Сьогодні я...

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Дякував (ла): 286 разів
Подякували: 113 разів
Контактна інформація:

Сьогодні я...

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дуже проста тема :) Де ми можемо просто поділитися чимось цікавим що відбулося сьогодні в нашому житті.
---
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Контактна інформація:

Сьогодні я черговий раз побував в лікарні CHUM (Centre hospitalier de l'Université de Montréal).
Мусив пройти чергове обстеження в офтальмології.
Називайте мене ватником... Але я був дуже ввічливим в усіма, і по сто разів вибачався що не розмовляю французькою мовою.
Тим не меньш до мене ставились, м'яко кажучи, як до м'яса. Після цілої купи тестів мене в коридорі зустріла ведуча лікарка, її колега сказала що я англофон і вона практично відмовилася зі мною спілкуватися довше ніж 20 секунд. Просто в коридорі, не запрошуючи до кабінету, назвала те що уже давно підтверджено і додала зверху (скоріш за все що невірний) діазгноз. Посміхнулась, запитала навіщо я тут взагалі і попрощалась😂 я сказав " - мені подзвонили, я приїхав". Більшість техніків які проводять тести теж мені казали "Але ж ви живете в Квебеку, маєте говорити французькою".

Я думав що я приїхав в одну з найбільших лікарень, а не на довбану тусовку лінгвістів і політиканів.
Помилився...
Одразу скажу, що якщо є можливість - тримайтеся від них подалі. І справа не в мові.

IMG_20211116_182417_493.jpg
IMG_20211116_182417_504.jpg
IMG_20211116_182417_504.jpg (32.33 Кіб) Переглянуто 82 разів
IMG_20211116_182417_558.jpg
---
San-Frankivsko
VIP
VIP
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 216 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

У мене дещо інша ситуація.... з своїм дантистом спілкуюсь через товмача.... тобто асистентка дантиста перекладає йому, те що я кажу з французької на англійську... ну і мені його слова з англійської на французьку.... бо я не володію общєпанятним англійським... а дантист вважає зайвим вивчати мову аборигенів....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Контактна інформація:

Шкода що так, сподіваюся до тебе там хоч нормально відносяться. Бо до мене в CHUM віднеслись як до м'яса. Лікарка навіть не прийняла мене нормально.
В кожному кабінеті мене напрягати за те що я не говорю франсе.
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”