Coronavirus COVID-19

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Vo_Vik писав:
12 січня 2022, 02:09
а ковід, то фігня.
омікрон - це відносна фігня... значно менш агресивний ніж попередні варіанти....

для прикладу: в Україні сусід помер від Альфи десь за тиждень від перших симптомів... і мій добрий товариш (спортсмен... робив сходження на західний Ельбрус... і т.д.) ... дуже важко переніс Альфу... обійшлось без госпіталізації... але температура 40 трималась майже місяць.... і ще два місяці, підіймаючись на п'ятий поверх, робив по дві зупинки щоб перевести подих... легені досі повністю не відновились...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Новини з наукового фронту:

Le cannabis offrirait une protection contre la COVID-19, selon une étude ontarienne

https://www.journaldemontreal.com/2022/ ... ontarienne

вангую нову теорію змови: невакцинованим спеціально не продають ґанджу, щоб примусово ввести їм рідкі чіпи.... :-D :-D :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
12 січня 2022, 18:27
Не треба ототжнювати тих хто проти цієї псевдовакцини з тими хто вірить в 5G і реальність цього вірусу.
скажи їм це на наступній демонстрації.... де вони будуть разом іти щільними рядами.... :friends:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Vo_Vik писав:
12 січня 2022, 01:57
Переніс ковід другий раз.
до речі.... ще немає статистики по повторних зараженням?... ті, що перехворіли, але не вакциновані, вважаються як невакциновані, чи як напіввакциновані (у них же повиннна бути певна імунна відповідь)?.. і чи попадають вони з ускладненнями в госпіталі при повторних захворюваннях?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
12 січня 2022, 23:51
Ти думаєш тренери хочуть померти на роботі? Ти вже працюєш з офісу?
А може дати це тренерам і вчителям вирішувати?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

San-Frankivsko писав:
13 січня 2022, 00:57
Vo_Vik писав:
12 січня 2022, 01:57
Переніс ковід другий раз.
до речі.... ще немає статистики по повторних зараженням?... ті, що перехворіли, але не вакциновані, вважаються як невакциновані, чи як напіввакциновані (у них же повиннна бути певна імунна відповідь)?.. і чи попадають вони з ускладненнями в госпіталі при повторних захворюваннях?....
Ніяк не вважаються. Всі мають вколотись і не гребе. Хворій хоч 10 раз. Для уряду не важливо чи ти можеш захворіти чи можеш сильно. Головне, щоб ти вколовся.

ПС: перечитав себе. Я не вірю в якісь світові заговори чи щось таке. Я просто впевнений що людській тупості нема меж, а в чиновників це ще змішалось з бажанням залишатись при владі і прикрити свій зад.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

San-Frankivsko писав:
13 січня 2022, 00:29
Vo_Vik писав:
12 січня 2022, 02:09
а ковід, то фігня.
омікрон - це відносна фігня... значно менш агресивний ніж попередні варіанти....

для прикладу: в Україні сусід помер від Альфи десь за тиждень від перших симптомів... і мій добрий товариш (спортсмен... робив сходження на західний Ельбрус... і т.д.) ... дуже важко переніс Альфу... обійшлось без госпіталізації... але температура 40 трималась майже місяць.... і ще два місяці, підіймаючись на п'ятий поверх, робив по дві зупинки щоб перевести подих... легені досі повністю не відновились...
У мене альфа в свій час викликала 5 днів температури. Але потім ніби без наслідків. Діти навіть не пчихнули від Альфи.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Vo_Vik писав:
13 січня 2022, 01:01

Ніяк не вважаються. Всі мають вколотись і не гребе. Хворій хоч 10 раз. Для уряду не важливо чи ти можеш захворіти чи можеш сильно. Головне, щоб ти вколовся.
Ну у мене такі підозри і були.... товариш не встиг отримати другу дозу і хапнув коронавірус.... десь із тиждень помучився з температурою і попустило.... сказали йому що тепер 6 міс треба чекати щоб наступну дозу отримати.... але в програмі VaxiCod пише, що він не вакцинований адекватно... тобто він ніби як і захищений... але все одно нікуди не пустять....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
12 січня 2022, 23:53
Не бачу вашої пятирічної програми протидії вірусу. Як ви збираєтесь забезпечити роботу шпиталів?
Зручно,правда? Перевернути все на особистий наізд. :facepalm: Це ж простіше, ніж визнати, що додатковий налог для невакцинованих це перебор. Мова шла не про програму протидії вірусу .
Я не уряд і не авторство програм не претендую! Але як громадянин країни, я не хочу, щоб уряд, прикриваючись тим, що робить благо для одних, порушував права інших.Вони так само як і Ви сплачують податки. Сьогодні з них роблять "цапа-відбувайла", завтра зроблять з Вас.
І я теж
Vo_Vik писав:
13 січня 2022, 01:01
не вірю в якісь світові заговори чи щось таке. Я просто впевнений що людській тупості нема меж, а в чиновників це ще змішалось з бажанням залишатись при владі і прикрити свій зад.
Я теж
smisha писав:
12 січня 2022, 23:53
Не бачу вашої пятирічної програми протидії вірусу. Як ви збираєтесь забезпечити роботу шпиталів?
Будь ласка, чекаю на Вашу п'ятирічну програму протидії вірусу. Заодно розкажіть про протидію порушень прав. Свободу вибору, свободу пересування. Сьогодні почали з цього.Завтра, як путін, обнулять взагалі...
Думаєте обійдеться і Вас це не зачепить? Наша історична Батьківщина довела в минулому, що сьогодні одних, а завтра - всіх
:-D :-D :-D
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Я вже писав, що не підтримую медичний податок, ви просто вибірково читаєте.
Що це за історична Батьківщина? Я з України, не знаю про що ви.
Моя 5-ти річна програма багато в чому співпадає з урядовою.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
13 січня 2022, 00:58
smisha писав:
12 січня 2022, 23:51
Ти думаєш тренери хочуть померти на роботі? Ти вже працюєш з офісу?
А може дати це тренерам і вчителям вирішувати?
Вчителі не можуть це вирішувати самі. Вони в будь якому випадку мають виконувати розпорядження уряду. Так же ж не може бути, що вчитель французької працює з дому, бо він так вирішиі, а вчитель музики проводить навчання в школі, бо він так вирішив. Згодні?
Рішення про карантин для школи є більш зваженим і відповідальним, ніж протилежне рішення.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Є батьки, які хочуть, щоб їх діти вчились тільки онлайн, є вчителі, які хочуть вчити тільки онлайн. Звести їх разом хай вчаться. Уряд закривав і штрафував навіть приватні школи, які хотіли вчитись в класах.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Але навіть не в школах справа. Дітям необхідне спілкування для розвитку. Їм потрібен рух кожен день. А все закрито. Літом ще парки спасають. А зимою, що запропонуєш сидіти дивитись телевізор 24 години на добу.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Молодь не зустрічається між собою, не утворюють сім'ї. Статистика показує ріст передозів і самогубств серед молоді. https://www.canada.ca/en/health-canada/ ... id-19.html

Які наслідки це буде мати в майбутьньому взагалі неможливо порахувати.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Мій син навчається у приватній школі. Це перша школа, що була відкрита в Канаді. Але маємо тіж самі вимоги... Онлайн доступ, деякі викладачі хочуть бачити всіх наживо, а деякі просто насолоджуються аудіо.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
13 січня 2022, 11:48
Є батьки, які хочуть, щоб їх діти вчились тільки онлайн, є вчителі, які хочуть вчити тільки онлайн. Звести їх разом хай вчаться. Уряд закривав і штрафував навіть приватні школи, які хотіли вчитись в класах.
Це якийсь напевно жарт, бо в реальності неможливо розділити тих хто хоче навчатись он-лайн, і тих хто хоче це робити в класах.
Це обовязок уряду забезпечувати виконання законів, було б дивно, якби він нікого не штрафував за їх порушення.
В класі мого сина декілька учнів поїхали в штати, чи хочу я щоб мої діти контактували з ними зразу після повернення? Ні, я не хочу. Я вважаю що безпечніше це пересидіти вдома, тим більше під час піку захворювань.
Це незручно. Але це безпечніше. І карантин вже закінчується - з понеділка в Квебеку повинні відкрити школи.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”