Інтернет

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Інтернет

Повідомлення smisha »

Потрібно пошукати нового провайдера. Зараз в мене Bell, була знижка 10 доларів на рік, але акція закінчується, потрібно підшукати щось нове.
Знайшов цікавий ресурс
https://www.findinternet.ca

Показує які провайдери працюють в твоєму регіоні, а потім вже можна пройтись по кожному окремо і порівняти ціну.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Не знаю чи список воно видає правильний, але швидкості і сортування точно не правильні.
Я рекомендую teksavvy :) ніколи не мав з ними проблем і ціна хороша (кабель). Завжди рекомендую тільки кабельне під'єднання. DSL то минулий вік. Якщо обереш teksavvy то було чудово якби ти вказав мене як referral :) мені для цього треба буде дати тобі номер якщо вирішиш.

BELL і Videotron є найбільшими власниками всіх фізичних з'єднань. То ж провайдер якого ти обереш скоріш за все буде використовувати одне з цих з'єднань. Ціна різна тільки за рахунок домовленостей і політики кожного провайдера (реселлера).
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Дякую Алекс! Завтра буду детальніше вивчати це питання.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Як це вже неоднарозово зазначалося на цьому форумі, а також із власного досвіду - TekSavvy один із найкращих провайдерів, що користується обладнанням відеотрону, принаймі в моєму будинку. Найвищий рівень технічного обслуговування. Ба більше під час переїзду, оператори рекомендують зберегти поточний пакет послуг, щоб перепідключення було безкоштовним. А вже потім радять переходити на інші пакети, чи додавати додаткові послуги, як то телебачення від TekSavvy. Напевно, один з найкращих постачальників інтернет послуг. І так, та маленька проблема, що колись вас спіткала із Bell та вашою спробою отримати доступ до інформації в інтернеті, як ви про це згадували в одному із постів, такого не має бути із TekSavvy. Найкращі рекомендації.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Наразі нічого привабливого не знайшов, тому поки що буду з Бел, поки не з'явиться якась дешевша акційна пропозиція.
Найдешевше що знайшов - це Distributel (я вже колись з ними був). Це 45$ за місяць за 60Mb, безліміт, перші 6 місяців. Потім ціна підросте до 55$. Крім того потрібно орендувати модем - 7$ в місяць (або 180$ щоб викупити), який у них без wi-fi, то ж треба придбати буде свій. Плюс активація - 30$, плюс інсталяція - 60$, плюс відправка модему - 10$. І ця ціна при умові підписання контракту на рік.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Якось надто складно виглядає, ще й майже 200 за модем 🤨
На рахунок wifi... Я завджи надаю перевагу модему а не all-in-one з вайфаями. Завжди краще мати свій wifi роутер.
Яка швидкість за яку ціну була б прийнятна?
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Якщо зацікавить Altima, то у них все ще спрацьовує старий промокод CB2016, що дає разову знижку 50 каксів для нових абонентів...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Так а чим не підійшов TekSavvy?
100/30 за 65 на місяць.
30/10 за 53 на місяць.
25/10 за 44$.
Всі пакети без обмежень.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

По-перше, в них сайті нема інформації по моєму району. Ціна моде бути іншою. Дзвонити і витрачати на це свій час не хочеться.
По-друге, навіть ці ціни, скажімо за 30 Мб, після оплати підключення, купівлі модема і вайфая, підростуть як мінімум на 10 $ доларів, якщо розбити на рік. І тут вони мало чим відрізняються від Бел. В мене модем і вайфай безкоштовні.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
23 червня 2020, 16:21
Я завджи надаю перевагу модему а не all-in-one з вайфаями. Завжди краще мати свій wifi роутер.
Яка швидкість за яку ціну була б прийнятна?
В чому перевага окремого вайфая та модему?
Я б перейшов до іншого провайдера, якби в кінцевому рахунку ціна за 15 або 30 Мб була нижче 50$.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:
24 червня 2020, 23:28
По-перше, в них сайті нема інформації по моєму району. Ціна моде бути іншою. Дзвонити і витрачати на це свій час не хочеться.
Шкода, що вам бракує часу на те, щоб зателефонувати провайдеру у якого найкраща тех підтримка і дуже ввічливий сервіс 24/7.
То ж я взяв на себе сміливість та перевірів, що там як :) Схоже, що у вашому районі не має альтернативи Bell, щодо фізичної мережи.
TekSavvy використовує Videotron для надання послуг. І якщо ви бачите ось таке стосовно вашогу ZIP коду
Зображення
то так, можна навіть і не телефонувати.

smisha писав:
24 червня 2020, 23:28
По-друге, навіть ці ціни, скажімо за 30 Мб, після оплати підключення, купівлі модема і вайфая, підростуть як мінімум на 10 $ доларів, якщо розбити на рік. І тут вони мало чим відрізняються від Бел. В мене модем і вайфай безкоштовні.
Ну давайте трохи додам позитиву на ваші коментарі - може щось вже змінилось, але то вже знайдіть сили та спробуйте скористатися пошуком самостійною
1. Офіційно - підключення безкоштовно. Ви не платите за підключення (крім чайових, але то якщо хочете зробити людині приємне. Але то залежить від вас та якості наданих вам послуг).
2. "Модема та Вайфая" - то у вас за роки життя в Канаді ще досить не має старенького 5-річної давнини модему, що хоча б до 100MB дотягував? Я так розумію, що WiFI роутеру теж не має? Користуєтесь наданим від Bell?
3. А якщо Bell найркщий, то тоді який сенс в створенні цього топіку? :-D
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

У мене здається є кабельний модем Thompson, можу подарувати якщо знайду :)
свій wifi значно кращий,, швидший і надійніший ніж ті "all-in-one" коробки.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Дякую Алекс, але поки що деякий час залишусь з Бел, допоки не з'явиться щось реально дешевше, або допоки Бел не підніме ціну )) Сподіваюсь на якусь акцію...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Щойно згадав що є такий Fizz, хтось має досвід з їхнім сервісом?
У них є безлімітний пакет 30 Мб за 44$, схоже що модем з вай-фай надаються, але не ясно чи підключення безкоштовне...

https://fizz.ca/en/internet?DATA_CAPACI ... &PLAN=1000

Fizz - лоукост проект від Videotron.
Аватар користувача
Oleksandr
Повідомлень: 59
З нами з: 18 листопада 2016, 19:28
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Oleksandr »

Я намагався замовити fizz, безрезультатно. Їх чудо-веб сторінка не приймає кредитки RBC. Постійно помилка при спробі використати адресу надання послуг, як адресу доставки модему. Тьотя в чатіку запропонувала спробувати всі відомі браузери, а також скинути в чат скріншоти з помилками та й просто потанцювати з бубном.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Дуже цікаво ))). Шкода, що вони не вміють гроші заробляти. Я знаю людей хто користується мобільним звязком від них, нарікань наразі не мали.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”