Артисти просто бояться

залишайтеся на хвилях музики, діліться новинками та враженнями.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Артисти просто бояться

Повідомлення odarka »

У Київських концертних залах скасовують концерти російських виконавців
Зокрема, гроші уже повертають за квитки на концерти Володимира Кузьміна, Олександра Розенбаума, Хору Турецького, Сергія Пєнкіна, гуртів "Аліса", "Кукринікси", "Наутілус Помпілус", балету за участі російських зірок та на виставу Юрія Куклачова.

Як вдалося з'ясувати кореспондентові "Української правди. Життя", у балеті "Дон Кіхот", який мав відбутися 24-го квітня у Національній опері України, за участю російських зірок Сергія Полуніна та Катерини Крисанової, тепер танцюватимуть українські зірки.

У національній опері повідомили, що балет відбудеться, але уже без російських танцюристів.
http://life.pravda.com.ua/society/2014/04/22/164639/

Американські групи "Korn" і "Soulfly" не приїдуть з концертом до Києва.

Музиканти скасували свій виступ 16-го травня "у зв'язку з непростою політичною обстановкою на Україні", повідомили організатори концерту.

"Групи до останнього збиралися порадувати українських шанувальників своїм виступом, але, на жаль, у зв'язку з напруженою обстановкою в країні, американське посольство рекомендує своїм громадянам поки утриматися від поїздок на Україну", - йдеться у повідомленні.
http://life.pravda.com.ua/culture/2014/05/12/167919/
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Не знаю хто як думає а особисто я і мої друзі, моя сім'я вважає що зараз зовсім не до концертів і фестивалів в Україні :(
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Я також.
Ми слідкуємо за 4 сезоном "голоса країни".Під час трауру в Одессі вони перенесли программу.Але через тиждень,коли почалася бійня в Маріуполі,вже нічого не переносили-"війна війною,а спів за розкладом"
Більш того,в складі жюрі россійський співак.На сайті "Голосу" люди пишуть комментраіі,щоб він оголосив своє ставлення до подій,щоб не було з Валерією,яка в минулому проєкті була тренером,а потім наплювала на українців підтримавши Путіна в його діях щодо України
Але в українській громаді то саме.У лютому вдминили щорічне свято святого Валентина у Софії,начеб- то із-зі подій в Україні.Але під час подій в Одессі було святкування "Українського часу".Навіть хвилини мовчання не було
Мабудь нас,таких радикальних,що думать що зараз не до свят,небагато
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Артисти просто в переважній більшості в нас це не еліти - а звичайні люди. Звичайні ж люди не хочуть усвідомлювати того що відбувається. А відбувається війна, коли треба воювати, коли не вистачає добровольців в другий батальйон Національної гвардії, що туди вже навіть дівчата йдуть. Артисти могли б піти в цей батальйон, щоб показати, що має робити кожен, що це велика честь.
Еліти б пропустили все що відбувається через душу і передали б це громадянам через свою творчість.
Наші ж артисти в переважній більшості просто лихварі підсліпкуваті, які не хочуть бачити те, що є, вибудовуючи всілякі психологічні буфери, ховаючись в шоу.
Люди не хочуть дивитись на речі широко відкритими очима, а хочуть якось забутись, типу - а може обійдеться, а може не все так погано.
Все погано і це треба усвідомлювати. А не обертатись в сторону і очковтирательством займатись....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав: Звичайні ж люди не хочуть усвідомлювати того що відбувається.
Люди дуже добре усввідомлюють що відбувається.Але життя на цьому не зупинється
ozi писав:А відбувається війна, коли треба воювати, коли не вистачає добровольців в другий батальйон Національної гвардії, що туди вже навіть дівчата йдуть.
Я думаю ви добре розумієте чтому так виходить :smile:
ozi писав:Артисти могли б піти в цей батальйон, щоб показати, що має робити кожен, що це велика честь.
Добре про це казати,сідячи переж екраном комп"ютера.Зараз,в тому безладді,коли ніхто не розуміє де свій,де чужї,саме арміі співаків і не вистачає.Може з початку військові до розуму візьмуться?Оті викладачі з військових закладів,чому вони навчили?Хай тепер показують "велику честь".
Гірко казати,ніяка це не честь у цій позорній,підлючий війні
ozi писав:Люди не хочуть дивитись на речі широко відкритими очима, а хочуть якось забутись, типу - а може обійдеться, а може не все так погано.
Все погано і це треба усвідомлювати. А не обертатись в сторону і очковтирательством займатись....
Люди бояться за своє життя і своі родини.Це нормально І не нам їх судити.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Треба піднімати бойовий дух. А популярність - це ще й відповідальність. Так само як гроші і влада.
Коли популярна людина подає поганий приклад боячись за своє життя і чекаючи поки хтось до розуму візьметься - то це, вибачте мене, нікчемтсво.
Вважаю, що не варто виправдовувати боязуство чи байдужість.
Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

щоб вимагати від артисті проявів активної громадянської позиції, потрібно щоб суспільство займало активну позицію щодо самих артистів... а то от, наприклад, Магілєвская ще від 2004р. активно підтримувала Хама... що не заважало їй успішно курсувати Україною і збирати повні зали на концертах... як своїх, такі всяких "ріалооо".... сумно....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
"білий білет" не є підставою для відмови з боку Квебеку...
(якщо, звісно, він у вас не пов'язаний з певними "веселими" хворобами... :wink: )

як і не є перешкодою для мобілізації... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав: Коли популярна людина подає поганий приклад боячись за своє життя і чекаючи поки хтось до розуму візьметься - то це, вибачте мене, нікчемтсво.
Ви їх тепер слухати перестанете?
ozi писав:Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
Вже може буде непотрібно.Бо не буде куди.Бо ця війна стане партизаньскою
Ви сам собі відповіли:
ozi писав:Вважаю, що не варто виправдовувати боязуство чи байдужість.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

San-Frankivsko писав:щоб вимагати від артисті проявів активної громадянської позиції, потрібно щоб суспільство займало активну позицію щодо самих артистів... а то от, наприклад, Магілєвская ще від 2004р. активно підтримувала Хама... що не заважало їй успішно курсувати Україною і збирати повні зали на концертах... як своїх, такі всяких "ріалооо".... сумно....
коло замкнуклося.Яка громадянська позиція такі і артисти :smile:
до речі,не забудьте відвідати "Пікардійську терцію" в Монреалі у червні :smile:
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

до речі,не забудьте відвідати "Пікардійську терцію" в Монреалі у червні
я б з превеликим задоволенням.... але от уже 5 місяців чекаю на медформи....

уже люди, що в один день зі мною фед.номер отримали, мають візи і чумадани пакують.... а у мене як пороблено.. :dash:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

odarka писав:
ozi писав: Коли популярна людина подає поганий приклад боячись за своє життя і чекаючи поки хтось до розуму візьметься - то це, вибачте мене, нікчемтсво.
Ви їх тепер слухати перестанете?
Попсу нашу я і не слухаю вже дуже-дуже давно... Які ваші музичні вподобання? Оголосите бойкот?
odarka писав:
ozi писав:Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
Вже може буде непотрібно.Бо не буде куди.Бо ця війна стане партизаньскою
Ви сам собі відповіли:
ozi писав:Вважаю, що не варто виправдовувати боягузство чи байдужість.
Позиція байдужості не змінилась - так само як це було на Майдані. В той час коли чортій що відбувалось в центрі міста - люди в транспорті вели себе наче нічого не відбувається. А багато-хто і взагалі відмовлявся дивитися новини і коли хтось щось казав, то така людина робила дуже здивоване і розгублене лице.
І ось саме це виправдовувати не треба.

До партизанської війни до речі підготовка вже йде повним ходом - так що не бійтеся.

Це ненормально вести себе як в мирний час, коли йде війна. Це і є боягузство. Хоробрі беруть відповідальність. Боягузи продовжують ніжитись в богемі. Це і є нікчемство. Тобто неспроможність нести відповідальність, яка приходить автоматично з популярністю. Це в тому числі.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

San-Frankivsko писав:
Якщо Квебек мені вліпить відмову (а в мене білий білет) - то я з радістю в ту Нацгвардію запишусь....
"білий білет" не є підставою для відмови з боку Квебеку...
(якщо, звісно, він у вас не пов'язаний з певними "веселими" хворобами... :wink: )

як і не є перешкодою для мобілізації... :)
:sarcastic:

А якщо серйозно, то...
Все по черзі. Коли витратив на щось років 5 - то хочеться це щось до логічного завершення довести, яким би воно не було.
Перешкоди можуть бути тоді - коли через декілька місяці попросять інтерв"ю абощо.
"Богу - боже, а кесарю - кесареве" і "всьому свій час".
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

ozi писав: Коли витратив на щось років 5 - то хочеться це щось до логічного завершення довести, яким би воно не було.
Я терпеть не могу пустых,пафосных призывов.Почему Вы думаете что Ваши 5 лет дороже годов,которые артисты инвестировали в свое творчество?
И тем более,призывать идти в батальон,под пули,может тот,кто уже на передовой.А не тот,кто делает теоретические выкладки про то,что кто-то "должен подавать пример" .В период,когда армия показала несостоятельность,когда люди в форме предали страну которой давали присягу,когда в стране нет настоящего лидера -проще всего "перевести стрелки" на другого,который "должен".
Артисты бояться ехать выступать.И это нормально.Но они не бояться об этом сказать,как о причине несостоявшегося концерта.А призывы к смелости других не чем,не лучше их отказа приехать с концертом
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

А я терпіти не можу тих, хто виправдовує боягузство і безвідповідальність ("моя-хата-з-крайство" так би мовити). Ймовірно ви мене плутаєте з теоретиком, який з дивану ніколи не встає. Йомовірно ви плутаєте пафос з звичайним патріотизмом. І з необхідністю піднімати бойовий дух, а не соплі жувати і за задницю свою триматись з усіх сил.
Боятись нормально. Всі бояться. Але що людина робить з своїм страхом далі - ось це вже інше.

5 років творчості в країні з бажанням в ній далі жити і 5 років підготовки до міграції через небажання жити в даній країні - це трошки різні речі. Думаю ви, як мігрант, мали б це зрозуміти.
Для мене було дуже приємною несподіванкою те, що я побачив на Майдані. Я не вірив своїм очам, що українці на таке здатні. І не ходив, до речі, туди, поки не прийняли ті дибільні закони від 17-го числа....

Ще раз підкреслюю - суспільна відповідальність пересічного українця і артиста різниться. Артист часто задає модель поведінки, бо перебуває на публіці постійно. Це елементарне обумовлення, яким на різних рівнях і у різних ступенях просякнуте все життя людське....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Як на мене атисти себе показали достойно на Майдані. Я не очікував нічого від Потапа чи Повалій, тому їхня позиція мені одинакова.
Чи мають артисти йти стріляти? Так само, як і інші представники різних професій.
Відповісти

Повернутись до “Музика”