Суботні школи Монреаль

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Geneve писав:....Як то кажуть bonne chance. :-D
ні це не тролінг. ви професійний дизайнер-програміст. діти чекають від вас програми по навчанню веб-дизайну і веб-девелопменту (звісно, вони це самі можуть вивчити, якщо дуже захочуть, але краще допомогти.......).
з миру по нитці, шановний! :ok:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

UniformAlpha писав:Що за тролінг? Будь яка собака може гавкати, а роблять справу одиниці. Здається і так понятно що savako прийняв твоє зауваження до уваги. Чи ти хочеш щоб він тобі покланявся?
По перше я з вами бички у подвірьях не смалив що би на ти переходити по друге де ви тут тролінг бачите? Я наприклад у його відповіді лише сарказм помітив тому й відповів ну то його справа.Те що роблять якусь справу ну-й добре я що щось проти маю ? Хотів порадити де-що але бачу тут усі занадто розумні і без моїх порад обійдуться. Що до участі у цьому прожекті то я ніякого смислу для себе тут не бачу у тому вигляді як воно є наразі та й часу нема.Нехай інші "тягнуть воза " та " на граблі наступають".
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А що ти можеш порадити? Ти вчитель за професією і щось в цьому тямиш? Порада "робіть як москалі" не схоже на пораду взагалі...
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

smisha писав:А що ти можеш порадити? Ти вчитель за професією і щось в цьому тямиш? Порада "робіть як москалі" не схоже на пораду взагалі...
Іще один титик з"явився я бачу тут виключно одна "школота" відписує.Можна уявити що відбувається у тих закладах де вони разом спілкуються якщо на форумі така стидоба. Є певні рівні спілкування коли людина зацікавлена у цьому то відповідно з "собак,мам" та інших обособлень вона не починає спілкування.Ну а на тему що порадити то єдина порада ретельно робити домашні завдання та вчитись правильно вести дискусії.Це стосується деяких форумчан а не дітлахів у школі.Стосовно слів "робіть як москалі" то їх у моїх текстах немає не треба перекручувати.Я казав "перейняти досвід" це різні речі.Хоча з вашим рівнем розвитку скоріш за все ці "дрібниці" вряд-чи чимось відрізняються тут можна казати патова ситуація.

І до речі тут хтось є з "адекватів" себ-то дійсно серьозних людей хто знає всі нюанси роботи тих-же москальських шкіл або армянської школи чи єврейських закладів ? Під "нюансами" я маю на увазі історії розвитку,юридична регістрація,фінансування, програми навчання,стратегічні спонсори,кількість учнів молодшої та старшої груп і т.п ? Адже це базова інфа за-для подальшого планування та розвитку подібних закладів .Це я про те якщо хтось це усе знає то і порад моїх не потрібно.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не бачу нічого поганого коли до людей звертаються як до рівних. Зазвичай люди із здоровим рівнем самооцінки з більш інтелігентних прошарків суспільства підтримують такий стиль спілкування. І тим більше не намагаються ображати свого співрозмовника.
Мені в офісі на початку роботи багато-багато разів робили зауваження коли я звертався на "vous". Це сприймається наче снобство.
По-друге, чому відмовлятися від сказаного? Ну сказав, що тобі більше подобаються російські школи, так відстоюй свою позицію. Можна навіть вєлікім магучім, якщо так тобі легше.
Наостанок, якщо тобі справді є що порадити засновникам і працівникам школи, то краще звернись безпосередньо до них. Я думаю що якщо школа орендує приміщення, платить податки і зарплату вчителям, то напевно з більшою частиною твоїх пунктів вже дали собі раду. Хіба що ти відкриєш секрет рецепту "робити як москалі", хоча навряд чи хтось цього потребує.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Geneve писав: Я казав "перейняти досвід" це різні речі.Хоча з вашим рівнем розвитку скоріш за все ці "дрібниці" вряд-чи чимось відрізняються тут можна казати патова ситуація.
у москалів вони перейняли досвід плести інтриги :-D

У 2014 році товариство “Зустріч” відкриває проєкт “українська гімназія”,вкладає кошти і підтягує споснсорів.
В березні 2015 дирекція гімназія проводить “державний переворот” в “Зустрічі” привівши до влади керівництво гімназії
https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=42&t=372
Потім нова управа-співробітники гімназії висмоктують “Зустріч” і покидають її,створивши в січні 2016 року нове товариство “оберіг”,тим самим вивевши гімназію з“Зустрічи” і зробивши приватним проектом
:good:
а ви кажете "спонсори" "досвід","адекват"
Це ж "гоп стоп!"
Аватар користувача
Радіо ТРЕМБІТА
Повідомлень: 46
З нами з: 14 вересня 2016, 11:35

Повідомлення Радіо ТРЕМБІТА »

Українська школа імені митрополита Андрея Шептицького.
000468_shkola V2_01.jpg
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

alysa писав:
Alex Geneve писав: Я казав "перейняти досвід" це різні речі.Хоча з вашим рівнем розвитку скоріш за все ці "дрібниці" вряд-чи чимось відрізняються тут можна казати патова ситуація.
у москалів вони перейняли досвід плести інтриги :-D

У 2014 році товариство “Зустріч” відкриває проєкт “українська гімназія”,вкладає кошти і підтягує споснсорів.
В березні 2015 дирекція гімназія проводить “державний переворот” в “Зустрічі” привівши до влади керівництво гімназії
https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=42&t=372
Потім нова управа-співробітники гімназії висмоктують “Зустріч” і покидають її,створивши в січні 2016 року нове товариство “оберіг”,тим самим вивевши гімназію з“Зустрічи” і зробивши приватним проектом
:good:
а ви кажете "спонсори" "досвід","адекват"
Це ж "гоп стоп!"
Саме така ситуація була в москалів з двадцять років тому.Тому я й казав що ліпше робити висновки з досвіду інших ані-ж самому "на граблі наступати". Якщо добре подивитися всі рівні розвитку таких закладів у інших громад то можна зробити на базі цього досвіду працездатний концепт який відповідає сучасному рівню.Що до "гоп-стоп" про який ви кажете то це відповідно "прожекти" двадцятирічної давнини.Така "схема" в сучасних умовах "мертвонароджена" і ніяких перспектив не має. Не маючи уяви як ,та за рахунок чого може існувати такий заклад у наші дні не можливо якісно розвиватися.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”