Is Quebec a disgusting excuse for a province?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А з Монреалем ні відокремитись ні зберегти Французьку при теперішній демографічній ситуації не вдасться.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
02 червня 2021, 10:35
Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 09:56
. Якби я вчив французьку, а не англійську то довелось би залишатися в Квебеці і без варіантів.
Справді? Оце так, людина вивчила французьку, і в неї життя закінчилось? Злидні, наркотики, поневіряння... прямо як ті українці зі своєю мовою.
Мені подобається як ти дивишся на Квебей, але ок... Частково можу погодитись коли спостерігаю як в моєму районі цілі будинки заселяють франкофони з Нігерії і інших франкомовних країн Африки. Вони прямо на вулиці не соромлячись, наркотою і грошима обмінюються раз на тиждень. А вночі ганяють на спорткарах і слухаю гучно музику. Чомусь про таких іммігрантів ви нічого не кажете, патріоти :)
Якось викладу тут фото чи відео цих людей, цікаво спостерігати.
smisha писав:
02 червня 2021, 10:35
Слушна думка. Тому вузи будуть випускати конкурентних студентів.
Щодо відділення, то це не спрацює, оскільки немає однорідного заселення монолінгвами. Як ти наприклад відокремиш Монреаль? Ти хочеш сценарій донбасу? Щоб англофони вирізали франкофонів і навпаки?
Слушна, слушна. З bill 96 і майбутнімі змінами тут будуть тільки франкофони, а там і відділення не за горами. Бо залишаться одні франкофони.
А на рахунок вирізати... Це якесь дикунство, ні? Ти взагалі все порівнюєш з росією і домбабве?
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

То ти живеш просто в якомусь ґето, я вибрав нормальний район. В мене багаті франкофони, їздять на дорогих нових машинах, косять газон, купаються в басейнах.
Чому я повинен дбати про район, в якому ти живеш?
Тут будуть ті, кому тут подобається. Це правда, що в Квебеку найбільше шансів на нормальне забезпечене життя мають білінгви. Лише знанням англійської чи французької не обійтись. Хіба не цього ти хотів?

Ти ж сам говорив про насильницьке відокремлення англофонів від франкофонів, хіба ні? Хіба що мені память зраджує...
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 12:04
Ти взагалі все порівнюєш з росією і домбабве?
Здається, тут хтось інший намагався натягнути Квебек на лугандонію
Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 12:04
Давайте тоді згадаємо про самоідентичність Дамбасян, на Дабабве ж вважають що вони окрема нація? Так само і тут виявилося що квебекуа то окрема нація і культура.
Ні, однозначно треба поряд з подякою прикрутити такий смайлик :sarcastic:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
02 червня 2021, 12:12
То ти живеш просто в якомусь ґето, я вибрав нормальний район. В мене багаті франкофони, їздять на дорогих нових машинах, косять газон, купаються в басейнах.
Чому я повинен дбати про район, в якому ти живеш?
Тут будуть ті, кому тут подобається. Це правда, що в Квебеку найбільше шансів на нормальне забезпечене життя мають білінгви. Лише знанням англійської чи французької не обійтись. Хіба не цього ти хотів?
Які білінгви? Квебек закручує все в сторону однієї французької. Про це ж і йде мова.
smisha писав:
02 червня 2021, 12:12
Ти ж сам говорив про насильницьке відокремлення англофонів від франкофонів, хіба ні? Хіба що мені память зраджує...
Я говорив про наш час а не майбутнє коли тут залишаться одні франкофони.
Також я чітко написав, що такі події неможливі в наш час.
Але хто я такий, я тільки говорив... А не так давно Канада все ж вводила Армію в Квебек.
Kos писав:
02 червня 2021, 12:21
Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 12:04
Ти взагалі все порівнюєш з росією і домбабве?
Здається, тут хтось інший намагався натягнути Квебек на лугандонію
Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 12:04
Давайте тоді згадаємо про самоідентичність Дамбасян, на Дабабве ж вважають що вони окрема нація? Так само і тут виявилося що квебекуа то окрема нація і культура.
Ні, однозначно треба поряд з подякою прикрутити такий смайлик :sarcastic:
В цьому і суть, що ви порівнюєте тільки ті частини з ситуацією в Україні які підтримують вашу позицію.
Я просто вказав на це. Навіть не помічаєте цього :(
Смайликів не хотілося б ставити якби я написав "з Україною" замість "росією і домбабве".
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Kos писав:
02 червня 2021, 09:45
Який же це сарказм , якщо це правда жізні? І на Росії теж, бо пану Одеса55 потрібен англомовний коледж з прицілом на Штати: «ми саме розглядаємо англомовний коледж, бо автобудівництво - це все ж такі США.»
Та хоч в Кієвє, хоч в Днєпрє, не кажучи вже про Харькав чи Адєсу.
Ви, перепрошую добродію, щось міцне вживаєте?
Перш за все, то не "Адєса", а Одеса - файне українське місто, де було і є багато українських патріотів.
По друге - треба відрізняти Одеса55 від 0de55a :) Ви розумієтесь трохи в математиці? 0de55a - це звичайне число у шістнадцятковій системі числення.

Де я казав, що мені потрібен англійський коледж? В мене дві вищі освіти, для чого мені ще коледж? Я дипломи не колекціоную )))

Оскільки в мене дитина вільно володіє французькою і має високий рівень англійської, і цікавиться саме автовиробництвом як інженер, то я хотів би щоб він мав змогу займатися тим, що його цікавить. І отримати високий професійний рівень розуміючи всі терміни бажано на обох мовах. Але саме термінологія у всьому світі використовується англійською. Ось і все. І так, я розумію, що скоріш за все роботу можна буде знайти в англомовних канадських провінціях, де є виробництво автівок, як ото Онтаріо. Але є ще ринок праці в США, то чого ним нехтувати?

Та й власне, чому я не можу заплатити гроші із власної кишені та обрати саме той перелік послуг, який вважаю за потрібне? Це ж не Совєти )))
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

0de55a писав:
02 червня 2021, 13:43
Та й власне, чому я не можу заплатити гроші із власної кишені та обрати саме той перелік послуг, який вважаю за потрібне? Це ж не Совєти )))
Та ви можете з власної кишені й по лівій стороні їздити зі швидкістю, яку вважаєте за потрібне. Це ж не Совєти.

До речі, вища освіта лише одна . Але ж ви розумієтеся лише на математиці )
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Kos писав:
02 червня 2021, 15:02
Та ви можете з власної кишені й по лівій стороні їздити зі швидкістю, яку вважаєте за потрібне. Це ж не Совєти.
Не можу, тому що є система штрафних балів. І якщо робити так, як ви припускаєте, то дуже швидко заберуть права :)
Kos писав:
02 червня 2021, 15:02
До речі, вища освіта лише одна . Але ж ви розумієтеся лише на математиці )
Не тільки. Я, ви знаєте, доволі освідчена людина, що цікавиться багатьма дисциплінами :roll:
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

0de55a писав:
02 червня 2021, 15:46
Kos писав:
02 червня 2021, 15:02
Та ви можете з власної кишені й по лівій стороні їздити зі швидкістю, яку вважаєте за потрібне. Це ж не Совєти.
Не можу, тому що є система штрафних балів. І якщо робити так, як ви припускаєте, то дуже швидко заберуть права :)
Ти ба. Прямо як Совєти :cry:
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 530 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

0de55a писав:
02 червня 2021, 13:43

Оскільки в мене дитина вільно володіє французькою і має високий рівень англійської, і цікавиться саме автовиробництвом як інженер, то я хотів би щоб він мав змогу займатися тим, що його цікавить. І отримати високий професійний рівень розуміючи всі терміни бажано на обох мовах. Але саме термінологія у всьому світі використовується англійською. Ось і все. І так, я розумію, що скоріш за все роботу можна буде знайти в англомовних канадських провінціях, де є виробництво автівок, як ото Онтаріо. Але є ще ринок праці в США, то чого ним нехтувати?
згідно з теорією Alex-а, твоя дитина апріорі не може знати англійської, оскільки вчиться в франкомовній школі... :?

моя дитина також вільно володіє як французькою (причому як жуалем так і класичною), так і англійською... і в спілкуванні з друзямо часто надає перевагу англійській (така зараз мода серед дітей)... це при тому, що ніколи в англомовних навчальних закладах не була....

це як з російською в Україні... щоб дитина реально не знала російської, її потрібно ростити в повній інформаційній ізоляції... я вперше почув, що моя дитина розмовляє російською уже будучи в Канаді (знайшла собі подружку з Киргизії)... при чому говорила досить вільно і граматично правильно.... в Україні жодного слова російською від неї не чув... все соціальне оточення було україномовним... але ж перекладом мультфільмів в той час ніхто особливо не заморочувався... крутили на общєпанятнам...

тобто наші діти є білінгвами(!) ... при чому, практично, нативними.... і це для них величезний плюс в плані подальшої кар'єри, зокрема в Канаді, де, як слушно зауважив Alex, для федеральних службовців вимагається знання двох мов на досить високому рівні... чим, скажімо, онтарійці похвалитись не можуть...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Насправді в секондері є два типа вивчення англійської: базова та продвинута. Якщо в дитини була тільки базова англійська і вона хоче подати документи в англомовний коледж, то їй потрібно буде складати додатковий іспит з мови. Якщо ж був курс поглибленого вивчення англійської, та загальна відмітка відповідає вимогам навчального закладу - то тоді bienvenue :)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Kos писав:
02 червня 2021, 17:13
Ти ба. Прямо як Совєти :cry:
Не знаю про те, я ще в школі вчився, коли Совєти розвалилися, то не маю такого досвіду.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 530 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

0de55a писав:
02 червня 2021, 21:29
Насправді в секондері є два типа вивчення англійської: базова та продвинута. Якщо в дитини була тільки базова англійська і вона хоче подати документи в англомовний коледж, то їй потрібно буде складати додатковий іспит з мови. Якщо ж був курс поглибленого вивчення англійської, та загальна відмітка відповідає вимогам навчального закладу - то тоді bienvenue :)
це ти про приватні коледжі, чи державні?... чи то немає різниці?...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Так, програма навчання однакова - це від уряду Квебеку. Приватні школи надають додаткові заняття, як то роботехніка, чи програмування.... Чи додаткові спортивні гуртки... Але щодо англійської, то було навіть і в public секондері.

Ну й скажемо так, у приватній школі жодної толерантності до тих, хто намагається вживати чи продавати заборонених речовин. Та й хуліганства там набагато менше.

В решті решт, College de Montréal - це найперший навчальний заклад в Канаді.

Там всередині світлини 19 сторіччя, я вже не кажу за будівлі та інтер'єр.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Цікава позиція
Screenshot_20210612-104144_LinkedIn.jpg
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

🤣🥴🤪😂🤣😭😂
smisha писав:
02 червня 2021, 09:10
Мені здається ти плутаєш мову програмування з мовою спілкування. Мова програмування складається із набору визначених токенів, які компілюються в машинний код. Коли я програмуб на Java, я не програмую "англійською", я програмую використовуючи токени які розуміє джава компілятор.
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”