Суботні школи Монреаль

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Суботні школи Монреаль

Повідомлення Vo_Vik »

Народ, дайте хтось контакти суботніх українських шкіл в Монреалі.

Дякую
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

Вкладення
14054094_1757919437789432_4578542099740601968_n.jpg
14054094_1757919437789432_4578542099740601968_n.jpg (107.88 Кіб) Переглянуто 5738 разів
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Дякую.

Сидів чекав думав може ще хто відпише.
І всьо? більше нема?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я вже казав про це в одній з дискусій на цьому форумі.Таких повноцінних шкіл як у "гусских" з викладанням як мови та іншої "гуманітарки" так і математики , фізики та хімії у україномовної спільноти Монреалю нема.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Це специфіка останньої хвилі еміграції...

левовій частині новоприбулих "какая разніца".... :?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Хм... тоді що саме там викладають?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

для старших класів не знаю.....

а для меших: українську мову/літературу, народознавство, математику, малювання, вокал....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

Alex Geneve писав:Таких повноцінних шкіл як у "гусских" з викладанням як мови та іншої "гуманітарки" так і математики , фізики та хімії у україномовної спільноти Монреалю нема.

щоб таке заявляти - потрібно володіти інформацією, або хоча б прочитати оголошення вище, де написано, що в центрі викладається математика, фізика, хімія, біологія, інформатика.
це єдина така українська школа, яка надає такі предмети.
інші школи це - Українська Школа ім. Митрополита Андрея Шептицького та Ілларіона при Софії.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

savako писав:
Alex Geneve писав:Таких повноцінних шкіл як у "гусских" з викладанням як мови та іншої "гуманітарки" так і математики , фізики та хімії у україномовної спільноти Монреалю нема.

щоб таке заявляти - потрібно володіти інформацією, або хоча б прочитати оголошення вище, де написано, що в центрі викладається математика, фізика, хімія, біологія, інформатика.
це єдина така українська школа, яка надає такі предмети.
інші школи це - Українська Школа ім. Митрополита Андрея Шептицького та Ілларіона при Софії.
Вчіться більш тайлерантно відноситись до критики.Щоб володіти якоюсь інформацією треба мати ії ресурси.Ваше оголошення схоже на "афішу" Остапа Бендера "У місто приїхав індійський маг-чарівник ".Що інформативного у ньому чи сторінці з фейсбуку ? Де програми навчання ,де викладацький колектив, де спонсори? Ви хоча б у москалів трохи досвіду перейняли що до інформаційної підтримки та управління такими закладами.

http://gramota.com/
https://mechtacenter.com/

Не ображайтеся але якщо ви хочете дійсно серьозно підходити до справи то треба спершу вивчити предмет а вже потім займатися ним.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Брати Райт починали з ремонту велосипедів.... :)

в москалів школи також не стартували з того рівня, що є зараз....

пройде час, і українська школа також займе свою нішу.... тим більше, що певний прогрес є...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

1
Востаннє редагувалось 12 квітня 2017, 19:35 користувачем savako, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

Alex Geneve писав:Вчіться більш тайлерантно відноситись до критики.Щоб володіти якоюсь інформацією треба мати ії ресурси.Ваше оголошення схоже на "афішу" Остапа Бендера "У місто приїхав індійський маг-чарівник ".Що інформативного у ньому чи сторінці з фейсбуку ? Де програми навчання ,де викладацький колектив, де спонсори? Ви хоча б у москалів трохи досвіду перейняли що до інформаційної підтримки та управління такими закладами.
таких "співаків на папері" - хоч відбавляй, а щось зробити - то нехай інші.

дизайнер - звернися до дирекції, запропонуй послуги з оформлення оголошення,
веб-дизайнер - запропонуй керувати сайтом,
маєш машину - привези перекуску, збери та розвези дітей,
повар - запропонуй робити ту саму перекуску,
вчитель - іди викладай.
тут дискусії нема чому вести.

а пропозицію "перейняти у москалів трохи досвіду " - обовязково передам дирекції. не знаю, як вони до цих пір до цього не додумались.....
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Geneve писав:... Де програми навчання ,де викладацький колектив, де спонсори? Ви хоча б у москалів трохи досвіду перейняли що до інформаційної підтримки та управління такими закладами.
...
я про місцевий рівень освіти взагалі нічого не знаю, ніякого уявлення. але в любому випадку думаю, що краще фізику-математику дитині самому пояснювати додатково, ніж надіятись на вчителів.

думаю в Монреалі дуже-дуже багато різних спільнот, в яких є чого вчитись в галузі освіти. і на росіянах світ клином не зійшовся. вони одні з багатьох.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

ozi писав:
Alex Geneve писав:... Де програми навчання ,де викладацький колектив, де спонсори? Ви хоча б у москалів трохи досвіду перейняли що до інформаційної підтримки та управління такими закладами.
...
я про місцевий рівень освіти взагалі нічого не знаю, ніякого уявлення. але в любому випадку думаю, що краще фізику-математику дитині самому пояснювати додатково, ніж надіятись на вчителів.

думаю в Монреалі дуже-дуже багато різних спільнот, в яких є чого вчитись в галузі освіти. і на росіянах світ клином не зійшовся. вони одні з багатьох.
Єге-ж от це і я по то кажу.Переймати досвід необхідно у будь якої громади, якщо звичайно він позитивний та на користь справі.Що до навчання то тим москальські школи и "беруть" учнів старших класів бо надають повноцінну підготовку до колледжу по точним наукам.Самі батьки дуже рідко можуть на такому рівні надати знання предметів.А репетитори тут коштують досить дорого.Це до речі один з багатьох прикладів що необхідно переймати з їх досвіду.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2017, 22:44 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

savako писав:
Alex Geneve писав:Вчіться більш тайлерантно відноситись до критики.Щоб володіти якоюсь інформацією треба мати ії ресурси.Ваше оголошення схоже на "афішу" Остапа Бендера "У місто приїхав індійський маг-чарівник ".Що інформативного у ньому чи сторінці з фейсбуку ? Де програми навчання ,де викладацький колектив, де спонсори? Ви хоча б у москалів трохи досвіду перейняли що до інформаційної підтримки та управління такими закладами.
таких "співаків на папері" - хоч відбавляй, а щось зробити - то нехай інші.

дизайнер - звернися до дирекції, запропонуй послуги з оформлення оголошення,
веб-дизайнер - запропонуй керувати сайтом,
маєш машину - привези перекуску, збери та розвези дітей,
повар - запропонуй робити ту саму перекуску,
вчитель - іди викладай.
тут дискусії нема чому вести.

а пропозицію "перейняти у москалів трохи досвіду " - обовязково передам дирекції. не знаю, як вони до цих пір до цього не додумались.....
Власне кажучи мені до дупи що ви там передавати будете.Якщо ви настільки бовдур що замість того щоб поради слухати починаєте виконувати "керівні" функції як-то "візьми,зроби,відвези" то який сенс подальше спілкування вести.З якої "забави" я маю щось там робити це-ж ви тут свої "афіші" вивішуєте ось ви і займайтеся.Ну а тим більше ви-ж усе знаєте як то воно функціонує то що тут вам можна порадити.Як то кажуть bonne chance. :-D
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Що за тролінг? Будь яка собака може гавкати, а роблять справу одиниці. Здається і так понятно що savako прийняв твоє зауваження до уваги. Чи ти хочеш щоб він тобі покланявся?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”