Утеплення або "вікна пітніють в квартирі - як боротися"?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Утеплення або "вікна пітніють в квартирі - як боротися"?

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Трішки раніше я створив тему:
Energy monitor і признаюсь, що так нічого і не вибрав, просто не було ні часу ні можливості.

І коли температура за вікном впала нижче 10 я вирішив ще раз спробувати пообтягувати вікна плівкою.
Минулого року я купив кілька різних упаковок в різних магазинах, в тому числі в Rona. Обклеїв кілька вікон... Виглядало просто супер! Так гарно натягнулося і більше ніякого протягу. Навіть на нових метало пластикових вікнах пілвка виглядала чудово. Але на наступний день вона вся позлазила :(. Я повторив спробу, закріпивши плівку скотчем. Плівка протрималася дня 4 і знову вся зморщилась і частоково злізла з вікна... Я розгнівався на себе, на криві руки і дурну голову що витратила гроші дарма. Залишив плівку так висіти, тільки підклеїв трішки :)

Цього року я замовив кілька упаковок 3M 2141W-6 Indoor Window Insulator Kit, Five Pack (3' X 5')
І о чудо! На відміну від відстійного ноунейму ця плівка тримається уже третій тиждень. До того всього я на двох вікнах закріпив її на меньшій площі а ніж нонейми минулого року, і воно всерівно тримається! Коротше, поки є ще хоч якасьт знижка, раджу купити :) я взагалі їх по 15 купив.

Чи економить це електроенергію - ще не знаю, подивимося через кілька місяців. ОБов'язково напишу сюди. Одне можу сказати точно, наші діряві вікна більше не потіють і в квартирі стало значно тепліше.
20161125_222359.jpg
20161127_130310.jpg
20161127_130527.jpg
20161127_130612.jpg
20161127_135407.jpg
20161127_143920.jpg
20161127_165813.jpg
UPD: Результати

Плюси:
- Вікна чистесенькі, ніякої вологи чи грибів.
- В квартирі тепло
- Економія елетроенергії
Мінуси:
- Не відкриваються вікна

Якщо ви не з тих хто любить спати з відкритими вікнами при -20, то це рішення для вас ) На амазоні я купив цей комплект за $15 CAD, вистачило на 6 вікон.
Перед тим як обклеювати вікна я спершу все добре помив і почистив. Вікна були як нові і такими ж чистими є зараз.

Подивіться на графіки з hydroquebec :) цим все сказано.
Одне мушу зазначити, що цього року ми можливо занадто сильно опалюємо, коли ми вдома температура може підніматися до 24-25 C° . Може це і занадто, але мені так подобається :)
Також цього року у мене збільшилось споживання електрики домашньою лабою (яка працює цілодобово) на ~300 Ватт/годин.
Тобто якби ми споживали приблизно так же як і минолого року, то економія вийшла б на 35-50%.
hydro20170202.jpg
hydro20170202.jpg (75.97 Кіб) Переглянуто 5155 разів
hydro20170101.jpg
hydro20170101.jpg (85.18 Кіб) Переглянуто 5155 разів
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

це що, по периметру вікно повністю заклеюється?..... а провітрювати як?...

це плівка одноразового використання?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Є люди які використовують цю плівку по кілька разів. Я ж вважаю її одноразовою. Знову ж таки все дуже сильно залежить від вікон, але основна задача це збільшити опір повітрю, створити повітряну подушку. Тому найкраще закривати вікно повністю, по рамі. Звісно ж після такого вікна не відкриєш, але у нас в квартирі два балкони, і з провітрюванням проблем не буде. А от холодно від купи дірявих вікон буде, і то дуже. У нас зимою на деяких вікнах брили льоду намерзали всередині. Звісно ж з плівками все залишається чистеньке і нічого ніде не запріває, чисті, повністю гемретичні і прозорі вікна мені дуже подобаються :)
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Маю для вас результати :) плівка на вікнах працює просто прекрасно!

Плюси:
- Вікна чистесенькі, ніякої вологи чи грибів.
- В квартирі тепло
- Економія елетроенергії
Мінуси:
- Не відкриваються вікна

Якщо ви не з тих хто любить спати з відкритими вікнами при -20, то це рішення для вас ) На амазоні я купив цей комплект за $15 CAD, вистачило на 6 вікон.
Перед тим як обклеювати вікна я спершу все добре помив і почистив. Вікна були як нові і такими ж чистими є зараз.

Подивіться на графіки з hydroquebec :) цим все сказано.
Одне мушу зазначити, що цього року ми можливо занадто сильно опалюємо, коли ми вдома температура може підніматися до 24-25 C° . Може це і занадто, але мені так подобається :)
Також цього року у мене збільшилось споживання електрики домашньою лабою (яка працює цілодобово) на ~300 Ватт/годин.
Тобто якби ми споживали приблизно так же як і минолого року, то економія вийшла б на 35-50%.
Вкладення
hydro20170101.jpg
hydro20170101.jpg (85.18 Кіб) Переглянуто 5372 разів
hydro20170202.jpg
hydro20170202.jpg (75.97 Кіб) Переглянуто 5372 разів
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я думаю що в новій квартирі я так само покрию вікна цією плівкою. Більше ніхто таким не користується? :)
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

думаю, якщо більш-менш нові металопластикові вікна - то ця плівка взагалі не треба...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, від впрівання це може і спасе, хоча малоймовірно, залежить від різниці температур і вологості... Але від тепловтрат ніякий металопластик так не спасе як додаткоа ізоляція плівкою.
Хоча теж, залежить від якості самих вікон, гемретичності стиків і розміру самих вікон. У моїх батьків в Україні величезнгі металопластикові вікна які через які втрачається досить багато тепла. Вікна ті далеко не з найгірших.
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

конструкція і якість вікон тут і в Україні дуже сильно різняться. тут і конструкція інша, універсальніша, як на мене, і матеріали кращі - принаймні з того що бачив (і це не кондо)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, я тут поки бачив тільки відстійну якість. Можливо мені так "щастило". В Україні теж бачив лайно, але здебільшого були непогані варіанти. Принаймі такого лайна як тут (я про нове, лайно) я ніде не бачив в Україні. Навіть в офісах, де намагаютсья економити на всьому.

До речі! Наразі цю плівку (посилання в першому пості) можна купити зі знижкою на Амазоні:

List Price: CDN$ 30.00
Price: CDN$ 16.74 & FREE Shipping on orders over CDN$ 35. Details
You Save: CDN$ 13.26 (44%)
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:ozi, я тут поки бачив тільки відстійну якість. Можливо мені так "щастило". В Україні теж бачив лайно, але здебільшого були непогані варіанти. ....
в Україні вікна металопалстикові хорошої якості коштують дуже дорого. я б сказав би навіть непропорційно дорого (навіть в абсолютних числах). а те що дешеве - то воно або потіє, або в ньому вдавитись, або гірше за дерево (ну або не "або" а "і").
загалом якісний металопластик завжди (!) кращий за дерево. тобто мабуть все таки "щастило"
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi, а як вам такі розсувні металеві вікна з першому пості? )))) Де діри в рамі товщиною з палець. Пластику там нема, зате діри добрячі. Я так розумію що вони там для того щоб вода :D не затримувалась. Будь які дерев'яні вікна (без дірок) кращі за такі металеві. Мабуть щастило.
На рахунок України, може залежить від міста, в Івано-ФРанківську не такі уже й дорогі і хорошої якості.
Я якось свої металопластикові сфотографую. Напевне кілька років тому встановлювали, може роки 3-5. Не вікна, а просто жах. Ще й між склом в деяких вікнах накопичується волога...
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ще два комплекта замовив :) Амазон рулить, все на наступний день привозять, навіть на вихідних.Зображення

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

можна або хазяїна напрягти на кращі вікна скинутись (може 50/50, або не знаю), або пошукати квартиру з вікнами іншої якості. я поки тут поганих вікон не бачив (всі, що до цього бачив Україні - дерев"яні чи пластикові - були погані, крім офісних звісно).
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”