Is Quebec a disgusting excuse for a province?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
01 червня 2021, 14:48
Цікаве спостереження, в Україні весь софт був з російським інтерфейсом, принаймні те чим я користувався професійно. Я завжди встановлював український для себе, чим нервував оточуючих, "нічего не понімаю". Але так як я був молодим багатообіцяючим спеціалістом і колектив також був молодим, то мене не чіпали. А ви звільнили людину за вибір французького інтерфейсу... :?
Звільнили за те, що підняв на вуха комнадний центр і інженерів порушивши границі даної йому задачі.

В Україні завжди встановлював український інтерфейс на робочих станціях/ноутбуках. На серверах завжди англійська.
Жодного разу не чув нарікань на український інтерфейс (навіть в Києві), хоча ні, кодери деколи просили англійський.
Банк Хрещатик, різні видавнитства, pro-credit bank та ін.
Думаю у всіх досвід різний в цьому плані. Але знову ж таки, до чого тут Україна? Можливо було б легше сприймати про що я пишу якби відкинули шаблони. Ті шаблони які уже давно не дійсні і шкідливі в розвинених країнах.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 15:26
Звільнили за те, що підняв на вуха комнадний центр і інженерів порушивши границі даної йому задачі.
Це організаційні проблеми компанії. Спеціаліст який повинен був пояснити задачу, не зробив свою роботу. А крайнім зробили бідного хлопця.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
01 червня 2021, 16:05
Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 15:26
Звільнили за те, що підняв на вуха комнадний центр і інженерів порушивши границі даної йому задачі.
Це організаційні проблеми компанії. Спеціаліст який повинен був пояснити задачу, не зробив свою роботу. А крайнім зробили бідного хлопця.
В завданні завжди чітко прописані етапи кожної зміни. Change Management Board на CAB засіданнях в більшості випадків розглядає та затверджує зміни, до кожного кліка і команди. Особливо якщо виконавець новенький. Так, я зараз тут почну виписувати ITIL протоколи :dash:
Project manager мав пояснити йому що ні в якому разі не змінювати мову інтерфейсу? Чи що саме? :) Він про це навіть нікому не повідомив. Бо в його світі це нормально. Раз він нічорта не розуміє по англійськи, то значить треба змінити мову інтерфейсу?
Навіть якщо забути про все те що було написано до цього, як можна виправдовувати таку людину? Бідний хлопець...

Тут взагалі хтось вміє визнавати що не правий? ;)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Потрібно було додати ще один пункт, " Не змінювати мову інтерфейсу", пояснити йому чому (чи внести десь в документацію) і дати можливість набути досвід. Замість того, його звільнили керуючись дискримінаційними мотивами. Важко уявити, що в Канаді, в 21 столітті, все ще дискримінують за мовною та національною ознакою.
Ще раз, інтерфейси існують, щоб ними користуватись. Якщо утиліта передбачає зміну мови інтерфейсу, то це не повинго валити систему. Просто ніхто не працював над стабільністю системи, "бо всім зручно англійською".
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Хоч я не згоден з Алексом по більшості питань в цій темі. Але стосовно мови сервера він правий. Це спільний ресурс. Якою би він мовою не був. Будь-які зміни там без узгодження це харам.
ПС: Але Алекс тут не правий в тому, що звинувачує чувака, що він франкофон. Тут справа не в тому якою мовою чувак вчився чи розмовляє, а в тому що він проф не придатний.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Wow! Оце так сварка ))) А скажи мені smisha - ти якою термінологією послуговуєшся у роботі? :) Впевнений, що 99% англійською. Себто коли ти кажеш про бінарні дерева, hash maps, arrays, "Spring", тощо. Але може ваша компанія має інший підхід...

В мене старша дитина хоче вивчатися на інженера в автобудівництві. Він навчається в College de Montréal - це приватна школа. Вони послуговуються французькою на всіх заняттях, але на перервах між собою всі говорять англійською. Навіть місцеві діти, що були народжені тут і батьки розмовляють виключно французькою. То ми саме розглядаємо англомовний коледж, бо автобудівництво - це все ж такі США. І як опанувати коректно термінологію, якщо вчитися на цю спеціальність на французькій?

Має бути вибір. Бо інколи доходить до абсурду. Моя жінка одного разу забирала молодшу дитинку із садочка і вихователька сказала, що сьогодні вони танцювали під пісні англійською мовою... А потім вибачилася і запитала, чи це нормально?.. Бо, виявляється, деякі батьки не хочуть
щоб їх діти знали англійську.

Тож завше має бути розумний вибір, а не примус.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, я правий на 100% в цій частині, просто ти пропустив той момент де я почав приводити цей приклад а потім продовжив розжовувати.
Приклад почався з того, чому квебекцям буде важко знайти роботу в інших провінціях. Я того чувака звинувачую тільки в тому, що він не передбачив наслідки своєї дії. А взагалі у всій ситуації винувата система освіти в квебеку.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

0de55a писав:
02 червня 2021, 00:41
Wow! Оце так сварка ))) А скажи мені smisha - ти якою термінологією послуговуєшся у роботі? :) Впевнений, що 99% англійською. Себто коли ти кажеш про бінарні дерева, hash maps, arrays, "Spring", тощо. Але може ваша компанія має інший підхід...
Я працюю на компанію з переважною французькою, але англійська вільно використовується з нефранкофонами. Мітинги взагалі можуть проходити 50/50. Тому що багато білінгвів. Якщо знаходжу відповідні терміни французькою, то вживаю їх. Arbre binaire, rétrocompatibilité, це не є якоюсь магією, що зарезервована виключно для англійської мови, чи випускника англомовного вузу.
0de55a писав:
02 червня 2021, 00:41
. І як опанувати коректно термінологію, якщо вчитися на цю спеціальність на французькій?
Напевно читати книжки? Можливо це буде важче. В мене інженерна українська спеціальність, це не завадило мені знайти роботу в Канаді.
0de55a писав:
02 червня 2021, 00:41
Має бути вибір. Бо інколи доходить до абсурду. Моя жінка одного разу забирала молодшу дитинку із садочка і вихователька сказала, що сьогодні вони танцювали під пісні англійською мовою... А потім вибачилася і запитала, чи це нормально?.. Бо, виявляється, деякі батьки не хочуть
щоб їх діти знали англійську.
Може батьки не хочуть, щоб діти надмірно були піддані впливу англофонної культури. Я б наприклад не хотів, якби я жив в Україні, щоб моїй дитині включали російські пісні. Але це не значить, що батьки забороняють дітям вчити англійську.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 01:29
Vo_Vik, я правий на 100% в цій частині, просто ти пропустив той момент де я почав приводити цей приклад а потім продовжив розжовувати.
Приклад почався з того, чому квебекцям буде важко знайти роботу в інших провінціях. Я того чувака звинувачую тільки в тому, що він не передбачив наслідки своєї дії. А взагалі у всій ситуації винувата система освіти в квебеку.
В тебе перекручене сприйняття реальності. З того що ти сказав, мені здалось, що чувака не вигнали з роботи, бо він франкофон, то ж компанія, замість того, щоб навчити його як правильно працювати, просто звільнила хлопця. Джуніор не має достатньо досвіду, щоб зрозуміти як працює система. Пояснити йому, чому саме це так працює, це завдання компанії, що цінує своїх працівників.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ти говориш про базові знання, позиція була не джуніор.
Але цікаво як ти прирівнюєш західну культуру до російьскої. Браво!

Ти говориш про базові знання, позиція була не джуніор.
Але цікаво як ти прирівнюєш західну культуру до російьскої. Браво!
smisha писав:
02 червня 2021, 06:39
Я працюю на компанію з переважною французькою, але англійська вільно використовується з нефранкофонами. Мітинги взагалі можуть проходити 50/50. Тому що багато білінгвів. Якщо знаходжу відповідні терміни французькою, то вживаю їх. Arbre binaire, rétrocompatibilité, це не є якоюсь магією, що зарезервована виключно для англійської мови, чи випускника англомовного вузу.
А тепер ці нефранкофони не зможуть працювати з англомовною документацією, це ж включає договори і все решта.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

bill96comment_cbc.JPG
bill96comment_cbc.JPG (33.06 Кіб) Переглянуто 2737 разів
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Я ж кажу, це нісенітниця. Мова навчання не визначає рівня компетентності. Мова навчання не виключає здатності володіти іншою мовою, згоден?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 07:24
bill96comment_cbc.JPG
А ти кажеш, що це не ватна тема - 100% ватний дискурс: розчленувати Квебек за мовним принципом. Чувак прокламує сепаратизм. Але навіть на острові Монреаль в нього немає більшості.
До чого тут туризм? Типу туристи їздять тільки до англофонів? Токіо , Рим, та навіть масква - туристів там не менше.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А що поганого в тому щоб відокремити вороже налаштований Квебек який приймає антикоституційні закони?
Зачекай, так це значит що ти і проти від'єднання України в радянського союзу?
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Я таке сказав?
Квебек не приймає антиконституційних законів. Він діє в межах своїх повноважень, якщо зворотнє не оскаржене федералами.
Нацмени не мають права щось собі відокремлювати.
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

0de55a писав:
02 червня 2021, 00:41
Має бути вибір. Бо інколи доходить до абсурду. Моя жінка одного разу забирала молодшу дитинку із садочка і вихователька сказала, що сьогодні вони танцювали під пісні англійською мовою... А потім вибачилася і запитала, чи це нормально?.. Бо, виявляється, деякі батьки не хочуть
щоб їх діти знали англійську.

Тож завше має бути розумний вибір, а не примус.
В Україні теж є такі фріки, але на щастя одиниці . Обурюються, що в державних садочках їхніх дітей привчають до московської мови москвоязичними піснями. Але ж пісні - не про компартіїю чи Путіна, а дитячі та добрі. Хіба погано що україномовні дітки стають білінгвами? У дорослому віці їм буле легше і з роботою, і з відсутністю україномовної продукції, і з їх дискримінацією російськомовними укрАінцамі . А зачєм, єслі оні і так понімают?
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”