Coronavirus COVID-19

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ну в нас власне ще не коменданська година, але те що діється в Квебеці може легко перекочувати будь-де. Останній раз як в нас поліцію просили обмежити пересування не критичних працівників поліція послала уряд нафіг. Так що є надія.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Ну а в Квебеку повноцінна комендантська година з 22:00 до 5:00. І якщо через роботу тобі потрібно повертатися до дому під час дії комендантської години, то маєш отримати довідку від керівництва. І довідка діє тільки протягом доби. І от що я зовсім не розумію з точки зору здорового глузду, це для чого зачиняти абсолютно всі магазини (крім куштарду та аптек) у неділю? Що, вірус розповсюджується саме у неділю? В суботу, та й протягом тижня, у нього перерва? :)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

То всьо не про вірус. То про те, що ось дивіться ми щось робимо.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Ну а уряд вирішив використати інший підхід:
Unvaccinated Quebecers will have to pay a 'health contribution,' Legault says
https://www.cbc.ca/news/canada/montreal ... -1.6311054
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Наразі всі платять за сервіс якого просто не існує. Медицина знищена під корінь. А це жирне падло ще більше грошей хоче...
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Vo_Vik писав:
11 січня 2022, 13:39
То всьо не про вірус. То про те, що ось дивіться ми щось робимо.
і шо? Ми з цим живемо. Сьогодні невакционовані будуть платити додатковий податок.Завтра уряд ще щось придумає.Післязавтра і до прав вакцинованих доберуться. А після-післязавтра світ,нарешті, відкриє очі, але буде вже пізно: паспорт вакцінаціі буде дійсний тільки з 10-ю вакциною, невакциновані будуть жити в резерваціях, дітей в них відберуть і будуть навчати в інтренатах, тощо. Зато вакциновані зможуть відвідувати ресторани і спортзали
Людство зайшло в тупик: жоден уряд не візьме на себе сміливість сказати, що не можуть контролювати розповсюдження вірусу.
Мені просто цікаво, коли вакцинують абсолютно всіх, чим вони тоді будуть виправдовувати розповсюдження вірусу? На невакцинованих вже не можно буде перекласти провину :-D
А з цим податком,до речі, великий прикол: то,що тепер при сплачуванні податків треба буде довідку про вакцинування? :-D :-D :-D
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

alysa писав:
11 січня 2022, 16:05
А з цим податком,до речі, великий прикол: то,що тепер при сплачуванні податків треба буде довідку про вакцинування? :-D :-D :-D
Уряд же вакцинує, він всю інфу має
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:
11 січня 2022, 16:05
Vo_Vik писав:
11 січня 2022, 13:39
То всьо не про вірус. То про те, що ось дивіться ми щось робимо.
Мені просто цікаво, коли вакцинують абсолютно всіх, чим вони тоді будуть виправдовувати розповсюдження вірусу? На невакцинованих вже не можно буде перекласти провину
А як ви поясните розповсюдження вірусу?
Вірус мутує, ніхто не говорить, що вакциновані не захворіють з новими чи старими штамами вірусу. Проте я волію себе підстрахувати чимось більш науковим, ніж кінським проносним.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
11 січня 2022, 21:49
А як ви поясните розповсюдження вірусу?
Вірус мутує, ніхто не говорить, що вакциновані не захворіють з новими чи старими штамами вірусу.
Коротка пам'ять то біда якою страждають більшість населення в наш час :(
І вина цьому висока частота маніпуляцій і пропаганди яка повністю забиває мізки.
На початку якраз тільки таке і говорили.
omeglul_pp.JPG
omeglul_pp.JPG (28.56 Кіб) Переглянуто 2615 разів
omegalul_poster.JPG
omegalul_poster.JPG (40.94 Кіб) Переглянуто 2615 разів
omegalul_stickers.JPG
omegalul_stickers.JPG (26.7 Кіб) Переглянуто 2615 разів
omegalul_infogr.JPG
omegalul_fauci.JPG
omegalul_fauci.JPG (37.08 Кіб) Переглянуто 2615 разів
smisha писав:
11 січня 2022, 21:49

А як ви поясните розповсюдження вірусу?
Вірус мутує, ніхто не говорить, що вакциновані не захворіють з новими чи старими штамами вірусу.
Проте я волію себе підстрахувати чимось більш науковим, ніж кінським проносним.
Пересмикуєш фактами.

Більш наукове і перевірене: Івермектин якому більше 50 років. Цей антипаразитний засіб який інгібує реплікацію covid-19 завдяки взаємодії з одним з протеінів.
Псевдонаукове і не перевірене: всі вакцини від covid-19 були впроваджені без належних короткострокових і довгострокових тестувань в обхід всіх протоколів як аварійний засіб.

Івермектин не є кіським проносним і ніколи таким не вважався. Іверметин також застосовують для лікування людей.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
11 січня 2022, 21:49
А як ви поясните розповсюдження вірусу?
Вірус мутує, ніхто не говорить, що вакциновані не захворіють з новими чи старими штамами вірусу. Проте я волію себе підстрахувати чимось більш науковим, ніж кінським проносним.
Питання не про те вакциновані ви чи ні. Питання зараз в тому, що невакциновані - корінь всього зла. І всі політичні рішення прикриваються саме цим. В цій позиції уряд,навпаки, має берегти невакционваних. Бо чим же потім вони будуть виправдовувать своє свавілля. Ви правда вірите, що коли дожмуть всії і буде 100% вакцинація вірус зупниться? Омікрон, до речі, привезли вакциновані, бо невакциновані не літають. Але, чомусь, про це ніхто не говорить. :facepalm:
Сьогодні іх дії направлені проти невакцинованіх. А завтра - проти всіх. Невакциновані не здивуються. А от для вакцинованих буде сю-ю-юрприз. Бо вони ж хороші і всі умови виконали :-D :-D :-D
Дивіться,панове, " Don't Look Up : Déni cosmique", класна сатира на сучасне суспільство.Особливо актуально в кінці фільму:
“...кріокапсули виявилися ефективними на 58 % , це краще ніж ми очікували!
- Так, в нашому відсіку всього 47 що загинули.
-Думаю у нас все чудово вийде, насправді!....”
Мистецтво воно таке! Художник так бачить...
:-D :-D :-D
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Alysa, це надзвичайно сумний фільм, якщо відверто. Особливо цікаво звучить в фільмі в оригіналі (англ.) "comet" майже як "covid".
Чому я звернув на це увагу? Бо насправді в фільмі мав бути метеорит, а не комета. Це дві різні речі, але вони ніби навмисне кажуть "кОмет"...
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:
11 січня 2022, 23:51
Alysa, це надзвичайно сумний фільм, якщо відверто.
я с тобою згодна на всі 100% -надзвичайно сумний. Але влучний.
На жаль, людство ніяких висновків не зробить.
Alex Diamantopulo писав:
11 січня 2022, 23:51
Особливо цікаво звучить в фільмі в оригіналі (англ.) "comet" майже як "covid".
Чому я звернув на це увагу? Бо насправді в фільмі мав бути метеорит, а не комета. Це дві різні речі, але вони ніби навмисне кажуть "кОмет"...
Ти думаєш це збіг? На фоні "ефективних кріокапсул на 58% і ВСЬОГО 47, що загинули" :-D Іноді мистецтво -влучна зброя :drinks:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
11 січня 2022, 23:20

Більш наукове і перевірене: Івермектин якому більше 50 років. Цей антипаразитний засіп інгібує реплікацію covid-19 завдяки взаємодії з одним з протеінів.
Ти хочеш сказати що Івермектин 50 років тестували як засіб боротьби проти коронавірусів? Ні, просто хтось так думає.
Я не читав щоб івермектин прописували людям.

Вакцини розробили з метою вироблення імунітету. Може вони не ефективні, але це науковий спосіб боротьби з епідемією.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:
11 січня 2022, 23:37

Невакциновані не здивуються. А от для вакцинованих буде сю-ю-юрприз. Бо вони ж хороші і всі умови виконали :-D :-D :-D
Дивіться,панове, " Don't Look Up : Déni cosmique", класна сатира на сучасне суспільство.Особливо актуально в кінці фільму:
“...кріокапсули виявилися ефективними на 58 % , це краще ніж ми очікували!
- Так, в нашому відсіку всього 47 що загинули.
-Думаю у нас все чудово вийде, насправді!....”
Мистецтво воно таке! Художник так бачить...
:-D :-D :-D
В чому сюрприз, не зрозумів? Вакциновані і так підуть вакцинуватись. І таких зазначу більшість.

Як на мене порівняння недоречне. Це сатира якраз на тих, хто заперечує реальність. Не Дивіться Вгору, ніякого вірусу нема.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

"ні, просто хтось так думає" 🤣😭

Мені особисто не завжди подобається асоціювати себе з більшістю. Але... І та більшість про яку ти кажеш почне задавати правильні питання. Хтось на 5ій дозі, хтось на 9 чи 10.

Івермектин винайшли 50 років тому, весь цей час цей препарат не просто лежав на полицях. Де 50 років випробувань і робіт і де вакцина яку проштовхнули як аварійний засіб без тестування і з приховуванням перших результатів тестів. Хоча б зі сторони безпеки, є величезна різниця.
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Одним словом, звітуюсь. Переніс ковід другий раз. Показали тести що в школах дітям роздавали, тестували всіх у сім'ї. У мене з симптомів 4 дні закладений ніс, вже ніби пройшло. У всіх решта макс 1 день температури. По тому що знайомі вакциновані розказували звучить краще ніж їхні симптоми після вакцинації.
ПС: ні в якому разі не закликаю не вакцинуватись. Якщо ви старші 50-60 чи маєте якісь хронічні болячки, то проконсультуйтесь з лікарем і вперід.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”