Coronavirus COVID-19

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Моя позиція досить проста (ще раз зазначу, те залежить від загального стану здоров'я), але зробити щеплення, то все ж таки розумний крок.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Alex Diamantopulo писав:
15 грудня 2021, 00:15
Я б посперечався на рахунок длопомоги організму... У мене багато знайомих з досить серйозними побічними ефектами про які ніхто не попереджає. Думаю багатьом хто підтримує примусову вакцинацію це все набридне приблизно на п'ятій чи сьомій вакцинації.
Не офіційно можна знайти статті про ці побічні ефекти але і там купа шлаку. Як наприклад в одній статті про причини збою менструального циклу пишуть що це нормальна імунна реакція. В той же час на всяких форумах багато жінок пишуть що мали з цим проблеми після першої і/або другої дози. Якщо така реакція нормальна, то у мене виникає багато питань. До прикладу що ще для них вважається нормальним? В буклетиках ні слова про це не пишуть, чому?

З чоловічої сторони у кількох проблеми з серцем після вакцинації, у одного болі і хрускіт в суглобах. Молоді люди...
Осьо офіційний сайт з усіма побічками зареєстрованими в Канаді.https://health-infobase.canada.ca/covid ... mmary.html там може не всі випадки є, бо лікарі деякі нехочуть туди звітувати, але загальну картину більш-менш дає.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

0de55a писав:
15 грудня 2021, 01:27
Моя позиція досить проста (ще раз зазначу, те залежить від загального стану здоров'я), але зробити щеплення, то все ж таки розумний крок.
А яку кількість щеплень Ви готові робить? 3? 4-5...+ ?
Просто цікаво
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Та й мені цікаво :) Я маю два щеплення від COVID-19. То ж для мене то достатньо. Далі будемо бачити.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Але схоже, що то як щеплення від грипу. Кожен рік щось нове...
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:
15 грудня 2021, 00:15
Я б посперечався на рахунок длопомоги організму.
Ну це є твоє ставлення до питання "вакцинуватися чи ні" і я те поважаю. В мене на правій руці є ознаки щеплення від віспи. Я про те не переймаюсь. Але знаю людину якій не зробили те щеплення й коли вона захворіла, то втратила зір. Але так, то є власний вибір.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, на тему посилання неймовірно крива статистика. Окремо про серйозні побічні ефекти мало хто офіційно говорить. І деякі серйозні ефекти списують на не серйозні як я писав вище
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

...moderna не працює проти Omicron. Скоріш за все як і весь інший шлак який нам кололи. Вітаю всіх вакцинованих 😅🥴
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
17 грудня 2021, 01:05
шлак який нам кололи.
Чи правильно я розумію, що ти стверджуєш ніби вакцина не працює... і не працювала.... ?
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:Не офіційно можна знайти статті про ці побічні ефекти
Які критерії оцінки достовірності даних викладених в неофіційних статтях?
Alex Diamantopulo писав: З чоловічої сторони у кількох проблеми з серцем після вакцинації, у одного болі і хрускіт в суглобах. Молоді люди...
«після» не завжди означає «внаслідок»...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А хтось вірить що ці вакцини допомагають? Адже все це поки-що експерементальні ліки, оскільки сам COVID ще належним чином не вивчений і не досліджений. Особисто я обтяжуюсь очікуванням визначенності
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko писав:
17 грудня 2021, 01:12
Alex Diamantopulo писав:
17 грудня 2021, 01:05
шлак який нам кололи.
Чи правильно я розумію, що ти стверджуєш ніби вакцина не працює... і не працювала.... ?
Саме так, на моюю думку вакцина не працюює і не працювала так, як нам про це розповідала і розповідає влада.
Вакцина не зупинила пандемію.

Нам розповідали про відсутність побічних ефектів. І досить скоро виявилось що вони є і деколи дуже серйозні.
На сьогодні маємо з офіційносї канадської статистики:
Серйозні побічні ефекти від вакцини: 6,581
Смерті від корони: 30,012

Згідно нових досліджень існуюча вакцина в 50 разів меньш ефективна проти Omicron. Тобто взагалі не ефектина.

На протязі двох років ми повторємо одні і ті самі помилки. А ронавірус як був так і є.
Значить влада щось робить не так?
San-Frankivsko писав:
17 грудня 2021, 01:19
Alex Diamantopulo писав:Не офіційно можна знайти статті про ці побічні ефекти
Які критерії оцінки достовірності даних викладених в неофіційних статтях?
Какіє ваши доказатєсльтва!?!? 😆
Ок, забули про статистику і статті. У кількох моїх знайомих серйозні побічні ефекти, у чоловіків і у жінок. Від болях в суглобах до міо/пери-кардитів і проблем з вагітністю та жіночими циклами.
Якщо я один знаю кілька таких людей які мали з вакциною серйозні проблеми (а на мою думку і перикардит і збій менструального циклу є дуже серйозними) то я вам гарантую що статистика сильно занижена. Навмисне чи ні це не важливо.
Alex Diamantopulo писав: З чоловічої сторони у кількох проблеми з серцем після вакцинації, у одного болі і хрускіт в суглобах. Молоді люди...
San-Frankivsko писав:
17 грудня 2021, 01:19
«після» не завжди означає «внаслідок»...
Саме тому у нас є вчені. Правда вони повністю знищили довіру до себе після всієї брехні яку вони лили на протязі цих двох років.
Ось далеко не повний список:
- Маски не допомагають, маски шкодять вашому здоров'ю
- mRNA вакцини ефектині на 97% про рони
- Корона ніколи не переходить гематоенцефалічний бар'єр і не вражає мозок напряму
- Корона передається тільки повітряно-крапельним шляхом. Аерозольна передача неможлива.
- mRNA вакцини не впливають на показники крові
- mRNA вакцини цілком безпечні
- mRNA вацини не попадають в ядра клітин і не впливають на ДНК
- При 60-70% вакцинації ми досягнемо колективного імунітету (потім змінено на 85% і так далі)
...я можу продовжувати але часу немає
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2237
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 614 разів
Подякували: 263 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Експерди такі експерди...
Ахаха тепер, після вакцинації, ваші рішення то ваша песрнальна відповідальність і персональна оцінка ризиків:
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
Саме так, на моюю думку вакцина не працюює
90% випадків із важким перебігом - не вакциновані пацієнти...
Alex Diamantopulo писав:і не працювала так, як нам про це розповідала і розповідає влада.
Вакцина не зупинила пандемію.
може вже час перестати слухати те, що говорять політики (а говорять вони те, що хочуть почути виборці) і оцінювати світ критичніше...
Alex Diamantopulo писав: На сьогодні маємо з офіційносї канадської статистики:
Серйозні побічні ефекти від вакцини: 6,581
Смерті від корони: 30,012
саме так... 30,024 смерті (+12 за добу)

в той же час в Україні 92,641 смертей (+328 за добу)

при майже однаковій к-сті населення і втричі нижчим показником вакцинації...

це, напевно, ехо Чорнобиля....
Alex Diamantopulo писав: Згідно нових досліджень існуюча вакцина в 50 разів меньш ефективна проти Omicron. Тобто взагалі не ефектина.
це якась сенсація?.... коронавіруси відомі науці досить давно... і те, що вони схильні швидко мутувати, загальновідомий факт...

те, що вакцина від Альфи була також ефективною від Дельти... то це був просто подарунок долі...

тішить тільки те, що Омікрон, попри свою суперзаразність, майже не викликає важкого перебігу хвороби...

Alex Diamantopulo писав: На протязі двох років ми повторємо одні і ті самі помилки. А ронавірус як був так і є.
Значить влада щось робить не так?
я навіть більше скажу... коронавірус буде!.... :)

в нашому мегагуманістичному суспільстві влада не може дозволити померти слабким і вижити тим, чий організм буде здатним боротись із інфекцією...

тому науковцям доведеться шукати ефективні ліки... чи вакцину... кожного разу, як вірус буде зазнавати серйозних мутацій...

Alex Diamantopulo писав: Ок, забули про статистику і статті.
з якого це дива?... тільки на статистиці можна бачити ефективність чи неефективність вакцин і інших протипандемійних заходів...
Alex Diamantopulo писав: У кількох моїх знайомих серйозні побічні ефекти, у чоловіків і у жінок. Від болях в суглобах до міо/пери-кардитів і проблем з вагітністю та жіночими циклами.
Якщо я один знаю кілька таких людей які мали з вакциною серйозні проблеми (а на мою думку і перикардит і збій менструального циклу є дуже серйозними) то я вам гарантую що статистика сильно занижена. Навмисне чи ні це не важливо.
не знайомий ні з ким, хто б пов'язував погіршення стану здоров'я із отриманою вакциною...
Alex Diamantopulo писав: З чоловічої сторони у кількох проблеми з серцем після вакцинації, у одного болі і хрускіт в суглобах. Молоді люди...
про міокардит, як побічний ефект вакцинації, в чоловіків середнього віку стало відомо відносно недавно... і про це попереджають безпосередньо перед тим як ввести вакцину...

знову ж таки.... на третому етапі випробування вакцини (на добровольцях) було залучено кілька десятків тисяч людей... наразі ж у світі провакциновано мільярди людей... це ж логічно, що при такому збільшенні вибірки можуть повилазити не виявлені раніше побічні ефекти...

Alex Diamantopulo писав:\
Саме тому у нас є вчені. Правда вони повністю знищили довіру до себе після всієї брехні яку вони лили на протязі цих двох років.
Ось далеко не повний список:
- Маски не допомагають, маски шкодять вашому здоров'ю
- mRNA вакцини ефектині на 97% про рони
- Корона ніколи не переходить гематоенцефалічний бар'єр і не вражає мозок напряму
- Корона передається тільки повітряно-крапельним шляхом. Аерозольна передача неможлива.
- mRNA вакцини не впливають на показники крові
- mRNA вакцини цілком безпечні
- mRNA вацини не попадають в ядра клітин і не впливають на ДНК
- При 60-70% вакцинації ми досягнемо колективного імунітету (потім змінено на 85% і так далі)
...я можу продовжувати але часу немає
вчених на палю!.... лікуємось подорожником... :yahoo:

так яке твоє бачення вирішення цієї проблеми, якщо вчені "повністю знищили довіру до себе"?....
Востаннє редагувалось 17 грудня 2021, 16:13 користувачем San-Frankivsko, всього редагувалось 1 раз.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3082
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 532 рази

Повідомлення San-Frankivsko »

Олесь Вахній писав:
17 грудня 2021, 12:23
А хтось вірить що ці вакцини допомагають? Адже все це поки-що експерементальні ліки, оскільки сам COVID ще належним чином не вивчений і не досліджений. Особисто я обтяжуюсь очікуванням визначенності
медицина базується на емпіричних даних, а не а вірі... :wink:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

San Frankivsko, про Україну, смерті і короновірус.
https://tsn.ua/video/video-novini/u-gal ... ayini.html - отака фігня там скільки я себе пом'ятаю, а потім ой чого це народ в 50 мре від респіраторних захворювань. А що діється в індустріальних містах сходу навіть не хочу згадувати.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”