів.... звідки вони беруться?... та звідтиж звідки і політики.... МИ ЇХ ОБИРАЄМО.... в смислі, ходимо на їхні концерти, купуємо диски і т.д. ... тобто робимо свій внесок в їхнє становлення.... своєю лояльністю розбещуємо їх.... навіть після того як вони зсучуються (магілєвская, білик, анілорак ...) ми мовчимо в тряпочку.... то чи вправі ми вимагати від них патріотизму?.... ЦЕ МИ ЇХ ТАК ВИХОВАЛИ!....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

а як ми ще їх можемо перевиховати? вони нікуди не дінуться з цієї країни і будуть далі демонструвати свій латентний колабораціонізм...
я їх ніколи не слухав - але від того вони менш популярні не стали.
треба вимагати від них робити те, що вони зобов"язані. а саме бути патріотами (принаймні на публіку), а не нікчемами.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав:патріотизм це не пафос.
На фоні особистого небажання іти до Нацгвардіі,з поважної причини(тобто інші не мають поважних причин),це не патріотизм.Це порожній пафос:
ozi писав:... А відбувається війна, коли треба воювати, коли не вистачає добровольців в другий батальйон Національної гвардії, що туди вже навіть дівчата йдуть. Артисти могли б піти в цей батальйон, щоб показати, що має робити кожен, що це велика честь....
ozi писав:Вважаю, що не варто виправдовувати боязуство чи байдужість.Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
ozi писав:А якщо серйозно, то...
Все по черзі. Коли витратив на щось років 5 - то хочеться це щось до логічного завершення довести, яким би воно не було.
Перешкоди можуть бути тоді - коли через декілька місяці попросять інтерв"ю абощо.
"Богу - боже, а кесарю - кесареве" і "всьому свій час".
А тепер,увага!Повертаємся до першого повідомлення!Питання,хто із артистів згаданних у статті має іти до Нагвардії? :
odarka писав:У Київських концертних залах скасовують концерти російських виконавців
Зокрема, гроші уже повертають за квитки на концерти Володимира Кузьміна, Олександра Розенбаума, Хору Турецького, Сергія Пєнкіна, гуртів "Аліса", "Кукринікси", "Наутілус Помпілус", балету за участі російських зірок та на виставу Юрія Куклачова.
Як вдалося з'ясувати кореспондентові "Української правди. Життя", у балеті "Дон Кіхот", який мав відбутися 24-го квітня у Національній опері України, за участю російських зірок Сергія Полуніна та Катерини Крисанової, тепер танцюватимуть українські зірки.
У національній опері повідомили, що балет відбудеться, але уже без російських танцюристів.
http://life.pravda.com.ua/society/2014/04/22/164639/
Американські групи "Korn" і "Soulfly" не приїдуть з концертом до Києва.
Музиканти скасували свій виступ 16-го травня "у зв'язку з непростою політичною обстановкою на Україні", повідомили організатори концерту.
"Групи до останнього збиралися порадувати українських шанувальників своїм виступом, але, на жаль, у зв'язку з напруженою обстановкою в країні, американське посольство рекомендує своїм громадянам поки утриматися від поїздок на Україну", - йдеться у повідомленні.
http://life.pravda.com.ua/culture/2014/05/12/167919/
ozi писав:безвідповідальність відомих артистів - це ненормальна громадянська позиція.
популярність - це відповідальність.
Повторюю питання.Хто з артистів має іти до Нацгвардії?Мабудь группа "Korn" і "Soulfly"?З “хору Турецького” взагалі можно створити окремий батальон.А зірки балету,(згадували російських) ,взагалі,це саме те,що треба у Нацгвардії

Якби кожен починав з себе,а не закликав інших Україна не була би там,де вона зараз є.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав: На фоні особистого небажання іти до Нацгвардіі,з поважної причини(тобто інші не мають поважних причин),це не патріотизм.Це порожній пафос...

Якби кожен починав з себе,а не закликав інших Україна не була би там,де вона зараз є.
для людини, яка не хоче жити в даній країні я зробив набагато більше, ніж ті що в цій країні житимуть і нічого крім неї не бачитимуть. моя совість чиста.
якби було більше таких як я - то і війни б не було, і мудаковича ще в перші два місяці скинули.
хто в ліс, хто по дрова.
як на мене ви вигороджуєте нікчемство інших, ймовірно навіть з якихось власних мотивів. Фрейд вам в поміч
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

San-Frankivsko писав:А на рахунок відомих артистів.... звідки вони беруться?... та звідтиж звідки і політики.... МИ ЇХ ОБИРАЄМО....
так, з артистами є щось схоже до політиків - ми їх не обираємо. Наприклад, ти не ходиш на концерти повалій, але вона вважається популярною. Так само ти не голосував за яника, але він був президентом. Ми живемо в світі, де президент той, за якого ми не голосували, а популярними вважають артистів, яких мало хто слухає. Це все бізнес. По телевізору просувають галіму попсу, а по шустеру - ідіотів.
Відповісти

Повернутись до “Музика”