Is Quebec a disgusting excuse for a province?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Повідомлення mialgri »

Have you taken any action recently to improve it?

There are 2 things that you can do, and encourage others to do TODAY, RIGHT NOW!

You can sign the following

Official Québéc Government Petition to Promote Bilingualism in Quebec



And you can write to: Christopher.Skeete.SARO@assnat.qc.ca


and ask him: What ever happened with Québéc giving free French lessons to every citizen who wants them?

Quebec discriminates against English speaking people.

I have filed a complaint against the Government of Québéc for discrimination, and I await word re funding from the Canadian Court Challenges Program for a case against Québec for an excellent example of the discrimination.



Thanks

Murray Levine

Murray Levine started this petition on MoveOn. If there's an issue close to your heart that you'd like to campaign on, you can start your campaign here.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дякую! Підписав...
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Мені здається що для пересічного імігранта, в якого професія не завязана на англійську мову, влаштуватись в двомовному середовищі важче, ніж в одномовному.
Якщо ж наслідувати принцип автора петиції, що хоче щось відсудити в провінції, то тоді виходить що всім франкомовним можна подавати відповідні заяви, наприклад на уряд Британської Колумбії?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

якась маніпуляція..... петиція про розвиток білінгвізму (тобто знання обидвох(!) мов)...

але подається, як протидія дискримінації англофонів...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Десь я бачив ТАКІ петиції, абсолютно з ТАКОЮ ж «аргументацією», лише іншою мовою. Московською. В Україні.

Мета ініціаторів проста як двері: зробити кебекуа білінгвами, щоб англофонам не потрібно було вчити французьку. А вони потім говоритимуть: а зачєм мнє ваш французскій, ви жє і так панімаєтє. Сколько язіков знаєш, столько ти і чілавєк
Востаннє редагувалось 22 травня 2021, 19:24 користувачем Kos, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Якраз вчора сусід, літній кебекуа, розповідав , як молодим жив в Торонто і винаймав кімнату в якоїсь тітки, мадам Фуртон (може трохи по-іншому, вже не пам‘ятаю). І от одного разу вона йому сказала:
- А знаєш, моє ж справжнє прізвище не Фуртон, а Фюртьє.

Вона чи її батько змінили своє французьке прізвище на англійський манер. Бо англофони здійснювали жорстку дискримінацію до франкофонів.

Не нагадує Алєйнікових і Петренкових?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Прагнення зберегти власну ідентичність є великим мотиваційним чинником. Нерідко він переважає гін за матеріальним статком і кар'єрою. Нехтувати ним - дурість і помилка
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Олесь, ти ж не думаєш що ті ожирівші франкофони які це затіяли це все заради активізації елехторату переживають за свої статки? Вони не реально багаті і дуже брехливі на цю тему. Френкі Лего в 2018 заявив що має не більше 10 лямів 🤣.
І ще, коли ми говоримо про ідентичність і все таке.... Давайте тоді згадаємо про самоідентичність Дамбасян, на Дабабве ж вважають що вони окрема нація? Так само і тут виявилося що квебекуа то окрема нація і культура.

Kos, нагадувати це може багато чого. І історія надзвичайно важлива. Але, історія може бути чистим злом коли ми нині починаємо приймати рішення чи робити висновки опираючись суто на історію. Колись франкофонів гнобили, колись англофонів... Наразі Квебек є частиною Канади. Навіщо вносити кардинальні зміни під час Пандемії?
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 13:56
Давайте тоді згадаємо про самоідентичність Дамбасян, на Дабабве ж вважають що вони окрема нація? Так само і тут виявилося що квебекуа то окрема нація і культура.
ти жартуєш?... квебекуа - нащадки колонізаторів французів... англофони - британців... і є носіями відповідних культур...
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 13:56
Наразі Квебек є частиною Канади.
Канада не унітарна країна... кожна провінція має свій уряд і парламент... і згідно конституції має право приймати певні рішення... і мовні питання, якраз належать до компетенції провінційних урядів...
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 13:56
Навіщо вносити кардинальні зміни під час Пандемії?
"мова не на часі".... :-D :-D :-D :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko, з твоїх дописів виходить ніби мова завжди на часі, щоб не відбувалося навколо. Ще раз повторю, у мене неймовірна злість на цих маніпулюючих виродків за те, що вони це заварили саме зараз. Бо я навіть не можу поподорожувати і переїхати в іншу провінцію. Все решта то їх особиста справа. Я не квак і ним бути не бажаю. За ці роки у мене виховали нейомвірну відразу до квебекської мови і культури. І той спад виористання франсе про який вони теревенять, вказує на те що їх дії викликають таку реакцію не тільки в мене.

Квебекуа можуть бути нащадками кого завгодно, це не робить їх окремою нацією. Інакше так можна розділити всю Канаду на різні нації.
Канада унітарна країна звісно ж і згідно конституції (кхем-кгм яку квабек не підписував) провінції мають право на прийняття ПЕВНИХ рішень.

І тут багато чого можна було б понаписувати але моя думка все же не змінилася:
Я щиро бажаю відокремлення квебека від Канади і утворення окремої держави зі своєю мовою. В одночас повна відміна францзкьої мови на федеральному рівні Канади. Тим часом я почав працювати над пошуком нового міста для переїзду в Канаді.

P.S. досить уже порівнювати ситуацію з Україною використовуючи різні фрази типу "щелепа не та", "мова не на часі" і так далі. Різниця між Україною і Канадою неймовірно велика. Українська мова немає нічого спільного з квебекською.

"Ми не знищуємо ангілйську ми просто захищаємо квебекську" 🤣
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Кожен має право на самовизначення, і під лежачий камінь вода не тече. Домінуюча економіка завжди буде навязувати свої правила. Ти або приймаєш це, або ні. Але це вибір кожного. Українець має право на свою країну, як і квебекець також, якщо на те їх воля.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 22:09
San-Frankivsko, з твоїх дописів виходить ніби мова завжди на часі, щоб не відбувалося навколо.
це все залежить від системи цінностей людини... для когось мова - це цінність, котру потрібно оберігати за будь-яких часів... а для когось порожній звук... :?
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 22:09
Ще раз повторю, у мене неймовірна злість на цих маніпулюючих виродків за те, що вони це заварили саме зараз. Бо я навіть не можу поподорожувати і переїхати в іншу провінцію. Все решта то їх особиста справа. Я не квак і ним бути не бажаю. За ці роки у мене виховали нейомвірну відразу до квебекської мови і культури.
:?
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 22:09
І той спад виористання франсе про який вони теревенять, вказує на те що їх дії викликають таку реакцію не тільки в мене.
Спад використання франсе зумовлено не реакцією на політику "маніпулюючих виродків", а демографічними процесами... нативні кибекуа погано розмножуються... і питома вага "понаїхавших" невпинно зростає... далеко не всі "понаїхавші" асимілюються... не в останню чергу, завдяки політиці мультикультуралізму, що заохочує збереження своєї ідентичності... Механізмів протидії цьому не існує...

також є повно про**бів в системі освіти... а саме в доступності навчальних матеріалів з франсе.... якщо порівнювати з англійською, то... навіть немає що порівнювати... :-D :-D :-D

я це ще на курсах францизасьйону намагався вчителям пояснити.... все захищено авторським правом і все заборонено копіювати... і розповсюджувати... безкоштовні матеріали у кількості статистичної похибки (і ти у Франції зроблені).... :cry:

в цьому плані доступність вивчення англійської на порядок краща...
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 22:09
Квебекуа можуть бути нащадками кого завгодно, це не робить їх окремою нацією. Інакше так можна розділити всю Канаду на різні нації.
метиси - також не нація?... :-D :-D :-D
Alex Diamantopulo писав:
24 травня 2021, 22:09
P.S. досить уже порівнювати ситуацію з Україною використовуючи різні фрази типу "щелепа не та", "мова не на часі" і так далі. Різниця між Україною і Канадою неймовірно велика. Українська мова немає нічого спільного з квебекською.
якщо люди проводять такі паралелі, то це означає, що вони для них є очевидні...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

mialgri писав:
19 травня 2021, 07:02
Murray Levine started this petition on MoveOn. If there's an issue close to your heart that you'd like to campaign on, you can start your campaign here.
Такий собі місцевий Бужанський

Фах цього єврея у лінкедін заявлений як Philanthropic Athleles Foundation Volunteer. А сторінка у фб смердить авантюрою . Волонтерить збором грошей на різноманітні «проекти»?

Підписуйте, грошиків ще підкиньте )
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Під питецією назбиралось тисячу підписів, негусто, не розбагатієш :smile:

Може тому, що білінгвізм, для якого ця петиція створена, не цікавить ані англофонів, ані франкофонів? Кожен хоче тільки своє.
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

smisha писав:
25 травня 2021, 14:20
Під питецією назбиралось тисячу підписів, негусто, не розбагатієш :smile:

Може тому, що білінгвізм, для якого ця петиція створена, не цікавить ані англофонів, ані франкофонів? Кожен хоче тільки своє.
Планував мільйон )
D35EB050-C60F-41EB-B957-AB3FDC440C70.jpeg
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Хоча за логікою двомовності цей поц мав би навпаки підтримати ініціативи Льоґо, щоб англофони ставали білінгвами.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”