Монреаль: націоналізм та супутні проблеми

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:... Чи хочуть вони більшого - це вирішиться в майбутньому.
Отут погоджусь. До цього PQ-сти виграли були вибори. багато говорили про референдум, про незалежність. Фактично на цьому вони здобували собі багато голосів. Але коли дійшло до діла - то нічого не змогли зробити. Мабуть, бо це не так вже просто, якщо взагалі можливо. Капітали і підприємницькі процеси в федеративній Канаді в різних провінціях дуже тісно між собою переплетені. Це багатьом невигідно з економічної точки зору.
Так, індепандантизм це та тема, на якій періодично вигідно заробляти політичні дивіденди - голоси тобто.

Особисто я не є противником ідеї незалежності Квебеку. Будь-кому чия країна була завойована іншими країнами, чия культура була пригнічена загарбниками, це зрозуміло.
Але для мене очевидно, що відділення сильно вдарить в декілька перших років по економіці Канади, а ще сильніше це вдарить по економіці Квебеку (невідомо на скільки років). Плюс мені геть незрозуміло, як потім вживатись з жителями інших провінцій Канади при тому, що вони будуть розцінювати всіх кебекуа, як людей, що розкололи їх країну (Квебек буде тоді посередині між східними провінціями та західними й центральними).

Чи пригнічують зараз кебекуа в інших провінціях чи на федеральному рівні?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це немає значення, пропорція в ціні все рівно буде зберігатись, якщо порівнювати яблука з яблуками.
 ! Повідомлення з: Alex Diamantopulo
починаючи з цього повідомлення ми винесли злий офтоп з Програмістом з "нуля" - Монреаль до даної теми
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, все ж я тебе затролив ) пропорції це все міф. Тільки є різниця в ціні на нерухомість і то не просто так. Хто захоче купити будинок за 50 кілометрів від Монреаля (з такими хайвеями, дорогами і погодою)? А от ціна на техніку, на авто всюди приблизно однакова. То ж заробляючи в Україні $2000 може мені і буде не так складно купити квартиру, але з нормальним авто уже будуть проблеми. В порівнянні з тим же Монреалем. Так само можна порівнювати і Торонто, а ще краще Ванккувер з Монреалем. Я, чесно кажучи, уже втомився від цих дивних міні гетто в Монреалі. Одна вулиця страшний район і через два кроки нормальна вулиця з прекрасними замками.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не Монреалем єдиним )) я не часто буваю в Монреалі і не збираюсь купляти там житло. Мені більше подобаються околиці. Там чисто-зелено і будинки дешевші.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Народ, ви з дубу рухнули? За 450 зараз не факт, що квартиру купиш. Будинки що виставляються нижче 800 продаються менше ніж за тиждень, причому на сліпих аукціонах, так що народ з дуру ще 100 штук накидають.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А по темі. Зараз у вас хоч і завдання знайти роботу, але першочергова задача навчитись говорити на інтервю. Подавайтесь на позиції, щоб просто поговорити з рекрутерами. Візьміть на півроку безлімітні пакети. Наприклад, в чатра є за 20 доларів безліміт в зоні.правда ще 5 треба буде за войсмейл заплатити.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

може окрему тему про ціни, дороги, тощо виокремити звідси?
взагалі є така річ як абсолютна ціна і ціна відносна. в абсолютних цінах - тут дорожче житло (а деінде й так само). в відносних цінах - тут дешевше.
плюс авто тут дешевші (плюс часом кращі, плюс часом такі, якими в Україні і не пахне)
дороги тут з того що бачив то всі дуже хороші (може я не там ходжу?)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Vo_Vik писав:Народ, ви з дубу рухнули? За 450 зараз не факт, що квартиру купиш. Будинки що виставляються нижче 800 продаються менше ніж за тиждень, причому на сліпих аукціонах, так що народ з дуру ще 100 штук накидають.
з приводу житла - так 450-800 кілоКадів - це ж мабуть таки якийсь багатоквартирний будинок (дуплекс-триплекс) чи на декілька поверхів...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Таунхаузи зараз тоже 700 починаються.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Треба будувати стіну з торонто поки такі ціни в монреаль не потрапили
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

затролили тему про націоналізм...... :-D :-D :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Та походу не в ту тему повідомлення перенесли)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Знайшов в одному квебекському форумі :)
6dcf242.png
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
03 квітня 2021, 01:47
Знайшов в одному квебекському форумі :)
smisha писав:
02 лютого 2016, 01:22

Що поганого в націоналізмі? На форумі здається багато людей, які себе вважають українськими націоналістами, і разом з тим бачать щось нездорове в націоналізмі квебекському.
:wink3:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Бачиш, навіть на підсвідомому рівні ця картинка несе негативне навантаження, навіть якщо не знаєш мови. Одразу виникає питання "що поганого".
Націоналізм буває різним.
Як на мене, у випадку з квебеком націоналізм є спотвореним і не приносить жодних позитивних результатів. Чи це велике досягнення жити в сильно обмеженому суспільстві?
Жити на материку де переважає англійська мова і в той же час не знати ні слова англійською? Я таких людей багато знаю з квебеку.
Самоізоляція, ненависть - основні досягнення квебекського націоналізму.
Який впершу чергу направлений не на розвиток себе та інших, а на приниження і гноблення інших.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Картинку так зробили, щоб вона несла негативне враження. Але коли читаєш що під ними написано, то виникають питання. Основні досягнення квебекського націоналізму - збереження самобутньої культури в агресивному середовищі. Зрештою це завдання номер один будь-якого націоналізму. Хіба українські націоналісти не хочуть поширення українскої мови і культури на теренах своєї країни?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”