Подорож в UK

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Подорож в UK

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Буде справедливо якщо я одразу напишу наскільки я не люблю подорожувати...
Здається я можу назвати не так уже й багато речей які я відверто ненавиджу: голубці, тупість і туризм. Подорожі бувають різними. Подорожувати на мото чи авто з зупинками в прекрасних місцях де так мало прекрасних людей я дуже люблю. Їхати ж до якихось пірамід, чи до якоїсь вежі для мене те саме що давитися голубцями день і ніч.

Зі своєю фантазією я можу уявити себе справжнім мандрівником. І навіть якби це було в моїй крові я б нізащо не поїхав подорожувати в Велику Британію.

У мене практично не було вибору і я не міг відмовитися від пропозиції поїхати у відрядження. То ж я провів тиждень у Лондоні і тиждень у Мебріджі.

Звісно ж в будь чому негативному можна знайти трішки позитивного, з чого я і почну.

Всюди англійська мова :)
Для мене, людини якої взагалі не розуміє франсе, це надзвичайний бонус. Всі говорять чітко і всі розуміють мене з першого разу. Ну, деколи, бувало таке що я нічорта не розумів... Але таке бувало рідко. Думаю всі уже чули про різноманітні акценти в UK. І правда, буває таке що дуже важко зрозуміти людину. Всі знаки, карти, все на англійській! Щоправда теж трохи дивній :) наприклад ми якось бачили величезний знак DEAD SLOW. Такого в Канаді не бачив.

Дуже красива і місцями дивакувата архітектура.
Я б нізащо не поїхав кудись заради архітектури, але раз я там уже опинився то можу сказати що місцями дійсно красиво. Особливо красиво гуляти берегом в Лондоні, біля Лондонського Ока (на якому ми не покатались).
Дуже раджу походити своїми ногами по Лондону. Автобусні тури це какашка круто, але на ногах помічаєш значно більше деталей. Раджу пройти кілька мостів біля Лондонського Ока. Така прогулянка може зайняти з годину але воно того варте. Раджу пройтись там вечором. Ми були в Вересні, там на березі постійно купа людей і море ресторанів. Дуже цікаві враження.
ldn00.jpg
ldn01.jpg




З того що мені не сподобалося загалом в UK:

Їжа.
Можливо це справа звички але все було несмачно. Майже все, за весь тиждень в Лондоні мені сподобалась одна піца. Все решта: ресторани, фастфуб (subway, mccrap etc.) до біса не смачно. МкДональдс досить близький до нашого Монреальского але всерівно не те. В Кембріджі, готель Holiday Inn, були непогані сніданки. Багатий вибір і оооо, цей справжній апельсиновий сік :)

Ціни.
До біса все дорого. Один обід на двох в ресторані від 34 до 55 фунтів. По супер крутих ресторанах ми не ходили :)
Один квиток на потяг Great Northern в одну сторону з Лондона в Кебрідж (чи навпаки) - 16-18 фунтів. А є люди які так їздять кожного дня на роботу і витрачають по 500-600 фунтів на місяяць тільки на один транспорт.
Квиток на Лондонське Око - 50 фунтів. Причому треба замовляти за день - два, квитки швидко розбирають. Квиток на автобусний тур на цілий день (можна їздити на їхніх автобусах цілий день) - 25 фунтів. Не сменртельно доорго, але одне до одного і виходять серйозні витрати. Про готелі нічого не можу сказати, оскільки залишалися ми в досить дорогих готелях і платили близько 2к за тиждень в Лондоні і 1.2к в Кембріджі. Якби я подорожував за свій рахунок то за готель стільки б не платив :\

Ввічливість.
Всім плювати, сумно. Люди з кислими мордами всюди. На тому ж вокзалі ні "добрий день" ні "дякую". Ваш "добрий день" чи "як справи" просто проігнорують, то ж не витрачайте час.
Чим далі від центру тим все гірше, особливо не сподобалися райони де одні "приїжджі".

Безпека.
Не думав що я про це напишу, бо ніколи не звертав увагу. Проте коли ми їхали з Кембріджу в Лондон а після мали їхати в аеропорт... Один з "приїжджих" підірвав недовибухівку зроблену своїми кривими ручками в метро (tube). Їхали ми в потязі Northern Express і коли вийшли на вокзалі то я просто взяв убер до Аеропорту (40 фунтів). Ніякими метро (tube) користуватися не було бажання.

Лівосторонній рух це зло.

І нарешті найбільша для мене проблема - погода.
Надзвичайно депресивна сирість, постійні хмари та мінімум сонця з легкістю можуть зіпсувати настрій.

Не можу не згадати про різницю між Кембріджем і Лондоном.
Основна різниця - Лондон гучний, п'яний, сірий. Кебрідж - тихий, одноповерховий трохи сумний, тепліший ніж Лондон.
Якщо вам подобається Гаррі Поттер, а мені він трохи подобається, то Кембрідж це просто рай для любителів цієї казки. Мені здається моїй дружині сподобалося гуляти вечором по Кебріджу. Вулиці пусті, вузькі і трохи казкові. Принаймі наступного дня поки я був на роботі вона взяла тур по університету і зовсім про це не шкодує. Кембрідж значно тихіший (принаймі в Вересні), спокійніший і приємніший за Лондон.
За вікном нашого готелю в Кебріджі було поле по якому бігали зграйками зайці і бродили милі конячки. Така картина мені значно більше подобається ніж купа людей які як мурахи бігають по Лондону.
Трохи фото з Кембріджу :)
Ледь не забув, ще вечірній Кебрідж у мене асоціюється з грою Diablo, згадував дитинство :D
cmbr01.jpg
cmbr02.jpg
cmbr03.jpg
cmbr05.jpg
Якщо б у мене ще була можливість поїхати в UK, навіть безкоштовно, я б не поїхав. Так само як не поїхав би і в Індію, Китай чи росію.
Сподіваюся мої враження не зіпсують вашого вожливого бажання відвідати UK :)
Скоріш за все справа в тому, що я не дуже люблю от так подорожувати по чужих мені країнах.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

цікава розповідь. будь-які подорожі це інші країни... а які країни тоді не чужі?

в різних країнах по різному, по різному цікаво і по різному незвично
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, ну я б не проти подорожувати своїм авто можливо з друзями по Канаді. Було б цікаво і думаю мені б сподобалося :)
Можна по Америці. А от по самим темним місцям Африки чи Філіпін якось не дуже хочеться подорожувати... Незвичано, цікаво, але ну не дуже мені туди хочеться їхати.
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”