Програмістом з "нуля" - Монреаль

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

65К це зарплатня сеньйора? На нашій фірмі це десь початковий рівень мідла...
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, це мідл, але на мою думку і для мідла це просто сміхота. Особливо якщо перевести це в американські долари.
Деколи в Україні зарплатні виші... (тут якраз час згадати про дороги в Монреалі які не сильно відрізняються від франківських)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо порівняти ціни на нерухомісь тут і в торонто, то різниця в зарплатні не така і велика. Вибір між заробляти 65К і купити будинок за 300К або заробляти 70К і купити будинок за 450К. А дороги в торонто не кращі.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, я думав на рахунок нерухомості і чесно кажучи за 300 щось нічого цікавого.. Але це вже злий офтоп ))
 ! Повідомлення з: Alex Diamantopulo
злий офтоп перенесли в правильну тему: Монреаль: націоналізм та супутні проблеми
дайте знати якщо ви вважаєте що краще це винести в окрему тему.
---
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Дякую всім за змістовні відповіді!
Поки можна підбити мід-терм підсумки:
- якщо (дуже) захотіти, то вивчитсь і працевлаштуватись програмістом можна
- 1 з мов має бути дуже хороша
- особливої дискримінації на ринку праці не спостерігається
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Oleksandr писав:....
- особливої дискримінації на ринку праці не спостерігається
особливої нема. є неособлива, коли тобі щось говорять, ти ні хріна зрозуміти не можеш (схрестивши пальці продовжуєш вірити, що ти знаєш французьку), а потім виходить, що з тебе ліплять дурня, бо ти бач сюди приїхав, а мови не знаєш (та хай їм добре буде :dash: ). в такі моменти перестаєш розуміти на хріна ти сюди приїхав. також можливі приступи мізантропії, маніакальних депресивних думок. головне їх перебороти, сходити до психолога і продовжити йти далі. куди далі - має вказати Провидіння, тож важливо сходити в церкву і поставити свічку. :pardon:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Замість психолога можна сходити на курси французької і англійської мов, провидіння в такому випадку прийде набагато швидше.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Потреба в психологах виникає при відсутності друзів. У мене тут на форумі і в УНО/Зустрічі/Сумі з'явилося як мінімум декілька які прекрасно можуть замінити психологів :)
Чесно кажучи я в себе на роботі не спостерігав дискримінації взагалі. Приїжджих у нас багато, дуже. Але я не знаю скільки в Монреалі взагалі таких компаній як моя, же взагалі немає французької мови.


Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:Замість психолога можна сходити на курси французької і англійської мов, провидіння в такому випадку прийде набагато швидше.
англійську і французьку добре знаю, дякую
англійську наче майже завжди розумію
французьку (не телебачення) розумію місцями хріново. приклад сьогодні в магазині - продавець щось питає швидко, в мене здивоване лице, другий раз питає, я кажу, що не розумію, що він каже. далі він два рази знову ту саму фразу швидко (тобто в сумі 4-5 разів виходить) каже - я блін жодного слова не зрозумів, але сказав ні.
невже це тяжко зрозуміти, що якщо людина перепитує, то можна сказати повільніше? або іншими словами і повільніше? тобто.... продавець явно щось хотів довести. що - для мене загадка. що я не знаю французьку? попадались мені співбесіди по телефону, коли таке враження що спеціально шпарили так, та ще й видно не зовсім на тій французькій, що діти в школі вчать... а потім чув самодовольну фразу про те, що в мене рівень французької низький... це не знання французької, це щось місцеве, що поки мені погано зрозуміле...
Востаннє редагувалось 28 березня 2017, 23:01 користувачем ozi lucky, всього редагувалось 1 раз.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:Потреба в психологах виникає при відсутності друзів...
я так розумію в цій країні сходити до психолога це все одно що до дантиста... тобі друзі часто зуби лікують?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ну, ozi, це моя особиста думка ) Для мене це практично те саме, що і... еммм, запрошую сюди https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=6&t=880 )))
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

ozi писав:... це не знання французької, це щось місцеве, що поки мені погано зрозуміле...
Потрібно визнати що ваша французька не на тому рівні, який потрібен для роботи. Рекрутеру потрібна людина, яка щможе на належному рівні комунікувати з клієнтами. Яещо ви самі говорите, що не розумієте навіть побутових фраз в магазині, то як можна стверджувати, що у вас немає проблем з мовою?
На це йде час, мені потрібно було десь 3 роки, щоб звикнути і зрозуміти місцеву французьку. Не на 100 відсотків, але набагато краще ніж на початку, коли володів тільки книжною французькою на рівні "же м'апель".
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

ozi писав:... це не знання французької, це щось місцеве, що поки мені погано зрозуміле...
smisha писав:Потрібно визнати що ваша французька не на тому рівні, який потрібен для роботи. Рекрутеру потрібна людина, яка щможе на належному рівні комунікувати з клієнтами.
Тут є ньюанси: якщо воно дійсно "місцеве", то, як кажуть "отож бо й воно". Жуаль - це є місцевий стандарт франсе (на якому всі мєсні вуйки і говорють). Однак варто зазначити, що 99% рекрутерів говорять на "правильному"франсе інтернасьйональ, розуміти який проблем нема аж ніяких (ну якщо б володіти ним хоча б на рівні В2 -С1). Молодняк говорить ближче до нормального франсе, бо саме її вчать в освітніх закладах.
Інша можливісь: воно таки було "понаїхавше", причому з гаїті. Гаїтянська креольська - хоч і схожа по інтонації, однак розуміти її мало реально. Причому самі гаїтяни чомусь вперто думають, що їх всі розуміють.
Єдина проблема з рекрутерами - це коли рекрутер із андра-прадеш (причому із сільських районів), що говорять на Hinglish. Однак це теж не біда, бо це просто ламана англійська :D
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

ozi писав: англійську і французьку добре знаю, дякую
англійську наче майже завжди розумію
французьку (не телебачення) розумію місцями хріново.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:
ozi писав:... це не знання французької, це щось місцеве, що поки мені погано зрозуміле...
Потрібно визнати що ваша французька не на тому рівні, який потрібен для роботи. Рекрутеру потрібна людина, яка щможе на належному рівні комунікувати з клієнтами. Яещо ви самі говорите, що не розумієте навіть побутових фраз в магазині...".
приїхали... я такого не казав. навіщо перекручувати? я сказав, що вчора попався мені продавець, який показово щось мені (чи собі) хотів довести. плюс раз мені попалась рекрутерша, яка теж показово щось хотіла довести. решта рекрутерів, що попадались, показово говорили внятно і зрозуміло.
а з чого почалось це відгалуження дискусії? з того Олександр сказав про те що немає особливої дискримінації. я підтвердив - особливої немає, є неособлива і навів декілька прикладів. так, до місцевої французької треба звикнути. як її навчитись сприймати пошвидше - ось в чому питання...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ozi писав: ....
приїхали... я такого не казав. навіщо перекручувати? я сказав, що вчора попався мені продавець, який ...
Ага! я нарешті зрозумів, що він мені хотів сказати. він мені лотерею хотів продати, називав назву, в назві купа якихось цифр і ще щось в нагрузку. просто для інформації - мінус один випадок.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”