особливості місцевого менталітету

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

в Києві велосипедисти по дорогах їздять
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

ozi писав:в Києві велосипедисти по дорогах їздять
Тут велосипедисти їздять не тільки по дорогам і тротуарам. :smile:
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

а ще тут прийнято ділитись, Il faut partager, I can share it with you - це у всьому. ті хто діляться - ті молодці. ті хто працюють - ті теж молодці, бо вони діляться автоматом через податки. ті хто заробляють багато (більше заробляєш - більше податків платиш) - ті особливо молодці. великі заробітки - тут як доброчинність. чим більший дохід - тим більше скидуєшся в спільну касу, допомагаючи відразу всім.
а якщо ти ще й employer, тобто роботодавець - то ти супер-молодець. бо ти крім того що платиш податки, то ще й робочі місця створюєш, тобто даєш можливість платити податки іншим.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Alex Diamantopulo писав:ozi, не знаю чи правильно це називати місцевим менталітетом...
Тут дуже, ДУЖЕ багато емігрантів. Сюди приїжджають і навіть не збираютсья поважати місцеву культуру. Чого ще очікувати? В цьому мені Монреаль дуже не подбається.
А як самі квебекуа це сприймають?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

А хіба вони комусь скажуть? ))
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Невже так бояться обуритись?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ozi писав:а ще тут прийнято ділитись, Il faut partager, I can share it with you - це у всьому. ті хто діляться - ті молодці. ті хто працюють - ті теж молодці, бо вони діляться автоматом через податки.
От тут я не зміг пройти мимо...
Тут є такі сім'ї які не працюють взагалі, народжують по 3-4 дітей і живуть на державну допомогу яка береться.. ...звідки? Правильно, тому я плачу майжи 50% податків зі своєї зарплати. Такі часто навіть по англійськи не говорять і не розуміють взагалі. То ж чим вони там діляться? дітьми чи що? )
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Я б не відносив тунеядство до рис національного менталітету (якщо таке взагалі існує). Такі прошарки населення існують в кожній країні. Серед імігрантів таке зустрічається достатньо часто, і мови не розуміють, і працювати не хочуть. В Канаді це можна сказати толерується. Але з іншого боку людина яка не хоче працювати не буде працювати в будь-якому випадку, а гроші їй все таки потрібні. Тому вони або підуть красти і вбивати, або підуть просити гроші в уряду. То краще вже останнє.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав: Тому вони або підуть красти і вбивати, або підуть просити гроші в уряду. То краще вже останнє.
А чому б не депортувати таких?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Тому що це незаконно. Тому що це буде дискримінація за походженням. Чому канадцям можна, а імігрантам - ні? Це програма уряду.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3084
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

багато велферщиків приїхали по програмі "кваліфікований працівник"... тож, по ідеї, мали б працювати..... ))))))

Але деякі, сидячи на велфері, навіть умудряються перетягнути в Канаду своїх батьків.... знову ж таки на соціалку....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Про велферщиків можу ще додати, що багато велферщиків ще й працюють, просто в темну. Мене просто заепило слово "ділитись" )) я практично віддаю половину (!) своєї зарплатні цим халявщикам. До речі багато з них з росії і вони ненавидять Канаду, я уже промовчу про Україну.
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Alex Diamantopulo писав:Про велферщиків можу ще додати, що багато велферщиків ще й працюють, просто в темну. Мене просто заепило слово "ділитись" )) я практично віддаю половину (!) своєї зарплатні цим халявщикам. До речі багато з них з росії і вони ненавидять Канаду, я уже промовчу про Україну.
Невже немає шляхів для депортації такої погані?
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Наведу вам приклад такого "халявщика".Людина проживає тут вже 15 років.Весь час має велфер плюс знімає соціальне житло ,це 2 з половиною у Монреалі за які він платить аж 120 каксів в місяць.Має стабільний "темний" дохід з публісаків та іншого ,це приблизно 1200-1500 в місяць що разом з велфером складає коло 2000 каксів.А тапер скажіть навіщо йому "спригувати" з того велфера? Вислати таких може і можливо але хто-ж тоді публісаки розносити буде? Тут я рахую що це питання більш "глибинне" і в певному випадку державі вигідні такі "громадяни".До речі серед кебекуа досить великий процент велферщиків.У них тут це ледве не сімейні традиції в деяких.Є цілі малі містечка де практично усе населення на велфері.Тут не пам"ятаю точно у якому році місцева влада хотіла "защімити" велферщиків, так піднялася така "хвиля" обуреня аж-до погроз фізичної розправи персонально з владними функціонерами. Прийшлося усе починаня влади тихо "спустити на тормозах".
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А в Україні сьогодні побились колишні міліціонери (вимагали збільшення пенсій) й новітня поліція. Також логічне запитання, а за що особи котрі працювали в силових структурах СССР, або в часи свавілля Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича, хіба вони заслуговують на ту пенсію, котру вимагають? Здається мені, що в деяких ситуаціях потрібно вміти проявити політичну волю і принциповість. "Непопулярні методи" іноді потребують практичного втілення в життя
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

загалом в різних районах по різному... і тут ще виявляється є пережитки суб-культури різних банд... в деяких районах це навіть не пережитки... але залишимо це документальним фільмам.

загалом живучи в Монреалі розгледіти десь місцевий менталітет дуже складно. бо реально до хріна мігрантів. і всі вони з яким менталітетом приїхали - з таким і доживають. більше того - вони в ньому виховують своїх дітей.
я в Україні такого не бачив (не знаю може в Росії таке і є), але тут реально живуть люди з совковським менталітетом. тобто як приїхали - так і продовжують давно вже не існуючі традиції. тупо парк юрського періоду. і потім не дивуйтесь, коли на вас починають не так дивиться, коли ви пальцем біля виска крутите про "один народ". просто тут реально місцями заповідник, якого в світі більше ніде нема. цирк їй богу...

тобто якщо ви хочете розгледіти квебекську культуру - краще жити не на острові(чи островах). це треба десь "в селі". до речі "в селі" тут це те що там. тобто абсолютно навпаки... але обов"язково треба знати квебекську французьку, бо англійської часто не розуміють (не прикидаються як у Франції наприклад, а реально не розуміють)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”