Українска земля потребуе вашої допомоги

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Українска земля потребуе вашої допомоги

Повідомлення badbob »

Українска земля потребуе вашої допомоги

Дорога діаспора, не в переносному а у прямому розумінні цієї пропозиції Українська земля потребує вашого захисту і вашої допомоги. Ваші знання і місцезнаходження як ніколи дають вам можливість не на слові а на ділі дати шанс українській землі зітхнути легше. Коли я приїхав в 2015 році в Україну мене уразила кількість сміття в Київських дворах, як я пізніше зрозумів далі від Києва справи йшли гирше. Потрібна агресивна усебічна освітня програма яка допомогла б українцям любити їх землю і відноситися до неї з любов'ю. Як проэкт пілот в якому ви можете узяти безпосередню участь наша група людей що піклуються про рідну землю просить Монреальську, Едмонтонскую і загалом усі українські діаспори які знаходяться на території Канади допомогти в придбанні декількох машин( можливо бувших у вживанні ) які стоять та працують в кожному вашому магазині і приймають пластикові пляшки, алюмінієві банки. Люба інформація стосована закупівлі та доставки ціх аппаратів в Україну важлива для нас. Будь ласка не залишайтесь байдужими, Планета а взагалі ваша земля потребує вашої допомоги. Ми розуміємо і усвідомлюємо що війна на південному сході є ніщо інше як рана, що кровоточить. Але як ви і кажите під час війни кожне місце де б ти небув є полем боя. І ми дуже бажаємо щоб наші хлопці повертаючись додому бачили удома порядок, Щоб коли ви пріїджаете на рідну землю відчували себе добре щоб ваша душа раділа за справу яку ми всі разом починаемо. Не залишайтеся осторонь все залежить від нас з вами. Кожен в промозі змінити світ на краще.


https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 08626.html

http://lemontri.fr/machine-ultra/

http://www.kijiji.ca/b-commercial-indus ... 45l1700281
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А посилання дійсно цікаві. Дякую, Андрію
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Будь ласка Олесь, було приемно зустрітися.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

badbob, я відокремив тему. Кнопка завжди там була :) Якщо немає, поділіться будь ласка скриншотами і ми виправимо помилку. Але наскліьки я розумію у інших форумчан вдалося створити нові теми.
Дякую за корисну ідею!
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

наскільки я розумію, на пляшках що запихаються в таку машину має бути маркування відповідне. інакше машина їх не прийме. навіть якщо купити таку машину та в Україні десь поставити - як вмотивувати виробників маркувати їхні пляшки?

з приводу прибирання вулиць від сміття - в Україні вже давненько діє наступна громадська організація - https://letsdoitukraine.org/ - зробимо Україну чистою разом. більше того це навіть міжнародний рух. з ними можна кооперуватись і брати участь.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

В данім випадку мова не йде про просто прибирання. Зібране сміття всеодно залишається. Нині близько шести відсотків території України так чи інакше пов"язані зі складуванням сміття. Йдеться про запровадження культури сортування й переробки
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

Алекс дякую вам за поміч. Я помятаю що дуже просто робив нові теми але зараз неможу бачити цю кнопку - :))))
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

badbob писав:Алекс дякую вам за поміч. Я помятаю що дуже просто робив нові теми але зараз неможу бачити цю кнопку - :))))
якщо зайти в будь яку категорію (форум чи суб-форум) то на початку і в кінці сторінку в лівому куті є кнопка "Нова тема".
---
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

ozi на пляшках неповинно бути ніякої маркіровки, машина сама відрізняе чи то е литрові чти то е мілілітрові емкості, машина відрізняе алюмініеву банку. Та звичайно на машинах маркеруется великими картинками які сорти банок ця машина моче приймати.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 530 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ще з 4-5 років тому в Франківську в дворах з'явились контейнери для збору пластику
screenshot.48.jpg
screenshot.48.jpg (39.11 Кіб) Переглянуто 5968 разів
на початку люди кидали туди все підряд... але десь за пів року уже чемно сортували....

три таких кошики заповнювались під зав'язку десь за два дні.... далі починали рости гори пластику....

тобто привчити людей сортувати сміття не так уже й складно.... проблема, це вчасно його вивезти (щоб не росли гори) і переробити...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

recycling.jpg
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

badbob писав:ozi на пляшках неповинно бути ніякої маркіровки, машина сама відрізняе чи то е литрові чти то е мілілітрові емкості, машина відрізняе алюмініеву банку. Та звичайно на машинах маркеруется великими картинками які сорти банок ця машина моче приймати.
добре, я просто уточнюю як та машина працює... бо в Монреалі наприлад така штука приймає тільки пластикові пляшки і жестянки. і на них має бути маркування (якесь невидиме чи що) - інакше не прийме. в інших країнах де я бачив такі апарати в мене не було можливості їх випробувати. тут же приймає не все (не прийма деякі марки жестянок з-під пива, деякий пластик, якщо з кокаколи здерти наліпку з назвою - не прийме).

з приводу спеціальних контейнерів для сміття на переробку - вони і в Києві вже давно стоять.
думаю є компанія в Україні яка цим активно займається по всіх великих містах. наскільки я зрозумів - вони це роблять не для того, щоб його десь складати просто, тобто вони його перероблюють, використовуючи як другорядну сировину для чогось.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Перепрошую, де в Києві стоять такі контейнери? Немає. Були спроби в інших містах почати це. Бачу світлину контейнера (сітчаного) в Франківську. В Черкасах де мешкають мої батьки теж таке починали. Збирали, але не налагодили з переробкою. Тому й заниділа справа. Зараз мова і йде, саме про переробку зібраних. Себто, зібрати не проблема. Я його подрібнити, спресувати, й передати далі для переробки. Є люди які готові пластиковий посуд не в смітник кидати, а у відповідного призначення контейнер або апарат. Тому і намагаємось підшукати саме апарати які можуть і збирати, і дрібнити пластик. Куди діти його потім - вже не є таємницею
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

В Квебеку такі машини є частиною екосистеми з переробки. Коли ти купляєш в магазині то платиш за тару окремо. Потім коли здаєш тару, тобі повертають гроші. Пляшки можна здати в деяких депанерах та супермаркетах прямо на касі, і не потрібно шукати машини. Не впевнений що відсутність машин є перепоною в організації переробки сміття в Україні.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

приймають не всі пляшки. в одному магазині наприклад в мене відмовились приймати пляшки Hoegaarden, Leffe же прийняли без проблем. мотивували тим, що в їх магазині Hoegaarden не продається.
прямо на касі здається скляна тара (в IGA). пластик і жестянки - в автоматі.
в депанерах і куштарі ще не перевіряв. треба буде спробувать
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:Перепрошую, де в Києві стоять такі контейнери? .....
та вже років сім якщо не більше. сам сортував постійно
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”